Вибір йогуртниці

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем gluk, 28 Січень 2012.

  1. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    перший раз все ідеально, другий раз пару баночок не згустли, які стояли поруч на одній стороні, ну а третій і четвертий взагалі не вийшло. А, що с закваскю може не то бути?
     
  2. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    А що таке закваска? То є ліофілізовані (висушені але живі) бактерії. Якщо їх дати в надто гаряче молоко то їх може вбити. Кали температура надто низька, процес молочнокислого бродіння буде дуже повільним, або взагалі не йтиме.
    Я б спробувала зі свіжою закваскою і якщо все повториться тоді нести йогуртницю в ремонт по гарнатії.
     
  3. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    я завжди пробую молоко на палець, ну не запихаю у все молоко, а беру на ложечку и тоді пробую. Завжди було трошечки теплійша за температуру тіла. Перший раз йогуртниця добре гріла, було відчутно по баночках, другий раз не звернула увагу, а от останні, то вони ледь теплі були( То я все ж таки думаю, що температури бракує( бо закваски Віво, всі у окремих баночках
     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Тобто, я правильно розумію, всі закваски з однієї партії?
    Тоді причина в чомусь іншому.
    А те, що не сквасилось, ще раз не пробували поставити?

    Щодо захолодного стартового продукту.
    Я бувало колотила і на молоко з холодильника і все гарно виходило.
    Єдине що: чим менша Т, тим тягучіший йогурт.
    Віво в мене тягучий, а італійський рівномірний. Для Віво в моїй йогуртниці певно захолодно.
     
  5. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    ага, правильно.
    залишала ще на пару годин, а останній залишила на ніч, воно згустло, перетворилось в дуже сухий сир з сивороткою і неприємним запахом......
    все ж таки занесу у сц йогуртницю, а після того попробую ще раз
    а вони такі є))) Я просто в Сільпо побачила і купила, бо хотіла вже і негайно зробити йогурт))))
     
  6. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    теж хочу тягучий зробити

    яку саме Віво берете?
     
  7. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Я звиклу закваску на йогурт беру і теж виходить тягучий

    Все ж таки проблема в йогуртниці була :sad:На сервісі сказали, щоб шла в магазин і обмінювала.
     
  8. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Нарешті і я купила йогуртницю, перечитавши цю тему вирішила купити найпростішу Оріон. Вчора робила йогурт, і він мені не вийшов, зовсім не загусло, взагалі ніяке! Тримала баночки в йогуртниці 5 годин. Закваски купила в аптеці goodfood.
    Дівчатка підкажіть будь-ласка чайникові як ви робите щоб все вдавалося, і коли ви баночки ставите в холодильник?
     
  9. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    В мене був Оріон, йогурт получився 1,5 рази(1,5 бо другий раз не всі баночки згустли) виявилось, що не тримає ту темпераиуру яку треба, в сервісному центрі сказали, що таке не ремонтують, тільки в магазин на обмін.
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Я тримаю 6-7 годин, потім на вікно, потім в холодильник.
    Але щось маю зараз відразу до молочних продуктів, не можу себе заставити з"їсти йогурт, не робимо поки що.
    Теж купили йогуртницю найдешевшу в ашані, йогурт був файний, але не лізе в мене :)
     
  11. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    я теж тримаю 6-7 годин, але за 5 годин малоб хоча б трошки згустніти.
     
  12. HalynaKv

    HalynaKv Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Теж думаю, що малувато тримали. На пакетику вказано час приготування, наприклад, для біфідокомплекса 7-9 год, симбіотика 8-10. Реально в мене стоїть трохи менше, але 5 год. видно було мало. Я тримаю поки не загусне, з гудфуд ще жодного разу не було проколів. Ну ще може від молока залежати.
    В мене гусне якось різко - то дивлюсь зовсім рідкий, а вже за півгодини відразу густий.
     
  13. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Завтра спробую ще раз, буду тримати довше, відзвітуюся.
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    в мене виходить, що тримаю в середньому 8-10 годин.
    Ставлю звечора на ніч. Знімаю десь 7-8 ранку.
     
  15. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Ось і я так подумала, сьогодні-завтра поставити на ніч. То ж моє золотце не втримаєш 10 годин щоб вона не позаглядала, а со там?
     
  16. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    в мене було кілька проколів з тими йогуртами. Переконалась, треба тримати 6-7 годин як мінімум, якщо домашнє молоко і 5-6 якщо магазин. Інакше рідкий із соплями:girl_cray:
     
  17. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    чи має хтось таку модель Йогуртница Vinis VY-7000W ? ціна така нічого,а як у користуванні цікаво?
     
  18. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Купила свекрусі на день народженняDEX DYM-107 робила йогурт, все дуже класно :)і швидко, компактна і гарно виглядає. Свекруха втішена і сама вже робила і передала на дегустацію))))
     
  19. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    теж на таку дивилась,але прочитавши тут відгуки,хотіла взяти зі скляними стаканчиками,тому все таки зупинилась на Вініс.
     
  20. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    ну та, то добре :) але Декс в мене якось більше довіри викликає.