Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Samojlovu4, 21 Лютий 2007.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    І що? Невже не взяли? Шреку, ви їм порадьте форум почитати, то вони відразу зрозуміють, що втратили і зразу вас візьмуть. :)
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Мені подобається і Квебек, і Монреаль. Я би, мабуть, Монреаль, бо він більш європейський, але радила би Квебек, бо то столиця штату. І місто таки прегарне, просто чудове. А Монреаль трохи пошлий місцями. :) Але от не знаю нічого про українську спільноту у Квебеку.

    Рай у такому розумінні, що у французької тут особливий, привілейований статус. :)
     
  3. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    це приблизно пять років назад коштувало на двох три тисячі баків,плюс всі документи тре було переробляти під вимоги тупих канадців,а вони віррриииили.....
     
  4. Танюха

    Танюха Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Скільки часу потрібно, щоб відчути себе закордоном як вдома? Тобто більш-менш ввійти в русло.
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Канадці не тупі, просто канадці - люди, справжні люди, котрі вірять в іншу особу та її гідність, а наші - (вибачайте на слові) лайноїди.

    Ще довго буде велика різниця між Канадою та Україною, бо наші лиш би під себе робили. Таких хамів та неучів, як серед ДЕЯКИХ новоприбулих українців, навіть серед таких нелюблених українцями москалів нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Я вже 2 роки і все одно мало.
    А є тут такі, що й кількох місяців досить. То від вас особисто буде залежати.
    У мене перші 6 місяців була страшенна депресія. Таке мені все було чуже.
     
  7. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Від людини залежить... від двох місяців до двох років... деякі роками не звикають.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    хоч запитання не до мене,але дочці три роки,тепер вона тих америкосів ...за пояс затикає
     
  9. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Перші місяці - "вєшалка" по армійському, однозначно, для всіх без винятку... думаєш "Господи, що я тут роблю і шо заставило мене зробити таку грубу помилку в житті?!"
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Ой, я вас погано зрозуміла. Аби асимілюватися, то в Канаді вистачить кількох тижнів. Максимум місяць-два. Тут все дуже легко, всі дуже привітні. Канада, то не Америка. Взагалі не схожа. :) Все інше. І місцями навіть краще. А в Квебеку дуже привітні люди. То мені з Оттавою не пощастило - найбільш холодне місто Канади.
    Правда, у мене був шок щодо їжі. Багато штучного.

    А от не тужити за домом неможливо. :)
     
  11. Танюха

    Танюха Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Підкажіть темноті нетямущій як робити позначку "сподобалось - не сподобалось"
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Зліва від допису, внизу під аватаром: карма, пальчик вниз - не сподобалось, пальчик вгору - сподобалось...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    А в мене навпаки. Перші місяці було дуже легко, бо все нове, цікаве. Не мала часу, щоби думати про дурниці, треба було багато справ вирішувати, час минав шалено швидко. А вже тепер, як життя ввійшло в своє русло, є більше часу, щоби ностальгувати... Але це лише підтверджує, що всі ми різні, і що адаптовуємося до нових обставин по-різному.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Танюха

    Танюха Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    І так просто! Дякую.
    Мені аж соромно. Видно пора на горшок і в люлю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Ще на початку я собі сказала: так, як вдома, за кордоном не буде. Буде просто інакше. У чомусь гірше, у чомусь ліпше. Тому тепер навіть не намагаюся порівнювати свій "другий дім" з "першим домом" - це невдячна справа. В Україні мені добре по-своєму і за кордоном добре по-своєму. Є така приказка, що дім людини там, де її серце. Моє серце зараз має дві домівки.

    P.S. Хоч я розумію, що Ви питали про практичний аспект адаптації за кордоном, але щось мене потягнуло на роздуми :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    на мою думку, це принципово різні питання.

    Щоб ввійтив русло вам треба буде мати добрих приятелів, котрі знайдуть якусь тимчасову роботу, тимчасове житло, куплять Вам карту місцевості, зорієнтують в цінах на продукти й допоможуть з вибором установи для вивчення англійської. На це може піти від тижня до місяця.

    А щоб відчути себе закордоном як вдома, треба щоб усі Ваші батьки, друзі, родичі, далекі знайомі й близькі, тітка з сусіднього універсаму, Ваш будинок зі старим під"їздом і бабцями на лавочці, кущ бузку і тролейбусна зупинка з великою баюрою, однокласниця, прізвище якої Ви забули, але вона вас пам"ятає, чортове колесо і парк Костюшка, і трамвай двійка перенеслися закордон разом з Вами.

    Не знаю, кому як, але щоразу прокидаючись вдома на Левандівці в пеший ранок після 14-годинної подорожі і чуючи на дворі , як чиєсь мале до чийогось на сьомому поверсі кричить українською: " Іра-аааа!! А ти вийдеш гуляти ?!", - знаю, я вдома...
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Соляріс
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Танюха

    Танюха Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Згідна що поняття різні. Але відповіді цікаві, всі по різному розуміють.
    Щодо спогадів про Україну, то вони у мене швидше негативні. Згадую про людей злих і жорстоких, про дороги, медицину, про ту систему, яка змусила людей бути черствими і все гребсти під себе. Про ту бідосю що скрізь, навколо.
    Звичайно хочеться пройтися вуличками Львова, робачити родичів, знайомих. І на цьому моя ностальгія закінчується.
    В Україні рік не була. Може це замало?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Згадалося:

    My heart's in the Highlands, my heart is not here;
    My heart's in the Highlands a chasing the deer;
    Chasing the wild deer, and following the roe-
    My heart's in the Highlands wherever I go
    .

    (часто також серцем лину в той Карпатський "Highland", де панує спокій, чистота та затишок)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Гарно написав Роберт Бернс. І є гарний переклад Миколи Лукаша:

    Моє серце в верховині

    Моє серце в верховині і душа моя,
    Моя дума в верховині соколом буя,
    Моя мрія в гори лине наздогін вітрам,
    Моє серце в верховині, де б не був я сам.

    Будь здорова, верховино, любий рідний край,
    Честі й слави батьківщино, вольності розмай!
    Хоч іду я на чужину, повернуся знов,
    Моє серце в верховині і моя любов.

    Прощавайте, сині гори, білії сніги,
    Прощавайте, темні звори й світлії луги!
    Прощавайте, пущі дикі й тіняві гаї,
    Прощавайте, буйні ріки й бистрі ручаї!

    Моє серце в верховині і душа моя,
    Моя дума в верховині соколом буя,
    Моя мрія в гори лине наздогін вітрам,
    Моє серце в верховині, де б не був я сам.
     
    • Подобається Подобається x 1