Тур вихідного дня Україною

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ola-lyola, 26 Лютий 2010.

  1. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    минулого року на такому була. нічого особливого. очікувала набагато більшого. більше не піду

    ---------- Додано в 23:50 ---------- Попередній допис був написаний в 23:50 ----------

    минулого року було на 9 вечора
     
  2. Wira

    Wira New Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Може хтось їздив в село Великі Сорочинці на ярмарку? Хотілося б почути відгуки, оренда житла і все таке. 17-22 серпня там ярмарка, хочу з"їздити, що сажете?

    ---------- Додано в 19:41 ---------- Попередній допис був написаний в 19:35 ----------

    Я була там колись, краса неймовірна.
    А туристів звідки привозять? Ми просто на автобусі приїздили?
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Я незнаю звідки їх везли, напевно з Камянця-Подільськоого. Бо ми були на березі, а пароплав припливав кожного дня і висаджував туристів для екскурсії у монастир.
     
  4. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Дівчата, натрапила на дуже гарний сайт, хочу поділитись посиланням, бо навіть якщо мандрувати не з ними - то купа турів описано, як можна гарно провести відпочинок/вихідні/тощо

    Унікальна Україна
     
  5. LiliyaGal

    LiliyaGal Active Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

     
  6. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Я там була, про житло не знаю бо ми приїхали на один день і поїхали в Полтаву, правда в Полтаві ціни в готелях такі , як і у Львові взалежності від ***:girl_smile::girl_smile:
    Сам знаменитий Сорочинський ярмарок нічим не відрізняється від будь якого ярмарку, хіба що, величчю змонтованих сцен (було 5) і одночасно на них виступали різного жанру артисти(різні гурти, танцювальні ансамблі,відомі (заслужені артисти...) і аматори,барди,кобзарі,дитячі колективи.... Можна було сфотографуватися з М.В.Гоголем(двійником), що я і зробила за 5 гривен.Та побували в знамениті Деканці.:girl_cool:
    Взагалі, якщо їхати то краще машиною, тоді можна багато чого побачити Полтавщина дуже цікава і багата на знаменитості земля ,є ще цікавий музей просто неба із глиняними скульптурами . Опішнянська глина з якої гончарі ліпили знамениті макітри і глечики.В Полтаві можна відвідати садибу Котляревського та побувати біля пам"ятника" Полтавській Галушці".Ну то вже, як екскурсія ,а що до ярмарку то ціни там набагато вищі ,бо там приїджають із всенької України, щоб щось продати і заробити на дорогy:girl_smile::girl_impossible:
     
  7. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    а ми їдемо сьогодні після обіду в Карапти на два дні сім'єю
    хай у Славськ, який вже добряче набрид, але добре що не будем стирчати у Львові, бо Софі нудно, капець)
    а на день незалежності придумали собі полонину руну, хтось був? розкажіть відгуки плз
     
  8. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Ось такий собі тур вихідного дня ми вирішили влаштувати. Чистий експромт: Їдемо? Їдемо! (мене два рази кликати не треба). Майнули на Закарпаття - на бограч та морозиво. Люблю я Ужгород, тому ми спершу прогулялись його затишними вуличками, пообідали, посмакували морозивом і поїхали в замок графа Шенборна, планували заїхати в Невицький замок, але запізно вирушили у мандрівку, тому часу забракло. Погода була чудова, було так файно і тепло, але останню екскурсію по дендропарку нинішнього санаторію "Карпати" скоротила злива. Довелось втікати. Загалом проїхали майже 600 км (півдороги до Криму :girl_crazy:)
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    були на Закарпатті:) селеще Ждинієво, відпочинковий комплекс "Жди ня Єво". (вийшла з машини читаю "жди ня ево" відразу асоціація з передачею "жди меня" посміхнуло, а як виявилось назва і справді пов"язана з романтичною історією кохання двох молодих людей:)
    Отже, сам комплекс знаходиться в мальовничому місці серед букових і хвойних лісів, (можна і по гриби прогулятись) ,гарна, доглянута , облаштована територія, через дорогу гірська річка Жденієвка ( на березі якої ми і смажили шашличок). На території великі зручні бесідки (супер для великих компаній), різні гойдалки , як для діток так і для дорослих:) До послуг проживаючих ресторан (кухня -традиційна закарпатська, ціни на салат 5 грн я вже давно не зустрічала, найдорожча страва десь 25 грн, чай-кава 5 грн, вареники, як сказав один маленький хлопчик -гидотні, тому не раджу, все решта норма, порції зважаючи на ціну відповідно невеликі:)) Ще є Корчма і Банька:girl_dance:
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Проживання особисто мене дуже порадувало, особливо в співвідношені ціна/якість. Просторі номера, все чистенько-гарненько і зроблено добротно. В номері телевізор,холодильник,ел.чайник,посуд,фен. В двокімнатному номері камін.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Одним словом було файно-затишно і нам сподобалось:girl_tender:
     
  10. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    скажіть,а коли цього року квітне долина нарцисів? дуже хочеться накінець туди потрапити!
     
  11. Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Думаю, найкраще їхати у перший тиждень травня.
    Долина мені не сподобалася, в такому захваті їхала, а вийшла розчарована - просто не вразило :sad:
     
  12. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Дівчатка, хто знає, порадьте, будьте добрі! Куда б то поїхати з дитиною 1,8 р. ? Хочеться кудись в карпати, але щоб не дуже далеко і ціни помірні.
     
  13. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    А хто їздив в Кам'янець-Подільський з ночівлею, поділіться телефонами-враженнями.
     
  14. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Зупнялись в готелі "Клеопатра". Враження найкращі, знаходиться в 10-15 хв. від старого міста. Спочатку хотіли забронювати номер в "Тарас Бульба", але не було вільних місць, але готельчик теж непоганий і розташований в старому місті.
    В обох готелів є сайти з контактами-цінами.
     
  15. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Богданко, а куди саме ви їздите і які умови? Пишіть в ПП. Дякую!
     
  16. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Чи є бажаючі поїхати з дитиною/дітьми на 5 днів в Косів?
    я хочу в вівторок поїхати з Софією на 5 днів до Косова, шукаю компанію, не знайду, поїду і сама, але було би веселіше
    отже умови:
    їхати поїздом до Коломиї, далі маршруткою - з Коломиї до Косова 40 км
    Проживання тут або тут
    Пишіть в карму, кого зацікавило, зустрінемось, обговоримо, може би вийшло зробити якуст ДП-поїздку?;)
     
  17. Лесик

    Лесик Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Я вчора з чоловіком і двома пуцвіріньками була в Олеському замку (там щосуботи проводять різноманітні тематичні забави )
    Вчора була вечірка в шотландському стилі . Я в захваті , діти також.
    Все дійство розпочинається в 17 год. в наметі в замку. Дітлахів забирають аніматори -шукати скарби. Дорослі Пють їдють і бавляться. Дуже сподобались забавлялки- ми з чоловіком прийняли участь у всіх:стріляли з лука, з арбалета, билися на мечах, пихалися соломяними палками на колоді, вчились ходити на ходулях, бавились в "городки", потім вчилися танцювати шотландські національні танці . А сам клас це вогняне шоу в темряві біля стін замку- просто супер!!!.
     
  18. ZoloteSonechko

    ZoloteSonechko New Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    хто їздив в Умань? Поділіться враженнями і організацією такої поїздки)))
     
  19. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    а скільки таке задоволення коштує? :girl_blush2:
     
  20. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною



    Таке питання: чи хтось їздив на вихідні в Кам"янець-Подільський? Якщо так, то поділіться: де проживали, чим добирались і де там побували?:)

    І ще цікавить також "тур" по нарцисах.... :) Дякую!