утеплення квартири

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Незнайомка, 10 Грудень 2008.

  1. galjusja

    galjusja Загублений

    Відповідь: утеплення квартири

    У нас теж стояла проблема утеплення квартири і ми дуже прискіпливо до цього відносились. Від пінопласту я відмовилась відразу, бо неодноразово чула про утеплення пінопластом багато несхвальних відгуків. Тож як варіант вибрали для себе утеплення гіпсовими плитами. Це такі панелі з медичного гіпсу, всередині є утеплювач з пінопласту. утепляли стіни зсередини, бо живемо на 6 поверсі і зовні провести утеплення було трохи проблематично. В кімнаті стало набагато тепліше. Скільки коштує робота по утепленню - не знаю, бо утепляв сам чоловік, а 1 м.кв. такої плити коштує 130 грн. А саме головне, що гіпс має властивості природного гідроакумулятора, тож проблема точки роси не втому місці нас взагалі не турбує. Немає в кімнаті ні сирості ні плісняви на стінах.


    P.S. Доречі, дані плити називаються панелі ******.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Вересень 2010
  2. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    скільи людей - стільи думок
    а ми відмовились від
    оскільки маємо незадоволених товаришів.
    Утепляли пінопластом. Коштувало 180 грн/м.кв. Утепляли альпіністи-друзі, через фірму виходить від 200 грн.
    Вже 1,5 року власники утепленого зовнішнього фасаду, задоволені. Стіна тепла, конденсату нема.
     
  3. Iagidka

    Iagidka New Member

    Відповідь: утеплення квартири

    Ми також утеплили цими плитами і дуже задоволені - ні сирості, ні плісняви, що була раніше. Ми утепляли майже весь дев'ятипорверховий будинок, тому нам вийшло дешевше. Перед тим ми всередині і пінопластом, і скловатою утепляли, і еко снєжкою стіни фарбували - нічого не помагало. А ці плити ззовні помогли.:girl_yes::girl_tender:
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: утеплення квартири

    +1.
    А в модерів на спам думка єдина...
     
  5. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    Хто утепляв цього року житло, підкажіть, які зараз ціни?
     
  6. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    70-90 грн. за кв.м.
     
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    Це що без матеріалів? Мене цікавить так, щоб приїхали зробили і поїхали і чи є якийсь мінімум кв. м. за який вони не беруться?
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    це лише робота чи вже з матеріалами? Бо щось дуже дешево.
    Коли ми питались на початку літа в багатьох, то дешевше за 150 грн м.кв ніхто і не називав ціни, і то це альпіністи на мотузках, а не з риштуваннями.
     
  9. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    Ми розмовляли з майстром про утеплення то при товщині пінопласту 10см і кріпленні на клей і дюбеля озвучив ціну прибл. 140 грн. З них сама робота десь 60-70 грн. В нас перший поверх.
     
  10. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    лише сама робота :)

    ---------- Додано в 15:24 ---------- Попередній допис був написаний в 15:22 ----------

    Ціна роботи коливається також в залежності від поверху на скільки я знаю....
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    Хочемо утеплити квартиру, якраз зараз вдалий час для цього...
    Але боюсь по оголошеннях не знаючи майстрів попасти на халтуршиків.
    Дівчата, якщо хтось утепляв і залишився задоволений роботою майстрів, і якщо маєте їх контакти, буду дуже вдячна якщо в ПП поділитесь.
    А ще цікавить, якщо утеплити стіни і взимку в опалюваний сезон на мати можливості скручувати батареї в плані температури, то значить з утеплення в квартирі буде ще більший ташкент?
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2012
  12. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: утеплення квартири

    не думаю, що дуже сильно відчуєте. в нас було дуже жарко, ходили часом в футболках. але і позаминулого року також було жарко, хоч і без утеплення.
     
  13. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    хочемо утеплити квартиру. 2 поверх триповерхового будинку. Напишіть хто робив і задоволений роботою телефон в ПП. То реально до зими ще зробити? Напевно хороші майстри вже всі зайняти, але хочу спробувати утеплити ще цього року
     
  14. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Відповідь: утеплення квартири

    Ми робили утеплення пінопластом цього року. Заплатили 150 грн за метр (робота плюс матеріали). Зараз не так сиро в кімнаті і стіна не мокріє. Але про результат можна буде говорити після зими.
    То робиться максимум 4 дні.
     
  15. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: утеплення квартири

    Мої знайомі минулого року утепляли пінопластом, але в них ще парове опалення. Дууже задоволені. Літом - оптимальна температура, зимою включають опалення лише на день, вночі тепло тримається аж до самого ранку.
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    питання навіяне согоднішнім цілодобовим дощем....

    Хто живе в панельному будинку і має утеплений фасад, чи через нього дощу нереально добратись до стіни?

    Ми збирались утеплити, але тоді передумали, потім поставили кондей охолоджувати літом бо зимою і так спека, а сьогодні, впеше за 3 роки дощ січе под кутом якраз на наші фасади. Лоджія ( зашклена при чому) вся у воді, тече від сусідів зверху, по балкону, і чую десь в куті кімнати ( має зовнішній кут ззовні) десь капає між панелями.
    З того всього вже пофігу яка вартість, хтось може сказати чи реально оте утеплення фасаду спасає фасади від впиву дощу і вологи?
     
  17. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    Звичайно допоможе, не буде затікати дощ у шви, буде тепліше взимку, пропаде сирість (якщо є). Ми утеплили, і супер! Не врахували одного, що найкраще утепляти всю стіну аж до даху, бо під час дощу може затікати вище утеплення і просочуватися вже поміж плитами всередину :sad: От після останього дощу так і вийшло, будем якось з тим боротися...
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    до даху ще 3 поверхи, чужих )) вони утеполяти не хочуть
    сирості немає, зимою і без того дуже тепло, мене єдине смущає питання з дощами, але якщо в такий сильний полюбому залиє під плиту, то навіть не знаю тепер...
     
  19. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    Шкода, бо утеплення всієї стіни це гарантія 100 % від протікання, бо через утеплення не протече ... А так якщо проблема саме у Вашій стіні, а не вище тоді утеплення поможе, тут 50 на 50
     
  20. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: утеплення квартири

    в першу черу треба розшити кут між панелями і запінити!У нас панельний будинок, також затікає, хто з сусідів вже утеплив дуже задоволені!Я собі планую літом зробити