Тур вихідного дня Україною

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ola-lyola, 26 Лютий 2010.

  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Дівчата, а бу хтось в Колочаві? Поділіться враженнями. Там стільки цікавих музеїв. Хочемо як потепліє поїхати на Синевір і по околицях.
     
  2. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    В нас вже всі дерева цвітуть, а от сакура ще тільки починає, ще піку нема. Ну але в неї період цвітіння досить довгий. Вона не облітає так швидко, як інші дерева.
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Опять я:girl_blush2:, я з тої теми ніби не вилажу, згадую і хочу вже кудись....
    Писала про Колочаву ось тут
     
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною



    До речі, кого цікавить Колочава. Бачу то дуже просунуте село. Має свій сайт.
     
  5. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    А ми вже записались на тур до Кам"янця-Подільського-Хотина-Кришталевої печери!Урааа :) А в них там на сайті вроді були і якісь фестивалі...:)
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Вчора їздили в Лелехівку, то біля Янова. Дуже мені там сподобалось. Надзвичайно гарна природа, купа озер і не так людно. Це територія Яворівського національного заповідника. При в"їзді є багато альтанок з мангалами, де можна посмажити шашлик. Сподобалось те, що територія чистенька, нема куп сміття. Якщо приїхати в будній день то напевно і відпочиваючих там особливо немає.
    Гарно прогулялись стежкою Івана франка, потішились купі анемон, погуляли біля Чорних озер і скель. Падав сліпий дощ, то потім ще милувались веселкою. Там така тиша... Відпочили чудово.
    Від Лелехівки можна заїхати в Янів. Там є маленький звіринець з оленями і різними птахами. Дітям буде цікаво.
     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Трохи фото з Лелехівки
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    А можна більш детальніше де це? Бо я знаю Верещиця - теж на терирії Яворіського заповідника - дуже подобається
     
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Маршрут
    Їдете до Янова. В самому янові питаєте де поворот на лелехівку. Там кілька кілометрів по прямій. Є вказівник. Зорієнтуватись не важко, в крайньому місцеві люди підкажуть куди їхати
     
  10. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Дівчатка, збираюся їхати на травневі вихідні в Ужгород. Жителі Ужгорода або ті, хто його відвідував, що порадите краще відвідати? Якщо вибирати між дендропарком Лаундона і Ботанічним садом, то що буде цікавіше відвідати? Хочемо відвідати Ужгородський замок, Греко-католицький Кафедральний Собор, Римо-католицьку церкву св. Георгія, пройтися вулицями Корзо, Волошина, Капітульною, побачити пішохідний міст з замками. Що ще порадите подивитися? Я розумію, що всі визначні місця Ужгорода знаходяться поряд і між ними можна ходити пішки, чи я помиляюся? Де можна побачити найбільшу кількість сакур?
     
  11. Marjaha

    Marjaha New Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    дівчата, хто чув щось (не з ЗМІ) про плаваючий світломузичний фонтан у Вінниці? Можливо хтось вже був там? Що можете сказати?
     
  12. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Дівчата, невже ніхто не був в Ужгороді і не може нічого порадити?! Обідно...
     
  13. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Були в Ужгороді в їхньому замку. Походили по території і всередині експозиції в кімнатах оглянули. Ніц особливого. Ще прогулялись центром та й все. Суто сам в Ужгород не їхала б. ХІба на цвітіння сакури подивитись, то це так.
     
  14. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    А я б їхала. Дуже колоритне і своєрідне місто. Замок цікавий, але то певно як кому. Біля замку є скансен типу нашого Шевченківського гаю.
     
  15. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Розкажіть, що колоритне і цікаве.:) Бо крім цвітіння сакур хотілося б ще щось подивитися
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Воно то колоритне, але надто довго до нього перти.
    Якщо їхати в Ужгород по справах а заодно і місто глянути то це одне, ми так їздили, а по ходу ще й Мукачево зачепили. Але спеціально зі Львова туди пертись - вгробити купу часу, товкти машиною по ямам якими славляться дороги всєї львівської обл і не лише львівської, особливо чогось надто захоплюючого я там не побачила. Просто загалом миле містечко, чистеньке, охайне, компактне, тихе і спокійне ( ми були за тиждень до пасхи, може тому якраз таке враження склалось)
    а найяскравіший спогад - Деца у нотаря :)
     
  17. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    от-от, ми об*єднали Берегово, Мукачево і Ужгород, то тоді в комплексі все красиво. а суто сам Ужгород тих км не вартує. ну мені особисто через
    як вже хочеться подивитись то місто, то тоді включити в маршрут ще і ті міста :girl_yes2:.
    а ми так і не попали :sad: все було зайнято і ми, прочекавши з півгодини (пофоткались за той час) поїхали геть.
     
  18. AnnaManna

    AnnaManna New Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Ой, це найкращий спогад який в мене лишився після Ужгороду, там є що подивитися, багато пофотографуватися, смачно поїсти ( за нормальну ціну) і дуже класно провести час)))

    Як на мене то в Ужгородському замку не дуже багато цікавого, так походили, подивилися......... Ми от заїжджали в термальний басейн в м.Берегово, там класно провели час, цікаво і корисно)))
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    Кого цікавить Долина нарцисів - ось тут знайшла інфу, що не раніше 10 травня.
    Я дуже люблю Закарпаття, там є на що подивитись, але їхати дійсно далеченько, тому варто спланувати поїздку і бажано на пару днів.
    Варто оглянути замки: -
    Середнянський або замок тамплієрів(с. Середнє між Ужгородом і Мукачево) сама споруда не дуже, але якщо наперед почитати істотрію, то цікаво.
    Невицький замок с. Невицьке за Ужгородом, за легендою там переховували наречених.
    Замок Шенборна в Чинадієво, досить відомий і гарний.
    Чинадієвський замок Сент-Міклош, нетакий гарний але можна глянути.
    Ну і звичайно Паланок і Ужгороський замок в якому цікава експозиція.
    Раджу наперед роздрукувати цікаву інфу з нету, по дорозі якраз почитати і побути самій собі екскурсоводом.
    Далі:
    - Фестиваль вина і меду
    - Берегівські термальні джерела
    - По дорозі до Берегово є село Яноші де є невеличкий музей вина з дегустаційними залом.
    - В с. Середньму, там де є замок також є винні підвали.
    І взагалі досить цікаво гуляти вуличками Мукачевого, Ужгорода чи Берегово, де навіть на адмін. будівлях усі написи дублюються угорською мовою, і самому пошукати ту ж сакуру чи магнолію. В Берегово гарний ресторан Золота пава.
    По дорозі на Закарпаття можна відвідати Синевир, глянути оборонні укріплення дорогою в Колочаву, але раджу наперед скласти маршрут
     
  20. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Тур вихідного дня Україною

    А хтось був у долині диких тюльпанів у Львівській області? В який період там можуть ше бути тюльпани?