В чому ви ходите вдома?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Зорянівонька, 13 Жовтень 2009.

?

Як ви ходите вдома

Голосування закрито 9 Липень 2012.
  1. Я і вдома ЗАВЖДИ гарна і доглянута!

    18 голосів
    4,5%
  2. Я намагаюсь вдома виглядати гарно.

    261 голосів
    65,3%
  3. Яка різниця - я ж вдома!

    75 голосів
    18,8%
  4. Ваш варіант

    46 голосів
    11,5%
  1. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Дивлячись який настрій...або у сукні, або у спідниці і топіку, або у білизні, зате майже завжди у шкарпетках :) (тапочок не люблю)
     
  2. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    В чому, в чому.. в пен,юарах, звісно)) а насправді, то в теплих піжамних штанях, футболці, коли холодно, зверху ще натягую толстовку.
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    А я тапочки ніби люблю, хоча правильніше сказати не люблю ходити боса. навіть в шкарпетках. Але тапочок я дуже бриджусь. Навіть своїх... Але знайшла вихід: резинові шльопанці. Баба моя каже, що від них "тяне", але в мене вдома тепло і нічо не тяне. І навіть коли гості приходять, роззуваються, я їм тапки пропоную, а вони типу: ні-ні. А я їм свою колекцію шльопанців -- і з радістю взувають. Бо тапки, то, як на мене, дуже інтимне

    ---------- Додано в 17:52 ---------- Попередній допис був написаний в 17:51 ----------

    а шльопанці в любий момент під кран запхав, на батарею поставив і через 2 хв. все чисто
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    :lol: в футболці і майтках з кружевом...ггг
    я вдома люблю комфорт і тепло. Махровий костюм і теплі тааапочки)
     
  5. Svitlynka

    Svitlynka Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Спортивні штани і розтягнута майка... так-так:|
     
  6. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    теж раніше не звертала увагу на те, в чому ходжу вдома. гарною чоловік мене бачив на роботі (працювали разом). рахувала, шо цього досить)))
    з виходом в декрет свій домашній гардероб змінила на більш сексуальний чи шо... коротенькі спіднички, шорти в обтяжку, лосини + футболочки/маєчки/кофточки теж в обтяжку
    ну, зараз нема кому на мене дивитись вдома, крім 1,5-річного сина))) але то таке. треба завжди бути в тонусі ;)
     
  7. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Джинси чи шорти і футболка, або тепленький светр. Всі розтягнуті і протерті речі вже давно повикидала, так що нема кого лякати тепер тим)
     
  8. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    к теплих штанах, в футболці і зверху банний халат...ну дуже змерзла Я :)
     
  9. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    А я ходжу, як каже shparynka в пенюарах, але теплих☺, якась туніка тепленька і лосини, або футболочка і спортивні штани, зранку банний халатик....
     
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    В теплому махровому халаті )))
     
  11. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Зараз в махрових шкарпетках, легінсах і флісці.
    А взагалі - джинси і футболка, якщо холодніше, тоді спортивний костюм теплий. В халаті ходжу тільки після ванни. Не можу нічого в халаті робити, рукава широкі заваджають :girl_crazy:
     
  12. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    Про квітковомахрові шкарпетки забула написати
     
  13. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    я зараз вдома ходжу в легінсах, "домашніх чобітках" та футболці на довгий рукав
     
  14. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    В лосінах, футболці і теплих (довгих) шкарпетках з дідом морозом)) Вже свят хочу)
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: В чому ви ходите вдома?

    І я в лосинах, футболці і теплих шкарпетках вдома ходжу.
     
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Останнім часом мій улюблений одяг- чоловікова тільняшка така в чорну з білим поперечну смужку. Легесенька, тонесенька, теплесенька і дуууже приємена до тіла. Маю їх дві, ну, точніше чоловік... мав, поки я до них не добралась.:girl_crazy: І то тільки перу одну, як тягну іншу. Одним словом не вилажу з них.:)
    Навіть в одній інколи сплю як холодно, ммм, красота.

    І взагалі в мене слабкість дома тягати мужові речі. Цікаво чи є ще такі як я.:girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 13 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  17. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    літом в шортах і майці, а зимою в спортивних штанах і футболці чи кофті на довгий рукав, зазвичай купую спеціально речі для дому
     
  18. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Зазвичай вдома в чорних спортивних штанах і футболці, завжди ходжу в мягеньких тапочках, навіть літом, не люблю шкарпеток.
    Якщо прохолодно, то зверху футболки - олімпійка, зовсім зимно - ще й махровий халат, але чоловік не любить того халату.
    Зранку можу накинути інший халатик легенький гарний, з мереживом на нічну сорочку чи атласну піжаму (шорти+майка). Щоб я одягнула шкарпетки, то хіба лютий холод або зовсім хвора. Якщо літом жарко - легеньке платтячко.
    Макіяж вдома завди змиваю, волосся в збираю гульку, або хвіст, бо довге і заважає, а чоловік розплітає постійно :girl_blush2:
     
  19. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    я теж, лосіни, футболка, шкарпетки, інколи спортивні штани. Хочу придбати банний халат після ванни
     
  20. Kateryna

    Kateryna Member

    А я думала одна така, що халатів не любить :girl_smile:
    Вдома все спортивне - футболка/флісова кофточка від піжами (голуба з совушкою, гарна, але в піжамах не сплю, тому хоч такїї вигуляю:girl_haha:) ну і шорти або штани (по погоді).
    тапочки - окрема історія. Просто час від часу купляю собі якісь цікавості: то тапки-носочки, то якісь махрові, то з очима:connie_pull-pigtail Щоб цікаво, одним словом.
    Банний халат - то тільки після ванни в холодний період року. Піжами - то як хворію і цілий день в ліжку.
    Косметика - то на вихід. Нащо ше дома шкіру мучати? Чоловік не проти - каже, як полюбив без косметики, то таку і люблю:girl_claping: А волосся - то або розпущене, або в хвостик, як щось роблю.