Вибір йогуртниці

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем gluk, 28 Січень 2012.

  1. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Аналогічно. Не знала чи довго в мене то заняття роблення йогуртів затримається і випадково попали на ту акційну в ашані, то думаю не шкода навіть якщо стоятиме, але не тут то було.. Йогурт настільки смачний виходить що на нього дуже легко "підсісти" :)
     
  2. kharchenkoiryna

    kharchenkoiryna New Member

    проблема з йогуртницею

    Дівчата поможіть я купила йогуртницю фірми Binatone а закваску фірми Аріона - міо і у мене йогурт не вийшов :sad: хоча робила все згідно інструкції. Підскажіть, що це може бути, може закваска погана?, які закваски добі.
     
  3. kharchenkoiryna

    kharchenkoiryna New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    а фірма Белатон хороша?
     
  4. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Маю йогуртницю Dex, теж одна з найдешевших, за 200 грн. в Метро. Заквашує добре, єдиний "мінус" немає таймера.
     
  5. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    А підкажіть будь - ласка, для заквасок потрібно обов'язково купляти вже готові, типу VIVO? Бо щось не можу ніяк в'їхати. Дуже хотіла йогуртницю, от кума і подарувала, а я ніяк не можу наважитись щось зробити :sad:
     
  6. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Я купую Віво, в них ще написано, що той йогурт який вийшов один раз можна використати як закваску.
    Думаю з такими заквасками типу Віво простіше і надійніше, аніж десь у когось брати домашню закваску (не знаю як зараз, а колись давно моя мама діставала закваску у людей, звідки і що то було я не знаю).
    Заквасками Віво я задоволена на всі 100%. Купувала не тільки йогурту закваску, а ще різних кисломолочних напоїв, смачно;)
    Якщо боїтесь брати цілу пачку (4 закваски), то купіть поштучно і спробуйте чи вам сподобається.
    А йогуртниця в мене теж проста, десь до 200 грн, таймер є, зручна в користуванні і я тепер не уявлю як без неї :)
     
  7. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    У мене огуртниця Delfa-теж одна з дешевих (без таймера). Але купувала, бо вже дуже хотіла собі цю річ (набридло в каструлях обмотаних робити!) і задоволена) Останнім часом купую закваски Good Food (італ.), одну упаковку можна використовувати на 3л молока. Ми собі з сусідкою спрактикувалися і ділимося однією навпіл (десь на 1,2л молока). VIVO теж хороші, але треба дальше їхати, щоб їх купити)
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    з усього, що я пробувала мені італійськи найбільше до вподоби.
    Ще хочу спробувати справжні болгарські...
     
  9. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    А мені найбільше смакує йогурт з Активії (без наповнювачів). Пробувала і Віво і італійські - то більшість з них тягучі виходять, а мої такі не їдять, кажуть - "сопливі".
    Ставлю йогурт через день, бо нас четверо, а в йогуртниці вісім баночок.
    На літр молока пастеризованого треба 1 баночку Актівії (не питної), трошки підсолоджую фруктозою. Збиваю блендером і розливаю по баночкам в йогуртниці. Переважно ставлю на ніч.
     
  10. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    а для чого збивати?
     
  11. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    То швидше для рівномірного пермішування, а не для збивання. Не виходить мені ложкою гарно розбити всі грудочки :girl_yes:
     
  12. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    ага, буду знати)
     
  13. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    В когось є йогуртниця з чашою для сиру? Чи добрий сир виходить? Хочу купити йогуртницю, але з розрахунком, що матиму можливість робити в ній творог і сметану. На жаль, ті чаші для сиру є, як правило, в дешевших моделях з пластику, а я хочу з скляними баночками. То ж вагаюсь, чим поступитись - склом чи творогом :)
     
  14. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    В мене йогуртниця Dex. Задоволена нею:)
    Це Ви маєте на увазі таку пластикову ємкість місткістю десь 1.5 л з кришкою?
    Якщо так, то в мене така є:)
    Творог всеодно потім треба ще на водяній бані гріти(принаймі я так робила,згідно інструкції), тому можете з малих баночок просто переливати в каструльку і готувати на водяній бані:)
     
  15. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Я б поступилась творогом. Хоча підозрюю, що замість тої спеціальної чаші можна використати свичайну скляну миску.
     
  16. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    У мене йогурниця Тефаль (квадратна), то миску туди ніяк не поставиш. В цій моделі посередині високий виступ.
    Проте, ті баночки, що розбилися, легко замінити на баночки з дитячого харчування.
     
  17. HalynaKv

    HalynaKv Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Дивіться, у мене теж така з ємністю для сиру. Використовувала дуже мало, до року малого робила йому сир сама, сметану робила взагалі лише один раз, тепер та ємність стоїть без діла. З іншого боку, пластикові баночки можна замінити на скляні від дитячого харчування, принаймні для моєї моделі йогуртниці скляні підходять.
     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Я зараз в пошуку йогуртниці, то читала на різних форумах, що сир потім треба ще на водяній бані доводити до кондиції. Я би поступилась сиром і обрала скляні баночки. І ще, хто має йогурницю, розкажіть про перегрів. Чи дійсно є таке?
     
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Який саме перегрів? Що мається на увазі?
     
  20. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    У мене такого не буває, бо нагрів виключається самостійно, приблизно через 40 хвилин після включення.