Ваш чоловік на кухні. За і проти.

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Natali_portman, 27 Січень 2015.

?

Чи готує ваш чоловік?

  1. так, постійно

  2. так, деколи буває таке свято

  3. було раз

  4. ні, ніколи

  5. це не чоловіча справа!!!

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Треба свому чоловіку дати почитати цю тему. Може надихнеться? А? В нас тільки плов готує. І деколи канапки може зготувати в сендвічниці. Все решту я. І сніданок теж. Але готувати він вміє, просто не проявляє бажання. Коли залишаю з дитиною, то і себе і дитину нагодує.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. ladybagira

    ladybagira Well-Known Member

    йой, а в мене було кумедно! коли вперше варила коханому борщ (і взагалі це вперше тоді варила щось з рідкого), то він мені шось не вдався... ото вже було і співано і казано! це на перші кілька місяців спільного життя було анекдотом - мій несмачний невдалий борщ! і тут коханий взявся мене вчити готувати... зупку варив, мяско тушив, короче файно було))) тепер його треба за шкірку тягнути, щоб хоч щось почистив, ані кроку в кухню.. ну, але то певно комплімент мені, що нарешті щось путнє в мене получається
    :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Natali_portman

    Natali_portman I love and I can not stop...

    Це рідкісне явище,переважно всі господиньки хочуть залишитись на одинці в своєму "кухонному"офісі.:girl_wink: А спільні заняття хатніми справами зміцнюють сімейку:heart:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. kewa

    kewa Well-Known Member

    мій чоловік дуже любить поїсти,тому часто готує.якщо не смакує ,що зварила,сам варить те ,що хоче.але після його варіння в кухні армагедон:girl_devil::girl_devil::girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Caramel ka

    Caramel ka Well-Known Member

    мій муж вміє готувати навіть налисники, і раніше допомагав мені і вчив мене, а зараз тільки по великих забавах допоможе,каже що в кухні 4 жінки і без нього справляться:girl_witch:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Так як мій чоловік готуює м"ясо, сховаюсь я з найкрутішим тортом. :) Наші куми в чергу на майстер клас записуються :) Вміє зараза .....
    Він взагалі в мене молодець, все вміє. Ну але то життя заставило його бути таким, рано мама померла, молодша сестра, і тато в дипресії....
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    я якось просила зварити картоплю, поки гулятиму з малим. Приходжу додому і з порогу чую запах горілого. Картопля пригоріла, вода википаючи залила всю плиту. А він забув про неї). Правда плиту драяв сам))) Мій муж і кухня, то як небо і земля.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Klimi

    Klimi New Member

    Раніше багато готував, а зараз лінується. Він мене вперше вчив готувати вегетаріанські страви. Це було так классно!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Мій коханий на кухні не розгубиться :girl_dance:

    Картоплю чистити - тільки його рук справа (смажить абалденно її:nyam2:),
    може загріти собі те, що вже приготоване.
    Вареники робить - я допомагаю :girl_crazy:
    Відбивні зробити - повністю його рук справа
    Зранку варить нам обом каву:cofee:, сніданок сам може приготувати :i-m_so_happy:
    Хоча, як ми одружились - то все я сама робила, так був навчений рідною бабою :wacko:
    Головне - вчасно похвалити і все піде "по-плану" :give_rose:
    Не хоче тільки зупу вчитись варити і не любить баняки мити :man_in_love:
    Хоча, то не головне, йому подобається робити щось цікаве і смачне на кухні - я від того лише балдію :)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. in todash

    in todash Active Member

    Люблю з чоловіком готувати)
    Сам у більшості випадків нічого не готує, зате все почистить, поріже, посуд здебільшого він миє:girl_in_love:
    Мені така допомога найцінніша. Якщо разом готуємо, то він завжди робить салат і гарнір,
    а я вже основну страву, суп, і заважаю робити йому салат:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Можу тільки похвалитись своїм чоловіком, бо ж він єдиний у нас вдома супи варить

    Ще зазвичай він може приготувати картопельку, підливки різні там, піцу... Звичайно, то не делікатеси різні там, але все-одно він у мене молодець :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Melian

    Melian Well-Known Member

    Ще з початку спільного проживання в нас так повелось що готував винятково чоловік (я не дуже любила ту справу і свято вірила що в мене нічого не получається). Та з часом прийшлось і мені привчитись до кухні бо, як кажуть, чоловіки, які вміють готувати коварні і мають великий вплив:haha: тож тепер в нас розділились обовязки: я готую супи і сніданки на вихідні (дуже люблю його радувати різноманітними млинцями, а останнім часом навіть випічкою), а він, в свою чергу, готує другі страви і страви з мяса) в нас виходить чудовий тандем, тож час на кухні проводимо разом)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. basia

    basia Well-Known Member

    Мій чоловік тільки до тіста не береться, а так вміє все ( ну майже все). Але в нас в сім"ї приготування їжі - наймарудніша робота. Готується щодня,але по потребі. Дякую ,що свят та днів народження не критично багато.
     
    • Подобається Подобається x 1