Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :-)

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Consuelo, 7 Травень 2010.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @flame ага, а казочка про старородящих яким ще й нема 30, то певно теж з тих часів:girl_crazy:. Тільки медики забули, що то вже 21 століття:girl_impossible:. Склєроз однако, при чому такий, що дуже затягнувся. Таке враження, що народ застряг десь у 18-19 столітті щодо часових рамок певних подій.
    Мені розказали історію про жінку 27 років, яка родила тут, але жила закордоном і їй треба було перекласти довідку про пологи. То той дохтор дуже довго ржав і ніяк не міг зрозуміти чому 27-річну жінку назвали старородящою:haha:. І коли реформи доберуться і до тих конкретно-відсталих звичок?:pardon:
     
  2. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Папірці папірцями, але я б сказала не стереотипи, а реалії, бо хіба в нас багато в категорії після 40 здорових і готових народжувати? І до прикладу, як батькам пенсіонерам з мізерним доходом допомогти своєму чаду здобути освіту?
    Я за те, що хто коли хоче, тоді й народжує стільки, скільки хоче :d25: і прийде час, що й ми цивілізуємося, але до цього ще далеко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Inglor

    Inglor Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  5. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Не знаю як кому, але сьогоднішній чорний шкільний гуморець зробив мій день.:girl_crazy::girl_haha:
    Бігаю я по школі, шукаю свого малого, який вічно бігає по поверхах і ради на то нема. Питаю дітей "де", кажуть побіг в кабінет інформатики. Сказали не той номер класу, влітаю я в якийсь клас геть не інформатичний))) і тут позаду чую голос "чуш, коза, ти шо тут хочеш?" Обертаюсь- бачу трьох старшокласників, які так розумію мали б мати урок в тому класі...:facepalm:

    Так, думаю, що варто в такому віці прийняти за комплімент.:pardon:
     
    Останнє редагування: 27 Вересень 2018
    • Смішно Смішно x 20
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Напевно сюди :) Шукаю винного :)
    Вкрали в моєї сусідки каструлю з голубцями. Сусідка з вечора виставила на подвір'я каструлю з не зовсім свіжими голубцями, щоб ранком віддати собаці. +вирішила за одно дати таблетки від глистів, от голубці тим "приправила". Зранку встає - ні голубців, ні каструлі. Шкода, обідно...але що зробиш. Всім розказала, але в поліцію не зверталась (в той момент не уточняла про свіжість голубців і про таблетки). Через день, інший сусід потрапляє з отруєнням в лікарню, і дружина того сусіда напала на сусідку, яку обікрали, звинувачуючи що це саме вона винна в отравлені, бо бачте та кропила дерева і чоловік надихався і отравився. Звісно не признаються, що насправді наїлись голубців :)
    Скандал великий, але знову ніхто в поліцію не звертається. Питання до знатоків, хто в тій ситуації винен і що робити?
    п.с. про отруту в голубцях сусідка призналась чесно і всім.
    п.с.2 каструля стояла на власному загородженому подвір'ї (приватизованому).
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2018
    • Смішно Смішно x 18
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Hermi мораль історії наступна- нема чого красти :girl_haha:. Мені колись одна бабця розказувала як її дідові випивали на роботі його компот, отак нагліли. То вона раз проносного трохи додала, то більше не крали:girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 17
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Здавав чоловік кров сьогодні на Пекарській. Ще були інші люди. І от одного, що прийшов здавати кров, медсестра запитала, чому він здає кров(чого такі питання задавати - то інша тема). Відповідь була : "Ми збираємось вагітніти, і я хочу хлопця. То кажуть, як здавати кров, то буде хлопець". Мадсестра : "А то Вам лікар так порадив(ледво стримуючись)?". "Ні, то я в інтернеті прочитав!"
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Подобається Подобається x 3
    • Креативно Креативно x 1
  12. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    я думаю, така теорія заслуговує на увагу і підлягає поширенню :girl_haha:. Уявляєте, як збагатіє банк крові :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Lathorien, ви мене випередили!:girl_crazy:
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 4
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Маю подружку, яка ну вже дуже сильно хоче дитину. Приходить сьогодні до мене і каже, дай мені домашньої пророщеної цибулі, мені не шкода, може на щипіря хоче. Витягнула мішок, перебираю, і тут вона глянула на підвіконник, і до мене - ну ти конспіратор, чому не кажеш що вагітна! Те що я прифігіла, то нічого не сказати.
    Тепер дівчата, беріть папірчик і записуйте - тест на вагітність за допомогою цибулі:
    Для цього необхідно посадити в стаканчики дві цибулини і загадати, яка позначає вагітність, а яка ні. Яка з них швидше проросте до розміру 4 см, той результат є позитивним. (джерело - інтернет, цитата )
    Оскільки в мене на вікні цибуля вся поросла, то я або "успішні" цибулини на згадку залишила, ну або пів на пів: трохи вагітна, а трохи ні.
     
    Останнє редагування: 13 Січень 2019
    • Смішно Смішно x 16
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Як я щойно реготала! Написав мій одногрупник допис в фб:

    "Дзвонять мені щойно:
    - Вам мав прийти код з смс.
    - Так, прийшов. А для чого він?
    - Це ваша дружина зареєструвала вас на прийом до сімейного лікаря.


    І чого я завжди все дізнаюся останнім? Навіть про те, що в мене є дружина, і що вона така турботлива. Дякую тобі, люба! Знайдися нарешті!"
     
    • Смішно Смішно x 15
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ми минулого тижня замовляли додому суші, хоч самі з чоловіком була в той час на вулиці. Ну сказали, що через пів години буде. Ну але ми ж живемо на Рясне-2, то думаю, що мало хто зможе до нас так швидко доїхати) То далі гуляли, але потім я подумала, що може таки варто вернутися додому. Ще глянула, що то вже 20 хвилин пройшло, то й побігла. Якраз доїжджаючи в ліфті на свій 9 поверх ( пройшло вже 29 хвилин), чую голос мого тата, який дзвонить чоловіку і питає, чи ми замовляли суші) Я вже готую гроші, відкривається ліфт, а там тато виясняя з тим бідним хлопчиною-кур'єром, що якщо б безплатно, то він би взяв;) ну я встигла майже вчасно) переконалася, що доставка працює вчасно, навіть на Рясне). Кур'єр ще пару разів побажав смачного, напевно був радий, що таки недарма їхав.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 3