Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем cleonata, 6 Квітень 2010.

  1. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Мені дуже свірли подобаються... чудо)) Як то гарно, коли щось зробиш і воно гарно виглядає, а не просто в баночці біленьке))
    http://www.youtube.com/watch?v=GgTWB_bHGQI&feature=related
     
  2. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Вирішила я поексперементувати і зварити мило з основи. І якась така дурня в мене вийшла, що капець повний. Основа прозора Англія. Значиться розтопила я її на паровій бані, але вже тоді мене почала діставати якась дивна плівка зверху, всередині мило вже рідке, і ота плівка зверху... Я її зняла і викинула, а воно за пару секунд далі утворилось... Ну думаю, ладно, мило брускове плануєтьсяя, фіг з ним. Минулий мій експеремент з основою був невдалий в плані запашок, десь півроку тому. Я певно дала запашку в гарячу основу і мені не пахло. Зараз думаю, а нє, дам вистигнути хоч до 45 градусів і дам запашку. Мило вистигло до 50 і стало як желатин... Я швидко запашку дала, і ну заливати в форму, а воно мені по люфі розповзлось і ніфіга її не залило. Я почекала, поки застигне, запашка не пахне, відломила кусочок, змилила - ледь-ледь попахує. Думаю нє, якась повна дурня вийшла. Люфа не просяклась милом, переплавлю то все. Переплавила, дала запашку десь на 60 градусах, залила мило. Мило не пахне. Ну що за? Чи то руки криві, чи що? Запашка зелений чай і квіти, Франція. Певно то був мій останній експеремент з основою. З милом з нуля ми якось більше здружились. Там в мене все пахне, навіть ефіри, особливо вони, плівки німа... А сам процес як мені подобається, то просто казка, отой момент рахування-зважування, чекання сліду, а потім чекання, що вийде))) Ех, піти мило мо зврити наніч?)))))
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    а де ви брали основу? Справа у тому, що от я двічі брала основу у нашої Адріясі- і просто чудове милко виходило. А от зараз замовила основу у одному відомому інтернет-магазині ( не львівському), бо потрібно було ще докупити різних аксесуарів-прибамбасів. І те, що я отримала власне з основи- просто жуть . І плівка утворюється, і застигає нервіномірним желе і т.п. Написала їм листа- то отримала відповідь. частину якої процитую : "Либо если Вы плавите основу не перемешивая, то при полном расплавлении может появится сверху плёнка. Её легко можно убрать с поверхности или просто нужно периодически перемешивать основу в процессе плавления, тогда плёнка не образуется. Но сколько я мыловарю, то это всегда было с английской основой.У нас в Украине есть только один единственный импортёр английской основы, у которого покупают основу все магазины, поэтому подделки быть не может. ". Крім того, ця отримана мною основа має чітко виражений специфічний запах, який не зникає на готовому милі. На це отримала відповідь, що "Английская прозрачная основа до переплавления всегда имела слабый характерный мыльный запах. Если её расплавить и она снова застынет (без любых добавок), то основа вообще не будет иметь никакого запаха.". Але у мене вона має той запах. І ніякі запашки тієї "нотки" перебити не можуть. Так само із технологією "варіння"- усе роблю як звично, а присутня і плівка і застигання отим "желе".От у мене питання до досвідчених миловарів: таке справді має місце з цією основою? Тобто і плівка і запах? Бо щось не маю я більше бажання зв язуватися з цим магазином. Чи я перебільшую?
     
  4. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Я не знаю, що це за інтернет магазин, але після слів:
    Я засумнівалась в їх компетентності, бо:
    1. Вони, що свічку коло "всіх" тримали?
    2. А що купувати в неукраїнських імпортерів заборонено, чи релігія недозволяє?
    Я он тільки на китайських оптових сайтах тих англійських основ бачила гори, і це ще не всі переглядала. Тому мені якось дивно дуже це.
    А взагалі я просто зрозуміла, що в милі мені цікавий сам процес, тому з основи більше робити не буду. Мені дуже подобаються дизайни з того мила, але для себе побачила, що мені цікавіше саме розробка того мила і медитиувати на те, як воно "робиться". Хоча теж цікаво почути, де взяти нормальну основу, бо раптом мене ще колись "проб"є" зробити прозоре з люфою?
     
  5. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Розповідаю всі "приколи" англ основи в Україні.
    Ніхто окрім однієї людини офіційно права її продавати не має (мається на увагі крупний опт безпосередньо від виробника). Англійський виробник не хоче "на біло" працювати більше ні з ким в цілій країні (сертифікати надаються не у форматі подальшого продажу на території нашої держави). І коли я намагалася вийти на документальну співпрацю з ними то мене скерували до цієї людини. Ось так. І скажу Вам, що навіть Англія буває бракована. Нещодавно мені треба було терміново білу основу, а мій поставщик "застряг" на митниці і довелося брати "там де всі", то біла була прозорою з двосантиметровим шаром діоксиду титану знизу. Спростила собі роботу називається. Тому тут треба вгадати з партією (шаманити і купувати на повний місяць?).
    Може бути навіть таке, що дві коробки Англії між собою капітально відрізняються. А ще в Україні часто Китай під виглядом Англії впарюють і взагалі від бізнесу по українськи мені надійніше привезти собі основу і чітко знати її походження і не паритися з українськими магазинами.

    Про запашки:

    Я юзаю тільки запашки з Іспанії, їх і всім рекомендую. Дуже задоволена якістю і мило нааромаче у червні пахне по нині, так наче вчора. Російська Роскомметика - добра тільки роза. Ще латвійські так нічого.
     
  6. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Здасте точку, де брати?:) Можна в карму чи пп :)
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    100% набагато кращі за "Францію" . От у мене у свіжозвареному милі французький запах майже не чутний. Ну і ота неприємна "нотка" основи пробиває ( тут вже і основа невдала, бо вона трішки пробиває навіть пахнючу іспанську. Хоча остання хоч ще пахне)
     
  8. OlyaPolischyk

    OlyaPolischyk New Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    А де можна купити хорошу основу?Порадьте будь-ласка.Дякую))
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

     
  10. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    [​IMG]
     
  11. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Пробувала робити мило довгий період ось таке:[​IMG]
    Та все нічого, але все моє мило покрилось крапочками-пупиришками, таке як у вигляді роси. Не розумію в чому причина! Можливо хтось стикався з такою ситуацією??? Мило робила в різні періоди протягом 4-х місяців.
     
  12. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    для того аби такого не відбувалося мило слід пакувати у харчову плівку. Мильна основа гліцеринова, а гліцерин притягує вологу. Тому ніц дивного не відбулося. Звичайна фізика, не більше.
     
  13. Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    [​IMG]
    Мило для гоління-День Армії-Всеукраїнський День Піни для гоління :girl_haha:

    P.S.:Найважче робити тару...перефразовуючи-пилите кокосы,Шура:)
     
  14. Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    [​IMG]

    Склад:нсжк пальмової,кокосової,рицинової,кедрової олій;мелена ламінарія,морська сіль,грязь Мертвого моря,активоване вугілля,кедрова олія,ефірні олії ялиці та евкаліпта

    :girl_crazy:
     
  15. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Дівчата миловари, прошу вашої поради. Для одної дуже хорошої людини маю купити "стартовий" набір для миловаріння. Але навіть приблизно не знаю що треба. Порадьте тут чи в пп, що мені потрібно і де це можна купити
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Моя подруга, миловарша Тетяна, здобула перемогу http://business-talant.com.ua/news/tatyana-hromova-stala-absolyutnoy-pobeditelnicey-konkursa
    серед 170 миловарів України.
    http://www.youtube.com/watch?v=Rqrf5woBHS0#t=16
    Тепер вона поїде в Нью-Йорк, а ми маємо можливість користуватися найкращим милом України, звареним у нас, у Львові :)
    дивитися з 1:42.
     
  17. angelskipi

    angelskipi Active Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    А чим це мило особливе, підкажіть, будь ласка. А то воно в мене є, але щось мені не дуже подобається волосся після миття ним. Може я щось не так роблю? Закинула його, а хотілося б ним скористатися.
     
  18. angelskipi

    angelskipi Active Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Мався на увазі мило - шампунь. Хто підкаже?
     
  19. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: МК від cleonata "Мило ручної роботи"

    шампуневе мило тяжко підібрати ( як і шампунь). Якщо вам не підходить для миття волосся то викорстайте його для миття рук, волосся не мучте.

    Отправлено с моего MID через Tapatalk
     
  20. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Присіла на пречудові МК Ariane Arsenault.
    http://www.youtube.com/watch?v=EuqZlXYuExg
    Які у неї прибамбаси миловарські, заздрю неймовірно))