Вибір йогуртниці

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем gluk, 28 Січень 2012.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    пишуть, що то вже нема з такого йогурту користі, лиш смак.Краще з закваски(ампули) нову порцію робити

    ---------- Додано в 11:07 ---------- Попередній допис був написаний в 11:06 ----------

    псує, бо йогрут перекисає, смак точно псує, робиться така водичка і все. За якість не знаю, хоча не думаю, що то добре-перегрівання.
     
  2. Analgina

    Analgina New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    отут детальніше будь ласка, бо не зовсім розумію для чого та миска для творогу в йогуртниці, чи то може сиркові десерти готувати? Розкажіть.
     
  3. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    в мене йшла ціла кіпа статей і інструкцій, то там було написано. що якщо кисломолочні продукти потрібні для лікувальних цілей, то їх необхідно готувати лише з ампули, але якщо для профілактики, для вживання кожен день, то можна робити повторну закваску.

    є закваски для домашнього сиру, чи наприклад сметани. Все ж таки сметану зручніше робити в загальній мисці.

    Хочу ще попробувати закваску для квасу.
     
  4. Analgina

    Analgina New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    а яке то? я маю такий набір ( в Сільпо купувала)= сусло, дріжджі, цукор, ще щось і то все в певній послідовності перемішати,на певний час залишити і виходить квас. Так собі. Хіба може не вдався як слід.

    це цікаво, особливо коли є маленька дитина, але цікаво скільки коштуватиме така мультифункціональна йогуртниця? Як думаєте- більше 500 грн.? Чи може вже таку бачили і знаєте приблизну вартість? Поділіться.
     
  5. HalynaKv

    HalynaKv Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Моя йогуртниця має таку ємність для сиру (DEX DYM 108, купувала за 140 грн. :girl_wink:). Дійсно, сирок для дитини робити дуже зручно. Ну і сметанку пробували зробити - супер!
     
  6. Analgina

    Analgina New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    А де ви її купували? І чи давно? Ціна приваблива, я б теж таку придбала. А як вона з йогуртами обходиться? Не перегріває?
     
  7. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Буквально місяць тому купила таку йогуртницю http://bt.rozetka.com.ua/delfa-df-2136/p166079/ 7 скляних баночок.
    Мені обійшлася в 150 грн. Заквашую йогурти по 8 год. Робила і творожок, дуже смачний вдався. В йогуртниці сквасився, а потім вже доробила на паровій бані.
     
  8. HalynaKv

    HalynaKv Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Купувала на кідстафі, до неї ще в подарунок тоді комплект заквасок був. Та ніби і в Метро такі йогуртниці були... Користуюся півтора року, не перегріває.
     
  9. smilee

    smilee New Member

  10. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    ні є спеціальна бактеріальна закваска для квасу. Ще не пробувала, як попробую, то розкажу чи смачно. Там додається вода, сухофрукти або свіжі фрукти, або сухарики, мед і ця закваска.

    саме цікаве, що дорогі моделі якраз такої миски немають. А мають бюджетні моделі, єдине що мене насторожує, це баночки і миска з пластику. Хоча братова дружина має таку, каже що пластик хороший.
    ось тут є описи всіх йогуртниць з порівнянням цін, а на деякі навіть опис їх тестування
     
  11. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Для лікувальних цілей, наприклад, якщо людина\дитина приймала антибіотики, то ту баночку\ампулу потрібно розтворити в ложці води, і випити. Курс такого "лікування" до 10-14 днів
    я дитині готую весь час такий творог. Дівчата, то супер сирок. Мягкенький дуже! Але мінус - термін зберігання його 2 дні
     
  12. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    ну то не мінус, а плюс, все натуральне, тай в тих хто любить кисломолочне, думаю той сирок за 2 дні злямзиться (ну то в мене точно :))
     
  13. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

     
  14. HalynaKv

    HalynaKv Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Та скільки його там виходить, грам 200 :girl_wink:
     
  15. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    дуже смачно сквашує йогурт)) навіть чоловік похвалив, хоч затятий скептик:girl_wink:
     
  16. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Маю Тефаль (8872), задоволена на 100%. Деякі скляні баночки вже побились, проте їх легко замінити на інші (з дитячого харчування). Йогурт ставлю переважно ввечері, через хвилин 40 він вимикається і підтримує потрібну температуру. Зранку кілька баночок споживаємо, інші ставимо в холодильник. Йогурт роблю з літри пастеризованого (не кип"яченого) молока, баночки Активії та фруктози.
     
  17. Denebola

    Denebola New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Дівчатка, хтось має таку йогуртницю ORION OR-YM 01? Думаю над покупкою, але почитала по відгуках що дуже перегріває тепер вагаюсь....
     
  18. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    свою йогуртницю я купила по акції в Ашані за 100грн. Фірма якась китайська, Lazer. Нічогенький дизайн, банки скляні. Працює уже пів року день в день, не перегріває, себе вже окупила кілька разів. Я задоволена покупкою.
     
  19. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Ура! Тепер і я маю йогуртницю. Отаку. Задоволена дуже. Поганих відгуків про неї практично не зустрічала. Вчора робила йогурт, вийшов смачний і густий. Йогуртниця не перегріває. Має таймер. Можна виставити час сквашування. Після того, як час закінчиться, вона сама виключиться. Баночок сім, вони скляні.
    Я задоволена:girl_tender:
     
  20. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Задумалась над покупкою йогуртниці, тепер маю мороку, яку вибрати. Порадьте хто має яку йогуртницю і де купляли?