Вередульки...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем dimalozz, 19 Грудень 2008.

 1. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  підлога без небезпечних предметів
  Слінг (і тоді я пристрибую і похитуюся)
  Ніби з основного - все...
   
 2. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  Заходьте до мене в гості, я вже вдома) Соля в мене дуже чемна була і при мені теж:girl_smile: .Хоча мій племінник як вперше в гості прийшов, то спочатку була 10 хвилинна істерика, бо його забрали з магазину, з якого він пів години не хотів іти, щось йому там так сподобалось і він сильно возмущався, бо хотів назад:girl_crazy: а потім дитина вже заспокоїлась і натхненно бавилась всім довкола:girl_smile:. Так що може, то вона так на нових людей реагує або тих кого рідко бачить і забуває?
   
 3. Thebestnata

  Thebestnata Well-Known Member

  То як в тебе були, то їй ніби місяці 3 було. А зараз вже не знаю, як би реагувала) Хоч з тобою справді вона спокійна ( наскільки може), напевно їй справді легше, коли мала кількість людей.
  А взагалі в нас такого нема, що як я її беру на руки, то вона моментально заспокоюються (( То треба добряче поносити в різних позах, повертіти, покрутити. В такі моменти думаю, що або вона мене не любить, або я погана мама. Мучу її, нічого не можу зробити, щоб вона не плакала. Ми вже з чоловіком жартуємо, що чекаємо поки вона почне говорити, щоб все про нас висказала)
   
  • Смішно Смішно x 2
 4. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  @Thebestnata не вигадуй, ти найкраща мама:girl_smile:) Просто в неї такий вік. З часом все зміниться:girl_wink:Та й загалом діти найбільше показують капризульки батькам, бо батьки люблять дитину найбільше і стерплять чи чемну, чи коли вередує. Вона ще маленька просто, для неї все нове, тому й так реагує:).
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

   
  • Смішно Смішно x 5
  • Подобається Подобається x 4
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 6. ruda kishka

  ruda kishka Well-Known Member

  А ще спробуйте її готувати до гостей. От ідете Ви в гості, заздалегідь розкажіть їй коли йдете, чому йдете, до кого, хто там буде, скільки часу ви там будете, що будете робити. Вона може ще не говорить, але ж вже все-все розуміє :)
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. MarichkaR

  MarichkaR Well-Known Member

  Також вважаю що можна спробувати дати дурника. Моя мала смоктала і від грудей не відмовлялася. Малому майже 4 місяці смокче з перших днів,він на ГВ. Проблем з прикусом в старшої не було. Вона була неспокійним немовлям, то дурник полегшував ситуацію. Груди мала сприймала виключно, щоб поїсти.
  Так, можливо характер. Моя Веронічка була подібна поведінкою до вашої донечки. Підросла, змінилася, розумна дівчинка, але дуже шустра і емоційна. Все буде добре.
   
 8. lilochok

  lilochok Well-Known Member

  Дівчатка, допоможіть, будь ласка, вирішити проблема
  Малечі 9 міс. З татом з народження проводить багато часу
  але останні 3 дні до нього на руки не хоче йти. Тільки бере на руки - плачі

  Дитина капризує зараз - лізуть зуби. Але чому до тата не хоче йти???
  До бабусі йде
   
 9. lovikyou

  lovikyou Well-Known Member

  Причин вагон - позавчора мав різкі парфуми або незручно тримав останній раз. Та будь що. Вихід - ні, то ні. Тато не бере кілька днів. Дитині не нав'язувати, сприймати спокійно, до прикладу, як зміну погоди. Тато бавиться, балакає, але на руки не бере цей час
   
  • Подобається Подобається x 3