Твори мистецтва,які нам подобаються

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Picasso, 23 Січень 2010.

 1. Picasso

  Picasso New Member

  Пропоную розміщувати тут фотографії творів мистецтва (скульптура, малярствр, рисунок, іконопис, скло, ковка, ювелірка,вітраж...), що нам подобаються.
  Почну з себе: акварель, Стив Хенкс
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]
   
  Останнє редагування: 23 Січень 2010
 2. levandivka

  levandivka З яйцями...

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються.

  Ги...
  З прочитав з Вашим підписом "У житті більше копій, ніж оригіналів. Пабло Пікассо" - плакав...

  Щоб не оффтопити, покажу витвір, що мені сподобався:
  [​IMG]
   
  Останнє редагування: 23 Січень 2010
 3. Picasso

  Picasso New Member

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються.

  Ще декілька робіт Стива Хенкса
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]
   
 4. levandivka

  levandivka З яйцями...

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються.

  А хто на картинах? Розповісти не хочете? Тільки копі/паст?
  Розділ, доречі, називається "А поговорити?..".
  А тут тілько клацання мишкою звучить.
   
 5. Tsokotukha

  Tsokotukha Well-Known Member

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються.

  Або й про самого художника розповісти. Хто він (не лише ім"я, ширше)? звідки? де навчався? в якому культурному середовищі формувався? і в якому має попит зараз? чому обрав саме такий творчий метод? (останнє цікавить найбільше)
  Розумію, що для відповідей на мої запитання може бути достатньо погуглити, але ж Picasso не випадково відкрив цю тему, тому й цікавитимуть його думки та спостереження.
   
 6. Neverland

  Neverland Well-Known Member

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються.

  Мені теж свого часу подобались картини Хенкса. Якщо чесно біографію я його не шукала, мабуть не запав аж так в душу. Але малює він аквареллю. Дуже таки реалістично. Але як на мене, то картини - перемальовка з фото і дещо позбавлені "душі". Тобто техніка хороша, реалістичність є, але якась родзинка, щось що притягує більше ніж на пару хвилин - нема. Хоча за вмінн володіти аквареллю так - знімаю капелюха :)
   
 7. Зануда

  Зануда Well-Known Member

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються.

  Jan Vermeer van Delft Портрет дівчини з перловою сережкою. Одна з найулюбленіших картин.
  [​IMG]
  Біографічних фактів про художника відомо дуже мало, але його творчість складає частину спадщини "Золотого століття" голандського живопису поряд з Рембрандтом і Франсом Галсом.

  Густав Клімтавстрійський художник і графік, символіст. За провідним фахом - художник-декоратор, дизайнер малюнку тканин. Один з найвидатніших представників сецесії, провідник віденського модернізму.
  Поцілунок.
  [​IMG]
  Деякі його роботи якимось дивним способом виглядають, як розписана тканина.
   
  Останнє редагування: 23 Січень 2010
 8. levandivka

  levandivka З яйцями...

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються.

  Глянув аватар - ржав.

  +1. Техніка (напевне, бо оригіналу не бачив) майстерна, а самі роботи б'ють фотографічністю. На те й розрахунок?
   
 9. Зануда

  Зануда Well-Known Member

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються.

  Сам художник називає свій стиль "емоційним реалізмом" (с)
  Хоч я і прихильниця дещо іншого живопису, але треба віддати належне - це вияв неабиякої майстерності автора.
   
 10. kvVItKA

  kvVItKA Позитив року 2013

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються.

  Обожнюю Клімта (Зануда мене випередила) і страшенно денервує, що його "Поцілунок" вже років 2(мо більше) ліплять де треба і не треба, і ,що головне поняття не мають хто то, бо модно стало...ще горнятка,кондюки куди не йшло, а от килимки-знущання!
  Бачила його роботи в Бельведері, дух перехоплює, картини ніби золотом писані...
   
 11. Picasso

  Picasso New Member

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються.

  СТІВ ХЕНКС. Народився у 1949році в сімї військових у Сан-Дієґо. Дитинство провів у Каліфорнії, пізніше - Нью-Мексико. Закінчив Каліфорнійський колледж мистецтв та ремесел в Окленді. У США в період з 1994 по 1996 рік він рахувався кращим художником. Більше 170 картин увійшли у його книгу,яка отримала визнання навіть у критиків. Зараз проживає у Альбукерке, штат Нью-Мексико, разом з дружиною і трьома дітьми.
  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]
   
 12. Tsokotukha

  Tsokotukha Well-Known Member

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються.

  Дякую Picasso.
  Акварель вважається графічним матеріалом. Як Ви гадаєте, сам художник себе ідентифікує художником графіком, живописцем чи ще якось?
  Чим саме він для Вас є близьким?
   
 13. Neverland

  Neverland Well-Known Member

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються

  Я хочу тут втулити трішки сучасного Львівського мистецтва, яке мені імпонує.
  Отже почну з Ігоря Копчика Недавно бачила його роботи в галереї, дуже вже вони мені сподобались.
  Ігор Копчик народився 1945 р. у м. Львові. Закінчив Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва (1981). Він відомий своїми пластичними експериментами із тисненою шкірою, зокрема рельєфами дрібних форм на християнські та історичні мотиви. Спершу Ігор Копчик прийшов в інститут (нині Львівська академія мистецтв) як натурник. Працював за фахом механіка, позував і паралельно готувався до вступу. Тричі вступав, невдачі лише заохочували до нових спроб, із четвертої став студентом факультету кераміки (вечірнє відділення передбачало не п’ять, як стаціонарне, а шість років навчання). Загальна кількість проведених в аlma mater років зовсім не бентежила його, навпаки, хотів учитися, а головне – здійснилася мрія: він уже в мистецтві.Спершу пошуки зосередив у сфері малої пластики, поволі опановуючи ази нового фаху та литва в металі. Паралельно зацікавився пластичними й декоративними можливостями художньої обробки шкіри. Мабуть, певне, якщо не вирішальне значення, мала для митця поїздка на Гуцульщину, зокрема до Косова – справжнього клондайку народного мистецтва та промислів.
  Перша тематична серія рельєфних пластів була присвячена українській історії, зокрема “Слову про Ігорів похід”, з якою митець дебютував на вернісажах Львова (почав виставлятися з 1984 р.), а перша персональна виставка відбулася 1986 року. Виставок було чимало. В Україні та за кордоном. Загалом Ігор Копчик мав понад двадцять персональних, а ще виставляв свої композиції в складі збірних вернісажів.
  Свого часу твори Ігоря Копчика дарували Святійшому Отцеві Івану Павлу ІІ (“Спас” і “Пієта”), президентові Клінтону, Патріархові Константинопольському Варфоломію.

  А от власне і його твори:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  В цих картинах як на мене відчувається "стиль" художника. Я дуже ціную коли відчутно стиль. А ще дуже подобається що образи людей/подій не шаблонно-академічні, а чимось нагадують іконопис, чимось автентичне гуцульстке мистецтво.
   
  Останнє редагування: 24 Січень 2010
 14. Picasso

  Picasso New Member

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються

  Відколи акварель вважається графічним матеріалом!?

  Автор себе вважає "емоційним реалістом. Емоції - це то, що я намагаюся зоброзити. Реалізм - просто мій спосіб це зробити"
  [​IMG]

  ---------- Додано в 17:35 ---------- Попередній допис був написаний в 16:59 ----------

  Альфонс Марія Муха / Alfons Mucha — чеський живописець, театральний художник, дизайнер та ілюстратор. Розробив принципи театрального дизайну.
  Народився у місті Іванчіце, Південна Моравія (Чехія) 24 червня 1860 року. В 1879 вирушає працювати театральним художником до Відня. У 1885 році вступив до Академії мистецтв у Мюнхені одразу на третій курс і, після двох років навчання там, з 1887 року продовжує навчання вже у Парижі, в художньому училищі Жюльєна.

  У Парижі, щоб заробити на життя, художник підробляє ілюстратором модних журналів та інших періодичних видань. Перший успіх до нього прийшов у 1894 році, коли Муха виконав літографію афіші Сари Бернар і Театру Ренесанс. Із ним був підписаний контракт на шість років. У цей ж період Муха оформляє спектаклі та працює над створенням костюмів. За його ескізами створювалися не тільки плаття, але й сценічні ювелірні прикраси. З цієї пори він увійшов у число провідних художників французької реклами; його композиції друкувалися в журналах або у вигляді плакатів - із незмінною фігурою або головою млосної пані, зануреної в орнаментально-строкатий світ розкоші.

  У тому ж стилі Мухи створювалися і барвисті графічні серії (Пори року, 1896; Квіти , 1897; Місяці, 1899; Зірки , 1902; всі роботи - акварель, туш, перо), які до цих пір тиражуються у вигляді арт-постерів. Одна за одною проходили його виставки, з'являлися захоплені відгуки у пресі. Художник стає власником нової великої майстерні, він прийнятий у вищому світі – коротко кажучи, до нього приходить заслужена слава. Альфонс Муха створив стиль Art nouveau, який став втіленням його епохи, але одночасно він потрапив у порочне коло комерційних замовлень. Проте сьогодні саме ці твори, створені ним у "паризький період", вважаються найціннішим його внеском у скарбницю світового мистецтва.

  Окрім графічних та живописних робіт, малюнків, скульптур і ювелірних виробів Альфонс Муха створює також архітектурні проекти. Одним з яких є проект дизайну та декоративних прикрас павільйону Боснії і Герцеговини на Всесвітній виставці в Парижі у 1900 році.

  У 1906 році Альфонс Муха виїжджає до Америки, щоб заробити гроші, необхідні для здійснення мрії всього його творчого життя: створення картин на славу своєї Батьківщини і всього слов'янства. У цьому ж році він одружується на своїй учениці Марії Хитіловій, яку він пристрасно любив і яка була молодша за нього на 22 роки.

  У 1910 році він повертається до Праги і всі свої сили зосереджує на "Слов'янській епопеї". Цей монументальний цикл, який він передав у дар чеському народу і місту Празі, однак не мав успіху у критики. Після проголошення у 1918 році Республіки, Альфонсу Мусі було доручено виготовлення перших чехословацьких поштових марок, грошових знаків і державного герба.

  Альфонс Муха помер 14 липня 1939 року - рівно через 4 місяці після окупації Чехії і Моравії нацистськими військами і за 10 днів до свого сімдесяти дев'ятиріччя.
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  Останнє редагування: 24 Січень 2010
  • Подобається Подобається x 1
 15. Tsokotukha

  Tsokotukha Well-Known Member

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються

  Від часу свого винайдення.
  Акварельна техніка почала розвиватись в Китаї після винайдення паперу в ІІ ст.н.е і стала новим засобом графіки. Першопочатково використовувалась туш, далі туш з карміновим лаком, сепія, а слідом й інші водяні фарби. Окрім цього основою для акварелі є папір, який часто попередньо змочують водою. Завдяки багатству кольорових відтінків акварель сумісна з живописом. Звідси й випливає, найчастіше сприймають акварель за живопис.
  Даруйте за оффтоп
   
 16. Picasso

  Picasso New Member

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються

   
  Останнє редагування: 24 Січень 2010
 17. levandivka

  levandivka З яйцями...

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються

  То Ви тепер будете тільки з українських сайтів копіпастити? [​IMG]
   
 18. Lidusha

  Lidusha New Member

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються

  Акваре́ль (фр. Aquarelle — водянистая; итал. acquarello) — живописная техника, использующая специальные акварельные краски, при растворении в воде образующие прозрачную взвесь тонкого пигмента и позволяющая за счёт этого создавать эффект лёгкости, воздушности и тонких цветовых переходов. Акварель совмещает особенности живописи (богатство тона, построение формы и пространства цветом) и графики (активная роль бумаги в построении изображения, отсутствие специфической рельефности мазка, характерного для живописной поверхности)
   
  Останнє редагування: 24 Січень 2010
 19. Neverland

  Neverland Well-Known Member

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються

  Я думаю не варто зациклюватися на тому чи акварель графіка чи живопис. Тут зрештою не форум митців-теоретиків які забов"язані знати що акварель графіка, а форум для звичайних людей, для яких колір - це живопис. Людина могла і не знати що акварель це вид графіки, а якщо є аргменти які наочно доводять це, то будь-ласка напишіть їх. Бо твердження що щось є апріорі щось бо кожен митець це знає не аргумент.
   
 20. Picasso

  Picasso New Member

  Відповідь: Твори мистецтва,які нам подобаються

  "У кожного своя правда..." Не бачу потреби у продовженні даної дискусії!

  Це проблема? Можливо щось не так зрозумів, поясніть!
  Альбрехт Дюрер
  Albrecht Durer
  21.05.1471 Нюрнберг - 06.04.1528 Нюрнберг
  Коротка інформація:
  німецький живописець і графік. Основоположник мистецтва німецького Відродження. У напружено-експресивних формах, фантастичних образах утілив очікування всесвітньо-історичних змін (серія гравюр «Апокаліпсис», 1498), виразив гуманістичні уявлення про сенс буття і завдання мистецтва (т.з. майстрові гравюри, 1513-14).
  Створив повні сили і енергії образи людини епохи («Портрет молодої людини», 1521, диптих «Чотири апостоли», 1526) реформації, людей з народу (гравюра «Три селяни»). Відомий як тонкий, наглядовий малює (св. 900 малюнків). Теоретик мистецтва («Чотири книги про пропорції людини», 1528).
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]