Улюблені солодощі

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Читатель_Обкома, 25 Лютий 2008.

  1. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: Улюблені солодощі

    Торти, пироги, шоколад - обожнюю))) :girl_flag_of_truce: Взагалі солодощі - моя слабість і запорука хорошого настрою, тож дуже рідко собі в цьому відмовляю.
     
  2. Відповідь: Улюблені солодощі

    Для мене найкращі солодощі - це стейк, або шматок телятини печеної, або шашлик з вогнику...:girl_haha: Задля цього можу відмовитись від тортика чи тістечка, цукерки, морозива т.д і т.п...
     
  3. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Улюблені солодощі

    пригадалось одразу -
    кум мого чоловіка завжди каже - "найсмачніший торт для мене - оселедець під шубою!" :)

    мої улюблені солодощі - сирник, тірамісу, шарлотки з ягодами, з цукерок - Rocher від Ferrero (інколи, поки сама не з'їм всю упаковку одразу, заспокоїтись не можу).

     
  4. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Улюблені солодощі

     
  5. altari

    altari New Member

    Відповідь: Улюблені солодощі

    Я дууже люблю чорнослив в шоколаді,курагу в шок.,Фундук в шок.,слоїстий тортик і дууууже багато фруктів.Була б така дієта-:girl_tender:я б на неї сіла!
     
  6. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Улюблені солодощі

    Обожнюю сирник, і вафлі зі згущеним молоком:girl_tender: а ще молочний шоколад і кіндер-яйця
     
  7. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Улюблені солодощі

    Дуже люблю десерт тірамісу, чорнослив з горішком в шоколаді і фрукти, напевно нема фруктів, яких я не люблю, а особливо з морозивом:girl_tender:
     
  8. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Улюблені солодощі

     
  9. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Улюблені солодощі

    чорнослив в шоколаді з горішком - супер і поза конкуренцією, але оце спробувала нові цукерочки Світоч, ті що Ле коктейль..... нова любов і чую, що воно надовго - шкода, що малувато в пачці!:girl_impossible:
     
  10. sensual

    sensual New Member

    Відповідь: Улюблені солодощі

    А я обожнюю мамині завиванці з маком, а маку щоб було поообільше, а ще люблю тортик Пташине молоко, а ще заварне тістечко няяяяяям-няяяям
     
  11. Kryhla

    Kryhla Member

    Відповідь: Улюблені солодощі

    Молочний шоколад, бажано з цілими лісовими горіхами - ням-ням, аж слинка тече. Ще дуже люблю тортики, в яких мало крему.
     
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Улюблені солодощі

    СИРНИК!!!:clapping::nyam2::nyam2::nyam2::nyam2:
     
  13. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені солодощі

    Найсмачніший десерт який я їла в своєму житті - це справжні сіцілійські канолі з рікоти, з краплями шоколаду і цукатом. Але то тільки раз їла, тому до улюблених не відношу. Улюблений - звісно ж сирник :)
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені солодощі

    трюфеля однi з най улюбленiших смаколикiв а особливо цi.
    [​IMG]
     
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені солодощі

    А в мене улуюблений шоколад - кіндер і цукерки - жувастики :)
     
  16. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені солодощі

    а я взагалі "помішана " на солодкому, але "шоколадному", люблю дуже світоч з клубнічною начинкою і швейцарські цукерочки Ліндор і Тоблероне...ням-ням
     
  17. Drongo

    Drongo Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені солодощі

    Чорнослив та курага в шоколаді, фундук в шоколаді і звичайна світочівська "Ромашка" НЯМ:girl_smile:
     
  18. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені солодощі

    Персик в шоколаді і курага в шоколаді(навіть зараз їх жую!) і желейні цукерки- жувастики, лимонні апельсинові дольки... і взагалі люблю солодке,їм все, крім тортів.
     
  19. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Улюблені солодощі

    Цукерки всі, де є горішки, ізюм, курага,
    заварні , де багааато крему, торти всі, крім медівника, обожнюю сирник і "П'яна вишня".
     
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені солодощі

    Присіла на рошенівський брут - просто по квадратику в день мушу з'їсти...:nyam2: