Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Samojlovu4, 21 Лютий 2007.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Взагалі-то українці завжди були гостиприїмними, співчутливими і не заздрісними. Згадаєте нашу класику, або якісь описи українців! :naci:
    А те що є зараз - це наслідок окупації совєцкої. Згадайде, якщо сусід накапав на тебе раніше, ніж ти на нього, то тебе посадять, покарають... Тоді було так: "Або ти - або тебе". Ми ще не відійшли від цього. Але дуже надіюсь, що все зміниться на краще в усіх аспектах життя. А щоб відійти від наслідків "союзів", колгоспів, комунізму потрібен час. :moskali:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Похвалюся: а я нарешті знайшла в діаспорі хороших, доброзичливих українців. Так що не все ще так погано! Шукаймо одні одних і тримаймося разом! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ~KOLOBOK~

    ~KOLOBOK~ Guest

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    А в мене проблема, я прсто непереварюю тутейших "українцiв". Це якась примiсь бульдога з носорогом.Всi переважно з Рiвеньскої областi, далеких i малих сiл, всi якiсь поголовно затурканi своїми пастирями, дуже мало з ким можна спiлкуватися на рiвнi вищому а нiж 8 класiв середньої школи. Бiда тай годi.Але за то ТАК себе люблять показати йой, як би кожен тай президентом в Українi ранiше був.Село, що тут ше скажеш. От їздив у Калiфорнiю, там дуже багато захiднякiв, то не порiвняти, я як до дому попав.Було своїх пару кадрiв,але то таке нiхто на них увагу не звертав. Так шо от такi от справи. Саме жаль що через тих "наших" людей витратив дуже багато часу i наробив помилок,лае нiчо кажуть бiда вчить, тепер посилаю їх куда подалi i маю чистий спокiй.
    А помагати- помiрi можливостей, то також навчило життя, тому коли серце лежить до тої людини, допоможу чим зможу а так, я ж не один тут.
     
  4. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    хлопці і дівчата ну чому ви очікуєте тут від всіх українців що будуть рожеві і пухнасті.вдома ж не є друзями всі доокола.так і тут -шукайте друзів по інтересах а не по нації, а якщо виявиться що хтось з цих нових українець то тільки плюс
    p.s.роблячи добрий учинок(помагаючи)не очікуйте подяки а робіть це тому що так правильно і тоді не буде розчарування
     
  5. bilorus

    bilorus Загублений

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    живу в Білорусі і навіть не чув про українську діаспору.
    Хто підкаже, чи е вона тут взагалі?
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Ну я допомагаю просто, не чекаю на відповідь якусь. Розчарування немає, просто людина відверто мене ігнорує. Аж дивно. І неприємно.

    А я тут друзів легше знаходжу серед сербів і ліванців. :)
     
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Мiй чоловiк народився в Лiванi, от приїжджай в гостi - будем дружити! :) Доречi, коли приїдеш?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ~KOLOBOK~

    ~KOLOBOK~ Guest

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    От не повiриш, але дома в мене було НАБАГАТО бiльше iнтересiв з навiть незнайомими людьми,а тут я навiть деколи незнаю як привiтатися, бачу ж що наш а толку нiякого. Хiба стоять тарандять по свому( бо то якась окрема мова- рєчь- суржик, тiко однe "крепко краснi коси"(це тiпа волосся помальоване у яскраво цевоний колiр) чого вартують), ну то вже типу "привiт" можна з себе видушити. Чесно, я з тутейшими росiянами скорiше можу домовитися нiж з нашими, дурдом одним словом.
    Дружити з iншими нацiональностями, це доволi важко. Переважно це серби( ну їх тут троха є) чи iншi словяни з ними хоч яксь схожiсть, тай iсторiя подiбна. Може з iншими європейцями,але тут їх дуже мало, а так нiби наманi. А от про всiх решту, хiба шо по роботi, не бiльше, може я якись расист?
     
  9. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Думаю , що ситуація у всіх емігрантів приблизно більш-менш однакова.
    В нас це 6 сімей з якими ми приятелюємо і маємо спільні інтереси.2 українських - 3 сербо-хорватів і одні поляки.
    З місцевими це по роботі , або деколи ходжу грати хокей по суботах .
     
  10. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Patrick а ти де саме в Альберті?
     
  11. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)


    В Едмонтоні. Місто ,яке називають "Ворота на Північ".
    Як Інтервю?Як Тобі Калґарі?

    http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=128948#post128948
     
  12. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    все ок.пропонують роботу.а Калгарі після Торонто трохи таке провінційне.щось як Стрий після Львова.Але загалом враження позитивні.Ну і гроші теж фактор .
     
  13. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: Українці в діяспорі (плюси та мінуси)

    Ну , якщо Калґарі провінційне , то Едмонтон буде тим паче .Це місто робітників.Перед тим ми жили в Торонто і в Ванкувері.Приїхавши до Едмонтону нам зразу захотілося назад .Але час бере своє , тепер вже якось не хочеться.Спокійно приїзджаю до Торонта і їду назад. Та і місто змінилося під впливом нафтового буму.За останній рік ,населення виросло на 75%.Особливо ціни на помешкання - стали більші як в Торонто.
    Колись це описав ще Джек Лондон.Тільки тепер це не золота лихоманка , а нафтова і з поправкою в часі.