утеплення квартири

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Незнайомка, 10 Грудень 2008.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    у нас наразі власне з нашою стіною проблем немає, але у сусідів знизу і зверху проблеми були, тому ці проблеми у нас - це лише питання часу.
    А заливало до нас, смішно казати - через ту дирку, якою труби кондиціонера через стіну назовні виходять. Там певно є десь чуть-чуть вільного місця, а дощ лив так сильно і під кутом, що туда попадало, або вже по стіні зверху лилось просто і заливали в ті щілинки.
     
  2. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    та чого смішно, це "переваги" панельного будинку шо ніколи не знаєш звідки може текти :sad:
    а вам просто треба запінити ту дирку та й все, бо нам напевно треба буде розшивати шви ті шо вище нашої квартири і запінювати .... тече трошки та й то не завжди, але якось не хочеться чекати від кожної зливи плям на стінах :)
     
  3. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    Дівчатка, поділіться досвідом хто утепляв стіну з двору!
    Які там нюанси? Порадьте якісного виконавця. Терміново. Буду вдячна. Напишіть в пп
     
  4. Mary

    Mary Active Member

    Відповідь: утеплення квартири

    І мені порадьте, будь ласка.
     
  5. wind

    wind New Member

    Відповідь: утеплення квартири

    Якщо ви плануєте утеплювати лише свою частину стіни, а живете в багатоповерховому будинку, де сусіди поверхами нижче і вище не будуть цього робити, то раджцу вам не викидати гроші на вітер. Цей спосіб є лише в тому випадку ефективним, якщо утеплена ціла стіна будинку. Про це нам розказували фахівці на курсах ЖКГ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Strelka

    Strelka Member

    Відповідь: утеплення квартири

    Я утеплювала третій поверх кутову кімнату,в кімнаті стало тепліше зимою,немає більше грибка на куті,а це мене найбільше хвилювало.
     
  7. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    Дівчата,порадьте ще мені будь ласка в пп до кого звернутись на рахунок утоплення стіни.
     
  8. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    Відповідь: утеплення квартири

    Не погоджуюсь! Ми проживаємо на першому поверсі. Минулого року утеплили стіни. Над нами, в сусідів на 2 поверсі його немає. Але в нас стало значно тепліше. І зник грибок зі стін. Утеплення ефективне тоді, коли пінопласт, яким утеплюють стіну є товстими, тобто від N6 і вище, ясно що якщо утеплити стіну 2-ою то нічого не дасть.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Не зовсім утеплення квартири, але більш підходящої теми не знайшла.
    Треба утеплити будинок, ватою. Купити всю зразу можливості немає. Хочу скуповувати поступово частинами, зберігати в хаті на горищі. Як думаєте: чи можна її так зберігати? чи не набере вона вологості? В хаті живемо і відповідно опалюємо. На горищі звісно трохи холодніше, але не сиро.
     
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Думаю, що не набере, бо зберігають її в магазинах навіть під відкритим небом. І про товщину пінопласту для утеплення, то головне не товщина, а правильно розрахована точка роси. Тобто інколи і №6 буде замало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ratonka

    ratonka New Member

    А та вата не шкідлива?
     
  12. Medsestra

    Medsestra New Member

    А може хтось розкаже про котли та системи обігріву загородньої оселі? Ми строємо загородній будинок.
    Спочатку думали зробити електроопалення, ставити котел, радіатори або ж систему тепла підлога, або ж просто електрорадіатори, без котла.
    Але це все ж дорого буде.
    У знайомого в будинку встановлений тепловий насос повітря вода, дивилися таке обладнання в Новітерм. Все є в наявності. Але от чи варто воно того? У знайомого великий будинок 300 квадратних метрів. У нас житло в 2 рази скромніше буде. Але він хвалить, каже, що значна економія виходить. Хто в курсі, розкажіть і ви про цю систему. Та й крім опалення, це ще і кондиціонування в жарку погоду і підігрів води.
     
  13. jylanda

    jylanda занууууда

    а то який? Той, що за городом? Якась дуже костурбата в вас реклама, перепишіть текст ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1