В чому ви ходите вдома?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Зорянівонька, 13 Жовтень 2009.

?

Як ви ходите вдома

Голосування закрито 9 Липень 2012.
  1. Я і вдома ЗАВЖДИ гарна і доглянута!

    18 голосів
    4,5%
  2. Я намагаюсь вдома виглядати гарно.

    261 голосів
    65,3%
  3. Яка різниця - я ж вдома!

    75 голосів
    18,8%
  4. Ваш варіант

    46 голосів
    11,5%
  1. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Спідниці, спідниці, спідниці...
    І на вулицю, і вдома.
    Маю зараз три улюблені для дому.
    В червоно-коричневих розводах/квітах/написах, бірюзово-коричнева і яскраво-зелена.
    Ще була сіренька, дуже гарна але стала завелика, сумую за нею, може спробую вшити.
    Зручно, гарно, жіночно.
     
  2. OlesjaDi

    OlesjaDi New Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Стараюсь завжди виглядади гарно, коли вдома, а особливо, коли чоловік є!!!!:girl_wink: В мене такий пунктик навіть,коли вдома має бути чисте і розчісане волосся!!По хаті полюбляю, щоб було зручно і гарно, це можуть бути шорти,штани і маю багато гарненьких і простеньких футболок.:girl_tender: Буває і таке, що вдіваю свій тепленький халатик (подарунок чоловіка!), але напевно це все залежить від мого настрою!:girl_bye:
     
  3. Martusyk

    Martusyk New Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?


    Я стараюсь виглядати так, щоб коли "сюрпризні" гості завітають, то потім щоб не складали казок про Бабу Ягу :)
    Якщо серйозно, то відмінність між тим, яка я вдома, на вулиці, чи на роботі є лише в мейкапі... Вдома я рідко малююсь. Хіба коли коханий попросить :girl_in_love:
    А от на вулицю вийти сміття винести, чи в магазин забігти я обов"язково мушу намальованою... от такий у мене пунктик...
     
  4. misteri

    misteri New Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    А я переважно в спортивних капрі і легенькій футболці ну коли вже дуже холодно то тоді ще можу взяти олімпійку :)
     
  5. nata1

    nata1 Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Дома ходжу в зручному, охайному одязі: спортивний костюм, штани, бриджі, легенси, шорти, футболки, майки.
    В піжамі ніколи по хаті не ходжу, переодягаюся зразу на ліжку.
    Деколи хочеться одягнути коротенький атласний халатик, але живемо з чоловіковими батьками, якось незручно.
     
  6. Neosoftlviv

    Neosoftlviv New Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Вдома полюбляю одягати махровий костюмчик або якісь штани з футболкою з натуральних матеріалів. І влітку і взимку ношу шкарпетки . Ніколи вдома не наношу мейкап - так як притримуюсь думки що шкіра повинна відпочивати. Стосовно сну - накупила багацько гарненьких сорочок і атласнних і кружевних, але не можу в них спати, так як зранку всі вони десь на шиї запльонтані..., тому тільки піжамка :)
     
  7. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Я люблю ходити у зручних штанях, таких щоб ніде не тиснули і у футболках. Дуже люблю халатики, але в них мені не зручно "літати" по хаті:d23:
     
  8. garnazirochka

    garnazirochka New Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Намагаюся бути гарною і вдома, і щоб зручно було - іноді в халатику, іноді в спортивних штанях:)
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    зараз - в основному, ліфчик+шорти+слінг
     
  10. barbarusha

    barbarusha New Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Поки була вагітна звикла до зручних м'якеньких речей з натуральних тканин, так що тепер лєгінці, зручні джинси та сорочечки переважно яскравих кольорів...настрій штука тонка - треба намагатись його створювати........
     
    Останнє редагування модератором: 24 Травень 2012
  11. Oksana Lupneva

    Oksana Lupneva New Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    В дома мене можна побачити в зручному одязі: спортивні штани,шорти,футболки,легінси. В тапочках ходити не люблю, тому постійно в шкарпетках! Піжами-це моя слабкість,маю 8 чи 9 і мені мало :)
     
  12. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    В шортаx, футболці. Xолодно сьогодні, то у спортивниx штанаx, футболці і в спортивні куртці.
     
  13. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Сьогодні- в своїx улюблениx чорниx спортивниx штанаx і в братикові футболці.:girl_cool:
     
  14. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Я люблю легесенькі літні платтячка в хаті. Приємно бути красунькою не лише коли йдеш на вулицю, а й в хаті.
     
  15. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Я останнім часом ходжу чи в легкому платячку чи в довгій футболці і, обов'язково, в гетрах. Взагалі, шкарпетки та гетри - то є моя слабкість :) Але багато маю для одежі вдома. І це НІКОЛИ не те, що "вже не можна вдягти". Ще поки не було опалення, ходила в штанях-афганах (чи аладінах).
     
  16. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Спортивні штани і футболка. Поначитувалась про платтячка і певно сьогодні також вдіну платтячко
     
  17. Delikatna frukta

    Delikatna frukta New Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    А я терпіти не можу в одязі 3-х речей: халата, нічної сорочки і джинсів. Ні, ну в мене, звичайно, як в порєдної є два халати: один махровий (я його одягаю, зверху на хатній одяг коли мені нестерпно зимно, або накриваюсь ним, коли лежу в ліжку і читаю книжку, або під голову його беру, коли лінь за подушкою йти (одним словом, не використовую його за прямим призначенням)) і один гламурний, шовковий, у великі квіти, до підлоги (просто цяця), у нього широкий поясок, який мої дітиська завжди використовують як повідок для свої іграшкових песиків-котиків, тому, навіть якби я хотіла в ньому перейтися з ліжка до ванної в ньому, то не вийде, бо спочатку треба знайти домашню тваринку, а потім ще хвилин 10 ламати нігті, щоб відвязати поясок.
    А дома ходжу в трикотажних штанцях дуже гарної якості і в маєчці в обтяжку (так мені дуже комфортно), а ще в тапках Інблу на тонкій підошві.:girl_spruce_up:
     
  18. kharchenkoiryna

    kharchenkoiryna New Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Люблю ходити в тому що зручно штани, футболка або симпатична маєчка, деколи платячка, але зараз холодно то не ношу :sad: обов'язково шкарпетки бо ноги мерзнуть.
    Дівчата а як зволосям Хто робить зачіски кожний день, чи це потрібно? Чи достатньо хвостика чи косичку заплести?
     
    Останнє редагування модератором: 7 Листопад 2012
  19. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    В мене день на день не попадає, деколи приодягнусь в легінси і туніку або футболочку,волося гарно зберу, сьогодні зробила грецьку зачіску :).А часом ходжу в халаті (не дуже гламурному) і хвостиком.Ех лінощі....
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Я вдома ходжу найчастіше в шортах (в мене джинси завжди протираються біля колін - то я їх обрізаю і роблю собі домашні шорти:girl_smile:) і якійсь футболці чи кофтинці. З домашніми платтячками не склалося - люблю залазити на диван чи крісло з ногами, а в сукні то якось не дуже - в шортах зручніше.
    Зачісок не роблю (максимум хвостик коли волосся заважає) - чоловік не любить, каже що "розпатланою" краще - так по-домашньому, а коли із зачіскою то я якась "занадто офіційна" :girl_spruce_up: