Вибір йогуртниці

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем gluk, 28 Січень 2012.

  1. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Дівчатка, дякую за поради,я молоко беру в магазині ( але то ніби фермерське, не в пакетах) а на рахунок т-ри, то воно напевно має бути тепле ( немаю градусника щоб поміряти).
     
  2. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    так, але тепліше за кімнатну температуру (здається 38-45 градусів).
    в мене градусник є, але я "на око" визначаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Чи потрібна ця річ? Напишіть як Ви використовуєте. Думаю для дитини взяти. Чи виправдовує себе?

    Яку фірму і за яку приблизно ціну варто купувати?
     
  4. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    В мене йогуртниця є вже років три. Класна штука, мені чоловік дешевеньку купив, без наворотів.
     
  5. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Для нас стала дуже актуальна, вже 4 рiк не можу без неi обiйтись.
    По численним вiдгукам купили простеньку Delfa, без наворотiв i електронiки. Єдиний мiнус - не регулюється температура, у холодний перiод для збереження тепла загортаю у рушник. Баночки - однозначно скло, хоч ми багато розбили, але пластик неестетичний iмхо.
    Йогурт практично завжди виходить, головнi умови - свiже перевiрене молоко i якiсна закваска. Потiм вiн мусить певний час, в iдеалi нiч, дойти у холодильнику.
    Хоч можна робити йогурт i у мультi, але у баночках набагато зручнiше i цiкавiше для дитини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Вибираю йогуртницю - в більшості кришка не закручується на баночці, а якось інакше закривається, то біда?
     
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    в мене кришка не закручується, вважаю, що то не суттєво.
    багато хто зовсім кришками не закриває, якщо зробити і зразу з"їсти.
    в мене не дорога, але я повністю нею задоволена.
    ось така Йогуртница VINIS VY-7000 P
    --- дописи об"єднано, 14 Січень 2016 ---
    в описі вказано
    мені мала в перший же ж день один розбила :girl_haha:
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Вибираю зараз йогуртницю і потребую поради на що в першу чергу звернути увагу: я так розумію що основна функція йогурниці це підтримка певної температури протягом певного часу?
    чи є різниця між йогуртницями різних потужностей?
    хочу готувати не тільки йогурт але і сметану, кефір, а в ідеалі і творожок, чи треба мати ще термометр для їжі, бо все це сквашується при різній температурі?
    чи важливо щоб в йогуртниці був таймер?
    чи відіграє роль об'єм ємностей, бо є йогурниці з загальним об'ємом чаш 600мл, чи краще брати на 1л?
     
  9. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Купила йогуртницю Tefal 5001. Сьогодні пробувала робити йогурт, вийшов лише у 2 баночках з 8-ми :sad: В чому може бути причина? Робила так: Молоко Казкове від Молокії 3,4% закип'ятила, остудила до теплого, додала пакет закваски Good Food, розлила по баночках, перемитих посудомийкою, і на 7 годин. В двох баночках добре, в решті просто молоко з кислим запахом, несмачне. Що я зробила не так?
     
  10. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Мені цікаво маю мультиварку з функцією йогурт...а щось не робила ще.
    Цікаво як то зробити і що з того вийде)
     
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Знайшла нарещті відповідну тему ( модератори, простіть невиспану маму трьох дітисьок... )
    Порадьте з хорошу йогуртницю, яка не перегріває йогурт ???
     
  12. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Ligymunka, у мене 5 років служить ось така простенька
    Йогуртниця ORION OR-YM 02. Я її і позичала знайомим, а врешті свекрусі віддала, вона ще досі без нарікань користується нею. Не перегріває, дуже простенька, йогурт смачний, робила по інструкції на 5-6 годин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Беріть любу, яка подобається. Я вам дам регулятор температури
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    А він підходить до любої йогуртниці ?
     
  15. Я давно хочу собі йогуртницю придбати, але яку не знаю, да й грошів в мене не так багато - нажаль. То вибираю пока бюджетні варіанти, бо малу треба годувати вже нормальною їжею, починати з кефіру або йогурту прикорм. Бачила на Ютубі непоганий ролік про таку йогуртницю - думаю узяти, вона коштує не дорого, навіть снижка зараз на неї, плюс невеличка. Головне щоб готувала нормально, а все решта - дрібниці.