В чому ви ходите вдома?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Зорянівонька, 13 Жовтень 2009.

?

Як ви ходите вдома

Голосування закрито 9 Липень 2012.
  1. Я і вдома ЗАВЖДИ гарна і доглянута!

    18 голосів
    4,5%
  2. Я намагаюсь вдома виглядати гарно.

    261 голосів
    65,3%
  3. Яка різниця - я ж вдома!

    75 голосів
    18,8%
  4. Ваш варіант

    46 голосів
    11,5%
  1. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Для меня косичка - это уже прическа...Волос длинный, но не люблю я собирать его. Хотя когда голова болит или иду кушать готовить/убираться, то делаю хвостик или просто крабиком подкалываю наверх.
     
  2. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Я з тих хто терпіти не може халатів і нічних сорочок, навіть не сплю в нічнушці, а в майці або футболці. Є в мене махровий халат, але я його не вдягаю, а вдягаю в нього малу після купання бо він з капюшоном. В хаті одягнута переважно в шорти або штанці, футболку. Волосся завжди розпущене, бо воно в мене не довге, а чуть нижче плечей.
     
  3. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    І я терпіти не можу нічні сорочки. А вдома хожу футболка (майка) і шорти або лосіни або спортивні штани. Згадую з посмішкою ті часи, коли по хаті ходила в шовковому халатіку.
     
  4. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Шорти- футболка, спорт. штани-майка)
     
  5. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Я також вдома вдягаюся в спортивне(штани + олімпійка) або шорти + футболка. Також люблю зранку ходити в халатиках (маю різні). Стараюся, щоб одяг був завжди чистий. Я взагалі люблю гарно виглядати чи то в хаті чи то на вулиці))))
     
  6. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Я вдома теж за собою доглядаю, повністю домащній догляд за шкірою обличчя та тіла, нк і волося, манікюр, крім декортивноі косметики, одяг в мене зручний в літку шорти майка, в зимку штани та олімпійка, стараюся якто кажуть тримати марку нерослаблятися.
     
  7. Lemontina

    Lemontina Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Типова я влітку - улюблені майка + шорти. Волосся або розпущене, або (що частіше) заплетене в косу - бо багато часу проводжу на кухні.
    А от взимку - колготки + шорти + легенький светрик. Іноді халат. З зачіскою все те саме, як і влітку))

    Халати люблю, але лише теплі, одягаю коли мерзну або хворію.
    Раніше спала в нічній сорочці. Зараз же перейшла на піжаму (футболка + штанці трохи нижче коліна).
     
  8. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    молодець Ви, бо як переступаю після робочого дня поріг квартири, то перш за все біжу вмиватись від кометики, підбираю волосся в хвіст та вдягаюсь у спортивне.
     
  9. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    тепер ходжу в платтях. жарко у всьому іншому. коли чоловіка нема - можу і в довгій футболці лазити -але його то дратує, тому стараюсь на очі так не показуватись. без косметики, звичайно, волосся збираю в хвіст або косу - заважає мені розпущене
     
  10. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

     
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    а я раніше взагалі не дуже переймалася в чому і як ходити вдома. Чомусь завжди думалося, що вдома треба носити лише старі речі, які вже не вдягнеш на вулицю.

    Але останнім часом стараюся, щоб одяг домашній був теж "на рівні", особливо коли почула, що " найкрасивіше плаття в жінки має бути те, в якому вона готує їсти ". Халатики не люблю чогось і нічні сорочки теж, але всякі шорти з майками-футболками, або штани-капрі-лосіни з подовженими кофтинками - то моє домашнє. А спортивного костюма то в мене взагалі нема ніякого, ні домашнього, ні "на вихід"
     
  12. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Спортивні штани, футболка. (Штани обов"язково яскраві, футболка - в "Абліпку"=)
     
  13. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Скоро буду в утеплених штанах і двох светрах. І так до весни.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
     
  14. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    В шортах,лосінах і футболках
     
  15. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Футболка завжди, а в залежності від пори року - шорти,лосіни, штани
     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Почитала темку і вирішали, що я ходжу як "чучунда". Треба терміново щось міняти, бо чоловік щось взагалі печально дивитися почав. Треба витягнути якийсь симпатичний светрик, бо ті старі кофти вже геть страшні. А на зиму буду в спортивних штанах і тепленьких тапочках.
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    я ношу плаття) подобаються довгі, взимку тепло в них, а влітку короткі
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Ого! Я вами захоплююсь. Бо сама на плаття можу хіба влітку зважитися і то скоріше вийняток. Щось в платті займатися домашніми справами мені не дуже комфортно.
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    ну плаття бувають різні) і трикотажні теж) щодо домашніх справ мені норма, я звикла) і не така товста як в штанях)))))
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    мій чоловік ще коли парубкував дуже любив білі сорочки. мав їх цілу колекцію. ну і те все придане приніс до хати після одруження. Я як на те добро глянула. Мама рідна! В смітник! Одна сірить, інша жовтить, в третьої комір потертий... Але чоловік не дав викинути, сказав, що на село відвезе. Ну якось все забував брати, зате я, під час вагітностей, до тих сорочок добралась. Ото мені подобалось. Все ж таки жінка у чоловічій сорочці дуже ефектна!

    п.с. Востаннє ходила в хаті у сорочці десь два роки тому. Йду, щось пошукаю.

    п.п.с. а загалом в хаті ходжу у чоловікових футболках і трусах. Як зимно -- то халат наверх вдягаю. Ну і ще у платтях, які вже на вулицю не годяться (сіли-розтянулись-плями-порвались-замочок розійшовся). А от штанів, шортів, лосін у хаті, чомусь, носити не можу

    ---------- Додано в 16:27 ---------- Попередній допис був написаний в 16:26 ----------

    труси -- мої)))