Весілля: підрахунки витрат

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Komashka, 11 Травень 2008.

  1. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    та трошки насправді є, якщо можна ті гроші перекинути на купівлю чогось іншого, наприклад прикрас на машину. В нас по теперішнім розрахункам також біля 5 тис.дол. виходить. Однак, хто знає які ще непередбачувані витрати будуть. Це без врахування сукні, аксесуарів та костюма.
     
  2. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Дівчатка, я вам по доброму заздрю. В нас на 120 чол. виходить на все про все приблизно 14-15 тисяч. При чому нічого неймовірного не замовляємо. Все як у всіх. А як то в результаті вийде, в серпні відзвітую. :girl_curtsey:

    Цілком підтримую. В нас основні витрати це: музика, тамада, фото, платтячко моє:girl_in_dreams:, обручки.
    А те все замовляли б, навіть якби гостей було менше.
     
  3. Sela

    Sela New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    основні витрати звичайно не змінюються. але наприклад якщо б людей було б не 60, а 100, то 40*330+витрати на алкоголь і сододке - це вже + 1800 у.е.:girl_impossible:
     
  4. anajtet

    anajtet New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    ми на весілля (вересень 2010р ) витратили 64 тис грн. на все
     
  5. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    в червні 2008 року ми витратили поза 25 тис.грн., тобто в р-ні 5штук американських тугриків (85 осіб)
     
  6. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Ви праві :girl_smile:
    Я просто говорила не про такі межі...А мала на увазі, шо якщо робимо на 100 людей, то вже тих 10-15 людей плюс мінус ніякої погоди не зроблять.

    Та і zaderyshka права, оскільки ці гроші можна перекинути на щось інше.
    Тому кожен сам вирішує, чи краще більше гостей, чи наприклад краще оформлення.
    А основні витрати якими були , такими і залишаться:girl_nea:
     
  7. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    В нас тепер на всі дрібнички,сукню+все що потрібно нареченій, костюм нареченому+сорочка, аванс музикантам і за ресторан, горілка+вино+шампанське,золото і подарунки родині нареченого обійшлось в 15-16тис. грн. А ще треба додати відео+фото,шлюб+загс,машини, продукти в ресторан, машини і ще дрібніші витрати...
    Для себе також записую всі витрати,навіть елементарні дрібнички,цікаво підрахувати потім бюджет нашого весілля:girl_cool:
     
  8. kapronka

    kapronka New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Дівчатка...як я вас розумію..Ми думали,що все це буде коштувати дещо менше,а тепер виходить,що на 50 чол. - приблизно 45-47 тис.грн....і то - мені здається,що я ще щось не врхувала.І я б не сказала,що ми шикуєо- так як і всі - все необхідне
     
  9. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    звичайно, якщо думати більш меркантильно, то гості хоча б щось подарують:girl_wink:

    а от, якщо витрачати зайві кошти на оформлення: чи ти машину штучними квітами прикрасиш, чи живими, хіба принесе тобі естетичне задоволення і одразу збільшить бюджет весілля в рази, та й по всьому.
     
  10. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    ну, не дуже я на то розраховую, бо знаю що будуть наприклад родичі які прийдуть з двома-трьома "дітьми" років так по 15-16, і принесуть тільки за дорослих, бо то ж діти... Сподіваюся що нікому я не здасться що я така меркантильна ***** :girl_blush2: я не така, чесно :girl_blush2: то мені якось так до слова подумалось
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

     
  12. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    ну, дівчата, нашо відкидати елемент "прибутковості". я думаю, то не останній момент у святкуванні. Всі ми хочемо, щоб весілля принаймні окупилось, щоб на якісь захцянки свої, та ж сама весільна подорож. Особисто ми розраховуємо на 70-80 людей найближчого оточення, впринципі мені дійсно не так розходиться скільки ті люди подарують, бо то є найближчі люди. Йдеться про те, чи варто витрачати кошти на людей, які не є дуже близькими і їм можна банально "виставити" на роботі чи якось так.
     
  13. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Я такої ж думки, адже до близьких людей немає такої меркантильності в плані подарунків чи що...А от щодо не близьких людей, то не вгадаєш чи "окупляться" вони чи ні..Ми розраховуємо на 100-110 людей і то тілько самі близькі, а от решті ,не таким близьким, будемо "виставляти"...
    Так здається,що кількість гостей не відіграє такої важливої ролі, але насправді +- тих декілька людей : витрати на них прирівняти до їх подарунків - не завжди виходить вигідно...Як вже хтось тут писав, можна ті грошики на щось інше, не менш важливе витрати...
    Тому, zaderyshka вірно пише:
     
  14. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Ну так то воно так... Але тут напевно в кожного своя ситуація. В мене виходить так, що люди яких я запрошуватиму ну дуууже близька родина, ближче не буває, але я з ними майже не спілкуюся, та й симпатії чесно кажучи нема. З величезним задоволенням запросила б краще більше друзів, але ж не зробиш так... тому то й виходить що "близькі" не завжди настільки близькі. Тому то й кажу що в кожного по різному...
     
  15. Kotice

    Kotice New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    РОбили весілля в жовтні 2010. Обійшлося в 6000 євро (78 людей) - це з сукнею (купівля) та костюмом нареченого, рестораном, музиками, тамадою. Фотографа не брали, родичка мала професійний фотоапарат та файну камеру і вийшли цікаві живі фото. Машини - хотіли взяти в оренду, але в останній вечір нас підвели - передзвонили і сказали, що мовляв піднімають ціни, тому екстренно шукали машини серед друзів. Напевно найбільшою витратою був ресторан - як на мене так і має бути. Але всі гості були дико задоволені) Смачна кухня, швидке і непомітне обслуговування). Зараз певно буде більше коштувати - ресторан після нас підняв ціни.
     
  16. redfox

    redfox New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    у нас пока обходится в 500000 рублей... но это еще не окончательно, из них 200 поездка и 100 кольца)))
     
  17. LoradeGray

    LoradeGray Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Ми маємо вкластися в 5000 грн. З усім))) У нас 4 людини буде з нами) При тому, що колечка 2500. Моя сукня від 250 і до 500 грн. Фотограф 1000. Ресторан 1000 на 4 осіб.
    Спочатку теж хотіли велике весілля. Але потім вирішили відкласти гроші на поїздку.
     
  18. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    а ми маємо вкластися 33 000 грн на 60 осіб (забава сама в їдальні)
     
  19. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Ми маємо вкластися в 45 000-50 000грн "середнє" весілля (60 людей).
     
  20. Fergie

    Fergie New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Нам у 2011 весілля обійшлось в 66000 грн(на 70 людей), з них 34000 грн-тільки ресторан. Зараз було б десь під 80000 точно.