Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

 1. Лідочка

  Лідочка Well-Known Member

  [​IMG]

  Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
  в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
  Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
  Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
  Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

  Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
   
 2. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  В мене таке трохи дивне питання): правда, що не у всіх тхне з каналізаційного стоку душу, ванни, вмивальника? Говорила недавно з подругою, то дійшли висновку, що зараз роблять якісь неправильні водостоки, без такої «склянки». А лише загинають шланг. І тому з’являється неприємний запах. Ну чи може причина інша. Один словом, а як у Вас?
   
 3. vilna

  vilna Member

  У батьків в приватному будинку усюди є ті склянки, то запаху немає. У душовій такого переходу немає, тому є незначний зараз, який посилюється під час дощу.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 4. Miamama

  Miamama Well-Known Member

  Правда, не тхне. Інколи був запах з вулиці - дуже рідко, ми живемо між 8-мою та Чорнобильською лікарнями.
  Якщо потрібно, запитаюсь в майстра, чи є ті склянки
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 5. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Були влітку на морі, поверхом нижче щось протікало, то господиня прислали сантехніка. Він не виявив жодного витоку від нас, але я заодно попросила подивитись в злив душу, бо звідти час від часу "тхнуло". То він відкрутив кришечку, передивився, каже все нормально. А "чути" тому, що ТРАПУ не зроблено в принципі, просто пряма труба з нахилом до "загального" стояка. В кухні звичайне "коліно" вирішує проблему, під душ теж треба якесь рішення, яке робить "водяний затвор". Навіть, коли трап є, а господарі в довгому від'їзді, вода може випаруватись, і піде запах. Тому дехто просить "приходящих" родичів чи знайомих разом з поливом вазонків пускати трохи води в каналізацію в усіх "точках".
  В мене ванна, а не душ, то просто звичайне коліно, спеціально під ванну. Ніколи нічого не смерділо з того часу, як зробили ремонт і під'єднали всю сантехніку. (До того всі отвори тримали заткнутими ганчірками, бо половина будинку вже була заселена, і запах був, а забудовник не всюди закрив виходи кришечками ).
   
  • Інформативно Інформативно x 2
 6. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  @Rodionochka , так без стакана буде сморід. В брата нема і є запах, а коли викачують каналізацію, то взагалі капець.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. Orman

  Orman Модератор-бомба

  @Rodionochka це не тільки від наявності склянки залежить. На Лесі Украінки в чоловіка був офіс і дуже смерділо з каналізації при зміні тиску атмосферного, хоч всюди були ті склянки, і це був другий поверх.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 8. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  Можливо, від тиску атмосферного, якось змінювався тиск в сифоні, де стоїть вода, як фільтр. Тому, проривалось повітря "пахуче" назовні.
  Почистити сифон, труби.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  В нас запах з’явився лише з душу на 2 поверсі. Хоча там хороша кабіна і сифон. Може встановили якось неправильно. Але одразу по ремонті того запаху не було. А десь за рік-два з’явився. Я точно не знаю, що там за сифон стоїть. Але він мене вже дратує). А, і починає смердіти коли починаєш митись. До того запаху нема взагалі. От зараз нас не було тиждень дома. І навіть якби висохло, то запах пішов. Але ні. Навіть при щоденному використанні душу воно смердить(.
   
 10. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  @Rodionochka за весь той період, що користуєтесь, вже чистили там?
  Насипте якогось крота. Якщо не допоможе, то треба розібрати.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 11. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Та ясно, що чистили). Воно мені спокою не дає. А як розібрати? Демонтовувати душову з піддоном? Я собі щось не уявляю)
   
 12. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  @Rodionochka як розібрати я не підкажу. В нас всюди є доступ. Чоловік відразу робив так, щоб була можливість доступу. І, коли треба, все відкручує, промиває.
  В нас у ванній, якийсь сифон "модний" з системою подібною до унітазу.Там є заглушка(кришка для закривання зливу води), вона має постійно бути в отворі, бо там стоїть вода. Якщо її витягнути, рівень води падає і тоді звідти сифонить каналізацією. Вода в сифоні- це фільтр, щоб не пропускати запахи з труб. Якщо там щось змінюється(забивається, тріщина і т.п), тоді запах виходить. От, якби в унітазі не стояла вода, що б відбувалось?))
   
  Останнє редагування: 3 Вересень 2020
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Інформативно Інформативно x 1
 13. WinterDog

  WinterDog Well-Known Member

  @Rodionochka є рідкі засоби спеціально для прочистки труб для душових кабін. Мені допомагав коли назбирувалось щось там і починався запах і погано стікати.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 14. Ravlyk

  Ravlyk Well-Known Member

  Підкажіть, будь ласка, в кого душова кабіна без піддону: скло поставлене безпосередньо на плитку чи між плиткою і склом є ще щось?:girl_blush2:Маю на увазі - не акрил чи герметик, а можливо ущільнювач?
   
 15. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Скло поставлене в такого плану профіль:
  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. Sandoryk

  Sandoryk Well-Known Member

  Плануємо ставити підвісний унітаз, підкажіть яку краще систему інсталяції вибрати, grohe чи geberit? Читала на будівельному форумі що в теперішніх geberit кнопка зливу за рік/два виходить з ладу, а в магазинах кажуть що не чули такого і їх більше беруть ніж grohе.
   
 17. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  @Sandoryk, у нас стоїть geberit, вже практично 4 роки. Ще жодного нюансу не мали із цією системою. Унітаз взяли Лауфен. Також задоволені.
   
  • Подобається Подобається x 2
 18. aknytsU

  aknytsU волошкова...)

  В нас лише 5 місяців стоїть Geberit, кнопка одна з найдешевших. Але неї пригадується якраз за кнопки, що їх можна змінити при потребі.
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  У мене два геберіти стоять вже рік. Кнопки - середньої цінової категорії. Так одна кнопка «полетіла» десь за пів року використання, та частина, що відповідає за великий об‘єм води. Ми її відключили і користуємось лише малим об‘ємом. Нам достатньо, тому не міняємо. Але сантехнік теж казав, що теперішні геберіти вже не ті, що були раніше:girl_sad:
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. amaretto

  amaretto як сказала Тося: "месний повар"

  Маємо геберіт вже майже 1,5роки, кнопка найдешевша, все ок
   
 21. LiubaG

  LiubaG New Member

  Мами з дітьми, поділіться, будь ласка, досвідом. Чи дійсно так треба мати ванну для дітей?
  Ремонт робимо з розрахунком, що будуть колись діти. Ми з чоловіком ванну не приймаємо і не любимо зовсім. Хочемо душ в рівень з підлогою. Але всі навколо радять робити ванну, бо для дітей потрібна ванна.
  Як у вас?