У чому вбрані наші дітки?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем viltis, 10 Квітень 2009.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Я останнім часом стикнулась з проблемкою --ніяк не можу вгадати, в що саме вдягнути свого малюка, щоб йому не було жарко-холодно. Одні дивлячись на мого хлопчика кажуть, що я його парю, інші кричать, що здуріла, бо маленьку дитинку залегко вдягнула. Та й погода в нас така мінлива. То я зранку дзвоню до мами ( вона гуляє з собакою, і питаю чи жарко, і як вдягати приблизно) а потім в обід перевдягаю, бо стає дужже жарко.

    Як правильно визначити кількість одягу???
     
    Останнє редагування модератором: 6 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. happy story

    happy story Well-Known Member

    В нас вітер шалений, то без шапки нереально..


    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  3. happy story

    happy story Well-Known Member

    Прям не дитина, а мрія бабусь

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас вітер теж місцями шалений, але я б не сказала, що холоднючий. На майданчику весь час сонце, мені аж волосся ввечері пахло таким "розпашілим" на сонці:)
    Та й в мене малий привик до такого. Сам каже, коли жарко. Або не дає зняти шапку, коли холодно.
    І після обіду ми таки гуляли в безрукавці балоновій поверх сорочки такої цупкішої з капюшоном, джинси, шкарпетки і мокасини-кеди)
    Малюку було супер, аж під вечір вже трохи руки холодні були, але то ми просто до пів 8 загулялися.
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Вчора +18 і сонце, сьогодні +8 і хмарно. Погода не дає розслабитись:girl_crazy:Вчора в 8 ранку виходили: дочка в школу: тонкі колготи, черевички без утеплення, спідничка, футболка на довгий рукав, вітрівка, без шапки. На вечірню прогулянку: кросівки, шкарпетки, лосини, футболка на довгий рукав, вітрівка, без шапки. Сьогодні йде в черевиках, колготах, спідниці, футболці на довгий рукав, кофті від форми і тонке пальто без підкладки. Шапку візьму з собою, подивлюсь по ситуації.
    Син вчора ходив в кросівках, джинсах, шкарпетках, гольфі, весняній куртці і тонцій шапці. Дати сьогодні йому колготи під джинси і теплішу шапку? Більше 8 градусів сьогодні прогноз не показує:girl_sad:
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Miss Sixty заздрю батькам, які так вміють вбира и дітей, я не наважуюся, а потім всю прогулянку переживаю щоб не зіпрів і вітер не подув, дурдом якийсь ((( а ще сама в придачу змерзлюк, я вчора в штанах в колготах в черевиках та ше й палантином загорнуляся під тонку куртку і мені зовсім не жарко було. Попробуй вгадай як дитинв вбрати. Чоловік свариться, каже, що я як бабка дитину вбираю.
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Щодо "я змерзлюк" буває і в мене таке. Але ще в немовлячому віці мене хтось надоумив, що це в нас дорослих скоріш за все порушена терморегуляція через оте кутання в дитинстві і нема чого його транслювати на дитину)
    Я просто в шоці з того, як більшість діток одягнені зараз і мені особисто легше "недоодягти", ніж "переодягти".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дитині майже рік. Одягаєю на прогуляну в тонкий на флісі комбез з капішоном, бодік на довгий рукав, светрик, колготи, тонку трикотажну шапку, красовки. Дитина і спить на вулиці (даю чехол на ножки), і пробує ходити. Переважно гулаємо до обіду. На днях погода має бути ще теплішою, то светрик думаю зняти.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  9. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Ану підкажіть, на таку погоду, як сьогодні, дитині 3 роки - шапочку легеньку давати чи без?
     
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Моїй 2, без шапки. Вітру нема
    Пи.си. менший теж без шапки
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас зрідка легенький вітерець, то на обід так на сонечку добре було, що дорослі усі у футболках, а малий в одній футболці на довгий рукав. Шапку взагалі вчора вдома залишили:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дитині 4 місяці. В нас досить тепло але сильний вітер. Одягнута: бодік на короткий рукав, чоловічок на довгий і махровий комбінезон + тоненька шапочка. То зажарко? Візок з люлькою. Ставлю в тінь. Перший раз поспала 40 хв, другий від сили 30 хв. Прокинулася і одразу в крик, тому питаю. Хто як вдягає своїх немовлят в такому віці зараз?
     
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я думаю, нормально вдягнена дитина.
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А я сьогодні бачила хлопчиків 3-5 років в куртці Ленне і дівчинку в прогулянці з чохлом у в'язаній шапці на зав'язки і дутому комбезі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. MissO

    MissO Well-Known Member

    А мами цих дітей в чому були?
     
  16. happy story

    happy story Well-Known Member

    Сьогодні в нас тепло але жахливий вітер. Вдягнені майка кофта куртка , колготи, штани, черевики тонка шапка...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Як колготи під штанами і черевики спасуть при вітрі? Вітер теплий. Дитина спотіє, її продує і буде гірше. На вітер добре дати вітрівку і штани з "грубої" тканини (джинси добре), на ноги навпаки щось легше.
    Я може й доколупуюся, але спробуйте самі одягнути на +16 колготи під штани.
    Мої всі в кофтина трикотажна, джинси, безрукавки чи фліски, мешти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А що тут такого дивного?:girl_crazy: якщо в понеділок ще вовсю мело снігом і дубак був покруче зимового, а мама не подивилась прогноз на завтра або не має нету?:girl_cool:
     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Та тут прогнозу не треба. Виходиш на вулицю, а там сонце жарить:)
    Я все переживала, що мій в безрукавці спотіє і то розщіпала, то защіпала:)
     
  20. happy story

    happy story Well-Known Member

    Не спотіла, було в сам раз... Сьогодні теж мала колготи, джинси, кофту і безрукаву, туфельки і легку шапку...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  21. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Може ми одних і тих самих бачили а?)
    Ту дівчинку при повному зимовому спорядженні батько (до речі, лайтово одягнений) ще й віжками водив :facepalm:
    По темі. Малий мав кофту, джинси, легеньку курточку, кросівки, тонку шапочку.