Вибір йогуртниці

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем gluk, 28 Січень 2012.

  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    В мене така сама йогуртниця. Тому і питаюсь що малось на увазі
     
  2. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Перегріває йогурт. Відповідно вся корисність зникає.
    наскільки я зрозуміла, йогуртниця така техніка, де не треба потужностей, міцніших/кращих деталей і т.д. Тому різниця в ціні через бренд. Навіть таймер і автовідключення не така важливі.
    а про перегрів читала, що є як у тефалі за 1200грн. так і в оріоні за 200грн. Але знову ж таки, є відгуки що перегріву нема, незалежно від ціни йогуртниці. Тому я далі в пошуках
     
  3. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Які ознаки перегріву? За 5 років користування жодного разу не замислювалася над такою проблемою. Результат в мене залежить лише від закваски, бо молоко беру лише тривалого зберігання.
    Та й не дуже розумію, якщо є таймер і термостат, який може бути перегрів?
     
  4. Amrita

    Amrita Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    У мене йогуртниця Тефаль. Коли вперше вийняла готовий йогурт - на дотик баночки здалися гарячішими за 40 градусів (рекомендована температура для зквашування йогуртів - 38-40 градусів), тому поміряла ще й термометром виявилось 46 градусів. За порадою коліжанки, застелила на дно йогуртниці 4-5 серветок багатошарових, тепер нагрівається так як треба :)
     
  5. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    в мене Оріон, вчора робила перший раз йогурт, довольна як слон. Потримала6,5год щоб гарно згустло. На дотик було тепле, не гаряче, трошки теплійше за температуру тіла(теж хвилювалась за перегрів, бо читала, що у тих моделях то дуже часто), тому навіть не перечіряла. Йогурт вийшов суперячий, ніжний і смачний))) не бачу смисл переплачувати за бренд.
     
  6. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Робила вчора йогурт і вирішила помірїти температуру. То нагріває мої до 40 градусів.
     
  7. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    В мене якась проблема((((
    Другий раз коли робила йогурт пару штук не згустло. А сьогодні вже стоїть 6,5 годин і нічого...навіть трошечки не згустло :sad: в чому проблема?!(
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Молоко міняли?

    Я стільки різного перепробувала поки знайшла те, котре мені підходить (дає бажаний результат)
     
  9. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    та ні... Завжди тим самим...
    таке враження, що температура меньша ніж мала б бути...
     
  10. Amrita

    Amrita Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    У мене йогурт не густішав, коли молоко було непідходяще (найкраще мені виходить з білоруського "Савушкін прдукт") і одного разу, коли я закваску розчинила у недостатньо теплому молоці.
     
  11. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Я виміряла температуру у йогуртниці 37-38 градусів. Напевно із за цього не густне :sad:
     
  12. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    А може закваска недобра? Чи вода в якій ви її розводили загаряча/захолодна? Молоко загаряче?
    При 38 градусах процес всеодно мав би йти.
    Маю таку ж оріонівську йогуртницю, то проблем ттт не мала
     
  13. kharchenkoiryna

    kharchenkoiryna New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Я один раз купила закваску в Антошці і у мене не вийшов йогурт, також не густішав і смак якись дивний був, щось ніби скише моло і не скише :sad: але потім купила в аптеці Природа Чистоти. Мені дістали з холодтльника до дому прийшла за 10-15хв і закваска супер, всі мої дуже задоволенні. Тепер тільки там і купую.
    Чи вийде йогурт залежить від умов зберігання і траспортування. він не може бути на температурі вище 10градусів більше 30хв.
     
  14. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    ну я закваску купила в Сільпо Віво 4шт. Розбавляла з водою десь градусів 20-25, в принципі, робила все як і перший-другий раз. Але читала, що має бути температура 40-45градусів. Може з молоком щось не так?(
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    то один раз не вийшло чи вже вкотре?
     
  16. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Цікаво, чи можна до молока додавати цукор, аби йогурт був солодшим? Мені йогурт сподобався, аж шкодую, що так пізно купила йогуртницю. Але дітям хочеться солодшого, бо звикли до магазинних йогуртів :girl_sad:
     
  17. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Не варто. Краще вже в готовий йогурт дати джему чи меду чи того ж цукру.
    Коли давати в молоко, то йогурт може не вдатися
     
  18. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Тоді мої малята з'їдають більше джему, ніж йогурта :girl_crazy:
     
  19. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    два рази вже не вийшло. Всього робила 4 рази, бо 4 баночки заквасок було. І два останні не згустли :sad:
    Цукор додавала вже в готовий йогурт
     
  20. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Тобто два рази вийшло і два ні?
    Молоко не було загаряче? Мені вигядає що то проблема з бактеріями з закваски