Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    1. Останні -серпень 2008р., Рапопорта, лікарю-200дол., акушерці-200грн, дитячій не давала, бо малу забрали в реанімацію на Орлика через 10годин після родів (жінки платили по 50-100грн). Медсестрам не платила, санітарці-2 рази по 2 грн, коли мила і 5 грн, щоб принесла мої речі з палати з патології.За клізму не платила, хоч дехто платив 10-20грн. УЗД (коли лежала в патології)-40грн, серцебиття дитини коли писали- по 3 грн., при поступленні в патологію аналізи-кров 3грн+5грн. Набір для родів -50 грн. Набір для огляду дитини не купувала, бо дитина була на Орлика (ціну не памятаю, бл.40 грн)
    2-3. Лежала в патології перед пологами через загрозу передчасних пологів на 36 тиж. Капали мені і кололи магнезію 2 тижні, все одно моя доця попросилась на волю на 38 тижні:confused: Так співпало, що народжувала якраз в день чергування мого лікаря(Шукатка Роман Михайлович, поганого про нього сказати нічого не можу, непоганий лікар, але в цій лікарні є і кращі спеціалісти на мою думку. Уважний, не нахальний, привітний, але досить різкий буває, не кожна жінка на родах захоче щоб на неї кричали, хоча мені це не давало розслаблятися. Обидва рази родила в нього і сама без розривів. Перші роди були довгі і із крапельницею, бо шийка не відривалась). Другі роди були не такі тривалі, в родзал підняли із розкриттям 5см, народила сама за 2,5 години- годину без нічого, тільки води пробили, потім годину крапельниці і потуги. Дитина не дихала, тому її забрали відразу, набігло лікарів і давали раду моїй доці, ми лежали окремо, я в палаті ще з 9-ма мамочками, доця спочатку в дитячій, потім забрали на Орлика в реанімацію. Палата була душна, двері нормально не закривалися, ще й поряд родзал, то ми чули на наступну добу всі крики і стогони.
    4.(-)Туалет по коридору, там же душ, але води теплої не було, черпали ту, що грілася поряд в виварці. Митися бігали тихцем на 2 поверх в патологію, там була тепла вода і іноді черг не було, можна було нормально помитися. Хоча сварили нас, мало чого може статися після родів- кровотеча або обморок :umbrage: До відвідувачів спускатися треба було металевими сходами в приймальне відділення, не дуже походиш після родів, я просила передавати передачі, сама рідко виходила, голова крутилася. (Зараз там зробили ремонт, є родзали для спільних пологів, не знаю як із душами і водою тепер, надіюся вже краще)
    (+) Не знаю, як кому, мені в кишеню ніхто не заглядав, нагло грошей не вимагали, навіть за передачі чоловік ні разу не платив, іноді міг прийти досить пізно після часу відвідування і його пускали на кілька хвилин, теж без ніякий взяток. Персонал весь досить приємний, за винятком можливо кількох осіб. В лікарні працює багато професіоналів і лікарів за покликанням, до яких хочеться приходити ще і ще.

    Я якраз в нього народжувалаобох донечок, дивись тему розповіді про пологи і попередній мій допис. Додам, що суму він не називає, скільки можете. А щодо нього як лікаря- я була задоволена.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  2. Oksanka

    Oksanka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    можливо ви маєте з чим порівняти бо я порівнюю умови на Джамбули(2007) і Мечнікова(2009), можливо вам повезло з палатою-бо я спочатку взагалі була в маніпуляційній півдня,а потім перевели в 3-місну з обдертими стінами, дит.ліжка ржавенькі з такими страшнючими матрасами,сонячна кімната-сауна...але це дрібниці головне,що дитина здорова........А всі джамбули критикують....що там умови жахливі-там навіть приймальна вже доброзичливо виглядає........
    на мечнікова вже гроші починають збирати з приймального віділення -за оформлення, клізму вже ніхто не робить(я була здивована),дальше ти купуєш все на роди- +- 200грн,не знаю чоловік купував і так дальше по списку.....
     
  3. via

    via Active Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Дівчатка! мені термін ставили на 17-18 травня, тож я домовлялася на мєчнікова, але малятко моє все ще чекає :), а мєчнікова з пятниці закрите. Дуже цікавить інформація про Стаха З.В. з медінституту, умови, розцінки. Можна в приват. Перегорнути всі 245 стор. немаю можливості, та й часу вже не дуже, тож кому не важко, можливо може повторитись. Дякую!
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Клізму вже не роблять ніде,лише за просьбою жінки-якщо хоче "стандартною",якщо хоче- "норгалаксом".Обидва рази післяпологова палата була на 3 поверсі.2004 рік- все так як ви описуєте,тільки на 4 чоловік.2009-на двох,з нормальними ліжками,пеленальними столиками,теплою водою в умивальнику у палаті ,теплою в душі по коридору,холодильником,електрочайником,мікрохвильовкою ( правда,яка через два дні зламалася) у коридорі. М які ведмедики висіли на стінах перед входом у палату. Уточнюю : палата БЕЗКОШТОВНА.
    До речі,сестра народжувала на Джамбула у червні 2008- той же стандарний пакет на роди за 150 грн,відсутність клізми і т.д. по списку.... Як то кажеться,"Добре там,де нас нема"
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Зузулька

    Зузулька Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Далась вам та клізма, в період коли мали б народжувати візьмете собі сенадексин на ніч, тиждень поприймаєте по 1 таблетці, щоб добре вичистити шлунок. Їсти бажано переважно домашній сир, фрукти, рибку. Спокійно в дома приймете душ із всіма процедурами і в гарному настрої за ляльою в лікарню. Невідомо, що в тій клізмі, і чи вода бодай кипячена. В мене з першою дитинкою потім такий розлад був на другий-третій день, скажу вам зі швами це мало приємного - ні сісти ні помитися як слід!
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    здається в інструкції написано, що вагітним не можна у норгалаксі :)
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Нема такого у інструкції. Просто під час вагітності клізми не рекомендуються, щоб не викликати спазми кишківника і відповідно скорочення матки. А тут -для пологів. особисто моя лікар в пологовому на фразу,що" породіля сама собі зробила клізму "норгалаксом" сказала,що дуже добре. Це ж такі малюсінькі ампулки з гелем-не до порівняння з тою кружкою Есмарха,якою вливали воду раніше в пологовому ( і дуже сумніваюся,що це не вода з під крану).Але напарвду,далися ті клізми- хочете- робите,хочете- ні.Кому як краще.
     
  8. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Стах Зіновій Володимирович, за мого часу був зав.обсервацією в меді. Робив мені три кесарські. Претензій не маю. Хіба що не запропонував 2гу самій родити. Але то окрема тема. Старший дядько, інтелігентний, приємний, без похабних жартів (за що терпіти не можу акушерів-гінекологів). Мені було з ним комфортно.
    З застережень - з ним часто в парі палатною лікаркою працює така собі пані Кузьо, про неї суцільно негативні відгуки. В мене вона асистувала третю операцію і була палатною - враження неприємне, хоча певних претензій нема, просто відчувається, що людина фальшива. Тому, можливо, доцільно домовитися, щоб не вона була палатною лікаркою.

    Про розцінки не скажу нічого, бо остання операція була понад три роки тому і вже за категорією "постійна клієнтка" ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Львів_янка

    Львів_янка Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Я народжувала в липні минулого року на Джамбула в Данкова О.В. В мене завужений таз, була вірогідність кесаревого, але народила сама. Данков то дуже класний дядько:) Пологи коштували 200 дол., 150 грн. акушерці, 200 грн. дитячому. По 5 грн давала медсестрам і по 2 грн, коли підмивали. Я перебувала в палаті з дитиною - в цілому задоволена. ПРавда в той час був на мийці пологовий на Мечнікова, то деякі мами лежали і на коридорі :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Alinka

    Alinka миється в бані

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Що можу сказати?Я особисто народжувала в Кузьо Віри Михайлівни ( в медінституті) липень 2007року. Я нею задоволена на всі 90%. Все зробила вона сама, а мій чоловік виконав роль акушерки. Сама ж акушерка вже допомогала коли вийшло дитя.:clapping:
    В той вечір народжувала ще одна молода жіночка в Стаха - потім ми лежали в одній палаті. Вона розказувала що Стах до неї навіть не торкнувся під час пологів все зробила сама акушерка. А Стах стояв збоку склавши руки на грудях і спостерігав. А коли Катя потужилася сильніше і кров бризнула Стаху на халат то він ще й крикнув на породіллю, " що можна акуратніше, мені ще до інший породіль треба йти, як я тепер такий брудний..." В результаті народилася здорова дівчинка:). Стах за це отримав 300 дол. а акушерка 50 грн. і де справедливість?!
    Я чула що Стах більше по кесаревому, а на звичайних родах мало старається.
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Щодо Стаха. В те, що не втручався в пологи, раз не було потреби - вірю (щодо справедливості такого розкладу, по совісті кажучи, в нормальних пологах лікарю взагалі робити нічого, і домовлятися слід би з акушеркою, а не з лікарем, і їй же платити, але то окрема тема). А в хамство - даруйте, але не вірю. Я в нього тричі родила, і з іншими проблемами зверталася, купа моїх товаришок в нього родили, і перша асоціація, яка з ним виникає, це інтелігентність, особливо на контрасті з іншими його колегами.

    Щодо його спеціалізації по кесарських, то може Ви і праві, мені його свого часу радили, саме з огляду на те, що була висока імовірність КР. Але в кількох знайомих він приймав саме пологи.

    Щодо Кузьо, то в мне виключно суб'єктивне несприйняття, але тут на форумі були і і більш обгрунтовані відгуки. Зрештою, я вже переконалася, що відгук про лікаря взагалі виключно суб'єктивна річ, одним найкращий, іншим - найгірший. Формально, вона привітна, навіть "масненька", усміхнена і все таке. Але з нею я би в роди не пішла.
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки


    І я не вірю в хамство Стаха ( з особистого з ним спілкування). По кесарських-так,він спец.Як і по всіх інших складних випадках.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Стах - фахівець своєї справи. Однаково добре прниймає пологи і КР добре робить. Щодо крові на халаті, мабуть він хотів пожартувати:xaxa: та не вийшло:no:. Буває:confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. olenkaS

    olenkaS New Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Дівчата розкажіть будьласка про Улашина Олександа Борисовича! буду вдячна за любу інформацію.
     
  15. нена

    нена New Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    рибчинський ще працює, принаймі ще в березні був.
     
  16. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Я народжувала в іншого лікаря, але до родів 2 тижні пролежала на підтримці в патологі на Джамбула. Про Улашина тільки максимум позитиву! відгуки від його пацієнток теж усі дуже хороші- приємний, уважний лікар, його поважають, з ним радяться молоді лікарі, не наглий на рахунок грошей, якщо чесно я б до ньог йшла народжвати не задумуючись :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    ПДР моїй коліжанці поставили 15-16 травня,вона домовилась на Мечнікова.У понеділок 1 червня роддом закривають,а вона на 42-43 тижні ще не родила.Лікарка не поспішає,не стимулює,каже,що всьому свій час.Якшо вона до понеділка не народить ,то просто з Мечнікова її відвезуть на Джамбула.Хтось був у такій ситуації чи можете щось порадити:сім"я геть спереживалася,і вона вся на нервах,а мали намір народжувати з чоловіком...
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    В такій ситуації як у вашої коліжанки треба було для підстраховки домовитись ще в якомусь другому роддомі. А на Джамбула теж запросто можна з чоловіком народжувати.
     
  19. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Вона не переживає,що на Джамбула(там народжувала старшого синочка).Її термін непокоїть.За УЗД та її підрахунками все збігається....Чи варто їй чекати далі,чи,може,нехай роблятьКР?
     
  20. via

    via Active Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Я у подібній ситуації, тільки ПДР мені ставили 17-18 травня. Лікар сказав чекати до понеділка, якщо не народжу пройти УЗД і подивитись чи нема ознак переношування, а тоді вирішувати. Правда трохи втрутився і привідкрив матку без попередження, тому я тепер переживаю, не хотіла втручання наразі.
     
Статус теми:
Закрита.