Тур вихідного дня Україною

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ola-lyola, 26 Лютий 2010.

  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    ми їздили
    добирались машиною
    знімали квартиру
    побували в фортеці, в Хотині, в ресторанчику моднячого готелю (назву забула)
    фото
    власне ми їздили на день міста К.-П.
     
  2. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    а ми вже плануємо вихідні в ужгороді на момент цвітіння сакури.
    може хтось мав такі вихідні, де порадите зупинитись, куди ще по дорозі заїхати?
     
  3. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    О фото такі "теплі"! :) Зразу захотілося туди ..А як квартиру шукали? По інтернету можна замовити?
     
  4. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Хто знає коли краще їхати в Косів? Коли там проходять ярмарки? Чи там в любий час є на що подивитись? :girl_blush2:
     
  5. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    І ми хочемо в Ужгород і по дорозі в Мукачево. Але не знаю чи встигнемо на сакуру... Плануємо на два дні поїхати. Що робити з ночівлею ще не вирішили. Будемо шукати недорогий готель. Було б класно знайти хостел.
     
  6. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    А коли та славнозвісна сакура цвіте??
     
  7. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Наприкінці квітня. Я дивилась що організовують тури з виїздом зі Львова на два дні Ужгород-Мукачево-Берегове, ще там щось. То вони починаються з 20-квітня.
     
  8. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    один раз була в Косові на першотравневі свята. погода була супер, коханий з братом навіть скупались в гірській річці, тим самим відкривши купальний сезон, але я, звичайно, не ризикнула. а недалеко від Косова проходить в ці дні фестиваль у Космачі: то там і різні забави були, і концерт йшов, і поїсти смачнющої карпатської кухні можна було, і прикупити різного добра теж!
    іншого разу їздила в Косів в червні. ми там винаймали житло, купалися в річці, яка тече зовсім поряд. їздили на їх відомий косівський базар - теж було супер!
     
  9. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Минулого року були в Закарпатті на першотравневі свята - якраз цвіла...:girl_yes2:
     
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    В нас ще нічого ніде не цвіте, бо також досить зимно. Ще тільки бруньки на деревах прочуняли нарешті. Як сакура почне цвісти, то дам вам знати тут:girl_yes2:. Але скоріше 20 квітня точно нічого не буде.
     
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    то дуже добре, а як зацвіте на травневі і трохи пізніше - то буде ще краще:)
    Будемо чекати від Вас звісточки:)
     
  12. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    А цей базар постійно працює? Чи є якісь особливі дні, коли там дійсно великий вибір?
     
  13. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    не знаю, ми їздили в суботу і чомусь виїжджали дуже рано.
    але більш нічого конкретного вже й не згадаю...
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Хто був в Ужгороді в чанах? Бо нас запросили, а я собі якось не уявляю, як то купатись в гігантському баняку:girl_crazy: поділіться відгуками, рекомендаціями?
     
  15. AnnaManna

    AnnaManna New Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Я була:girl_wink: там ну дууууже класно. Ніяких рекомендацій крім хорошого настрою я надати не можу) мати з собою стандартний набір, купальник, рушник і шльопки, можете ще халат взяти)):girl_curtsey: [​IMG] [​IMG]
     
  16. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Хто знає, яка ситуація з сакурами, бо я читала, що вже почалося цвітіння сакур в Ужгороді? Скільки вони приблизно цвітуть, бо я планую їхати 28 квітня або 1 травня, чи не буде пізно?
     
  17. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Я була - враження не дуже, я туди навіть не залізла.Ми були за Берегово, село непамятаю, народу тьма, машини стояли усюди, черга, щоб залізти в той баняк. Сама вода в тому чані така, що охота лізти відпала. Може я і перебільшую, але якось негігієнічно то виглядало - така купа-купезна людей в такий казан з одною і тою ж водою.
    Постояли-подивились, та й поїхали. Зате термальний басейн в самому Берегово справив краще враження - таке все радянське, але є роздягальна, навіть якийсь медик сидів, шафки для одягу і підземним тунельчиком заходиш в басейн. В самому басейні вода циркулює - бо там є тепле джерело ну і сам басейн більший. Були в березні - люди біля басейну в куртках,а в басейні в купальниках, кльово так.
     
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    А коли в Ужгорожі, Мукачево якісь фестивалі? Хотіла б поїхати і туди, і туди, бо ще не була.

    ---------- Додано в 11:59 ---------- Попередній допис був написаний в 11:58 ----------

    По телевізору ще минулого тижня показували, що вже все цвіте.

    ---------- Додано в 12:09 ---------- Попередній допис був написаний в 11:59 ----------

    Знайшла на ці вихідні Фестиваль риболовів та угорської ухи 2012
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Дивіться що знайшла на закарпатському інф. порталі таке:
    Ми були на фестивалі меду і вина, кльово було, напробувались:girl_haha:
     
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Шкода 28 цього року робочий день.