Тур вихідного дня Україною

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ola-lyola, 26 Лютий 2010.

  1. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    продовжую, бо не всі знимки помістилися

    [​IMG]

    захід сонця (хоч і не дуж красіво получилось)
    [​IMG]

    і сам замок о 20:00 нинька
    [​IMG]

    а з 8 травня, по суботах там будуть забави для всієї родини, але трішки згодом напишу що саме буде
     
  2. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Ой...яке ж гарне ваше Берегово!!!!! Всім раджу відвідати!!! Все було дуже цікаво. А які вина дегустували. І сир той знаменитий куштували! А от бусейн був зачинений.... на ремонті :sad: ... спеціально для нас хі-хі-хі
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Ух, не кажіть, шкода що вам в басейні не видалось побалдіти...Як згадаю...лежиш, як бегемот, тащишся:girl_wink:
    Ми там в тих басейнах три дні відкисали...ляпота:girl_claping:
     
  4. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    з 30 квітня по з травня у м.Хотин, Чернівецької області відбудеться "битва націй".
    з програмою можна ознайомитися тут і тутhttp://battleofthenations.com.ua/

    [​IMG] [​IMG]
     
  5. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    В Ужгороді зараз час цвітіння сакур і магнолій. Краса надзвичайна! На жаль, поки що не маємо змоги вирватись туди, але ось кілька старих фоток звідти
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  6. LiliyaGal

    LiliyaGal Active Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    [​IMG]
    А ми недавно повернулись з "Сакура туру" (Закарпаття), були всього 2 дні, а вражень набрались, як з відпустки. Закохалась в місто Мукачево, фото тут
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    А хто знає що в долині нарцисів? Чи варто туди їхати на 1-2 травня?
     
  8. Martunka

    Martunka New Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    І мене цікавить це питання дуже-дуже:girl_crazy::girl_claping::girl_in_dreams:
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    я була кілька років - на тотальне цвітіння не попадала.
    так пару штурпаків.:girl_crazy:
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    А я була як вони гарно цвіли - краса неймовірна!!! Була чотири роки тому, Ярці якраз було 8 міс, ми її там фотографували- був маленький острівок посеред поля нарцисів, куди можна було по одному заходити і фотографуватись.
    Це чудо треба обовязково побачити!!!
    Як знайду фотки, то виставлю!!!
    А в нас на травневі свята з чоловіком конфлікт інтересів - він хоче на рафтинг на Чорний Черемош, а я на нарциси, сакуру і магнолію в Закарпаття!!!
    Хто буде їхати на Закарпаття, підберіть мене!:girl_curtsey:
     
  11. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Їздили на вихідні на базу Богольвар - дуже задоволені, бо біля Ужгорода значно тепліше, поки у Львові зюзя то там ми майже засмагали!
    Крім того поїхали ще подивитися на санаторій Синяк. Ну мало що побачити в Синяку можна, але біля нього дуже гарні мисливські території і гарна церква у самому селі (неймовірно акуратно і вишукано зроблено - ніби ти в Великобританію потрапив, а навколо глухе село)
     
  13. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Ми теж були кілька років назад саме на травневі свята і застали таку ж картину. Чесно кажучи, Долина мене взагалі не вразила.
    оце так і виглядає - острівки з квіточками, численні групи туристів, які намагаються в ті острівці залізти, щоб сфоткатись, витоптуючи при цьому всю красу. Одним словом, на любителя
     
  14. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Я також очікувала побачити більше...
     
  15. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Була минулого року 5-7 травня, нарциси якраз дуже гарно розцвіли. Отримала масу негативних вражень, наші люди -"Людиська" нищать природу, керуючись стадним інстинктом. Оголошення про те, що заходити за огорожу не можна нікого не зупиняють, охоронці дивляться на все з заплющеними очима. Смітники стоять порожні, а по полю купа порожніх пляшок, пачок з цигарок, недопалків.
    Знайшли кількох однодумців і оголосили конкурс "Чия попа витопче найбільше нарцисів". Дуже сумно про це згадувати.

    P.S.: Ті хто поїдуть цього року любуватись красою дикої природи, задумайтесь коли будете витоптувати квіти заради однієї фотографії, а чи варта вона того? Чи хочете ви щоб цією красою полюбувались ваші дітки?
     
  16. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    це 16 травня 2009 року
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  17. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Минулого року там були знайомі в такий період - долина тоді ще не розцвіла. Максимум цвітіння був всередині травня. Напевно і того року так буде?
     
  18. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Шкода.....я теж планувала на 3-4 травня туда поїхати:sad:.....Може на 9-10 перенесемо.....
     
  19. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Можливо хтось знає чим можна добратися туди без машини?
     
  20. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    ну прямо в долину навряд чи щось їздить, а от до Хуста зі Львова їде поїзд "Львів-Солотвино", прибуває близько 8 ранку. А звідти можна з автовокзалу на якомусь автобусі рейсовому під’їхати (можна і до повороту на саму Долину, здається, вона недалеко від траси, хоча брехати не буду, давненько була)