УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Йду до Прокопчук через 2 тижня, це буде десь 12 тиждень, по телефону сказали,що підготовки ніякої, а потім було погано чути, єдине, що я почула, це "сечовий міхур", люди, скажіть, хто вже був в неї на тому терміні, то нема потреби напиватися водою? Чи сечовий має бути повний?
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    хотіла написати стосовно Прокопчук.
    але то мій досвід.
    2 рази йшла до неї, що підвердити-спростувати діагноз.
    2 рази серйозні прольоти.

    нє, я в курсі, що мої діти "люблять" узд, але так я можу взагалі туди не ходити.

    з мого досвіду - Рібун ок, Слобода не важно.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  3. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Напишіть будь ласка, конкрeтнішe. Тобто Рібун поставила діагноз, а Прокопчук нe підтвeрдила?
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ну у випадку з малою, було не зовсім атк. Рібун не поставила діагноз, вона сказала, що не знає, що це і порекомендувала консультацію і узд в генетика. Прокопчук "не знайшла" паталогії. Ні, може справді малеча повернулася спинкою, сховала пухлину, бо і була в неправильному положенні, але, це вже друга така ситуація. не знаю, чи в когось було ще таке, бо всі задоволені нею як лікарем, всілякі там усмішки-приємні настрої це вже другорядне
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    та ні, ніякої підготовки не потрібно
     
  6. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

    не всі, я була в неї 2 рази, половину показників у бланку не було
    а про багатоводдя , взагалі ні слова, моя лікар, що приймала пологи, була "здивована"
    знайома з усіма 3ма своїми вагітностями ходила до прокопчук, то після 1 узд, останній (3)раз, сказала, що вона змінилася в гіршу сторону, і більше до неї не йшла
     
  7. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    В бланку зазначено положення дитинки. Якщо зараз вже знаєте, де точно була пухлина, то можете для себе визначити, чи могла лікар її побачити. Але, то роздуми. А як насправді - невідомо.
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    власне, було зазначено, що "неправильно". а народилася вже в нормальному положенні. мої узд ще в пологовому дивилися, потім на орлика, ну буває так, що зробиш.
     
  9. Bogdylka

    Bogdylka New Member

    Можна контакти Прокопчук і по ціні зорієнтуйте,будь ласка
     
  10. MissCherry

    MissCherry Member

    Дівчата хто має номер телефона по якому можна написати до Слободи на Чорновола .Буду дуже вдячна :girl_smile:
     
  11. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Контакти на стор Ехомед. Я з тел, незручно шукати. А по ціні: 1 трим -180, 2 трим - 230 чи 250. Запис на диск 20 грн. Вроде так платила
     
  12. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    дівчата, дуже рекоментдували Корінця з Ехомеду. Але тут бачу, що всі переважно до Прокопчук йдуть.
    Чому саме її обираєте? він гірше дивиться?
     
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ось що я писала давніше про цього лікаря
    Про Прокопчук нічого сказати не можу, бо не була в неї...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Те ж саме 100 процентiв можу сказати про Корiнця i я. Ще братовiй його порадила i вона каже, що задоволена. Можете сходити, не сподобаэться, на наступне УЗД до Прокопчук пiдете.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Katerinamikitin

    Katerinamikitin New Member

    Я всю вагітність ходила до Прокопчук, в нас дитинка народилась з тератомою, дуже задоволена нею як спеціалістом і людиною. Ще ходила до Лотоцької теж хороший спеціаліст
     
  16. Chrustuna

    Chrustuna New Member

    Порадьте будь ласка лікаря у Львові, який добре зробить УЗД і проконсультує. Я зараз на 13 тижні вагітності, на 6 тижні мені робили УЗД і сказали що біля плоду є гематома, на цему тижні повторили УЗД і сказали що гематома збільшилась і мені потрібно негайно лягати в лікарню. А сьогодні я пішла до інакшого лікаря показала йому всі свої обстежиння і розказала свою сетуацію, лікар мене оглянув і сказав що я повністю здорова, що все добре щоб я непереживала. І я незнаю що робити.... Один лікар каже що все погано а другий що все добре. Порадьте будь ласка доброго лікаря який би мене ще раз оглянув і проконсультував
     
  17. Katerinamikitin

    Katerinamikitin New Member

    Прокопчук гарно дивиться, вона приймає в Ехомеді на Личаківській, Лотоцька також гарно дивиться, але в неї УЗД дорожче
     
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Підіть до Слободи.
     
  19. kamaliya

    kamaliya Member

    дівчата,що можете сказати про Лотоцьку-Савчак Оксану Юріївну?
    Лікар відправляє до неї!
     
  20. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

    знайома ходила до неї, задоволена, казала, що їй більше подобається, ніж Прокопчук
    я теж до неї планую, моя з жк казала, що у них всі троє хороші спеціалісти і обладнання теж одне з кращих
     
    • Подобається Подобається x 2