Вибір йогуртниці

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем gluk, 28 Січень 2012.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    але там ще може бути примітка: 8-10 год, але з них сквашувати всього 5 год, а решта часу просто витримати на підігріві. Принаймні у мене в інструкції до закваски так писало.
     
  2. HalynaKv

    HalynaKv Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    а це як? Я з йогуртниці виймаю вже готовий йогурт і ставлю в холодильник.
     
  3. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці


    не знаю, чи правильно, я просто вимикаю йогуртницю, але не відкриваю кришку, а через певний час забираю до холодильника вже таке, як треба...
     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Видно залежить від моделі йогуртниці. В мене вимикається сама
     
  5. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    от саме так.

    В мене теж, тобто якщо ставлю таймер на 5 год, то вона виключає режим сквашування на 5 годинах і вмикається підігрів, і я вже сама слідкую за кількістю годин, які треба ще витримати йогурт чи кисломолочний продукт.
     
  6. HalynaKv

    HalynaKv Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    А, згадала. Таке дійсно було в інструкції до заквасок Віво, що для деяких видів (віталакт, кефір...) треба було вимкнути йогуртницю швидше і потім тримати до готовності. Я просто вже давно користуюсь італійськими, то там ніби такого не треба. :girl_smile:
     
  7. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Вийшов мені йогурт, ура:girl_dance:. Доця гамає, прицмакує і каже смацно. Оцінила йогуртницю. це ж супер, маєш вдома завжди свіжий домашній йогурт, з смаками які собі придумаєш. Я собі робила з шоколадом, чоловік з полуничним варенням, Насті з суничкою.
     
  8. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Я маю Vinis, але якоїсь іншої моделі (в принципі не думаю, що вони суттєво відрізняються). Не скаржуся, користуюся десь 3 місяці вже, йогурти виходять.

    Дівчата, підкажіть, чи хтось знає, чому в деяких йогуртах і кефірах утворюється досить велика кількість сиворотки (чи то воно так має бути)? То щось із порушенням технології пов'язано чи з молоком (беру в бабок домашнє)? Тримаю десь 6-9 год, залежно від продукту.
    І ще в деяких заквасках Віво утворюються якісь тягучі "сопельки" (причому коли беру для закваски магазинну Актівію, такого немає ніколи). То тільки в мене так є?
    І де можна взяти ті італійські закваски?
     
  9. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    от якраз сьогодні попробували йогурт, не маю з чим порівняти,але вийшов файний,додала трохи малинки і люкс!
    Думала,включу на ніч, а тут якраз пробки згоріли, і я просто обмотала йогуртницю рушником і так лишила, зранку встала, а молоко таке як було...потім підігріла і банячок обмотала теж рушником, і за деякий час рідина почала гуснути, тоді з"явилось світло і я перелила в йогуртницю...от так довго робився мій перший йогурт)
     
  10. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Я думаю, що то від молока залежить, я роблю з магазинного, тоиворотки мало, а от свекруха з домашнього, і в неї багато. Але мені щось по смаку не подобається з домашнього :sad:
     
  11. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Хм, може дійсно. Водою його розбавляють чи що? (що в принципі дуже ймовірно) Я ще з магазинного не пробувала, хотіла щоб якомога більш "натуральніше" було. Треба попробувати, порівняти.
     
  12. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    ну вона в принципі купляє в перевіреної жінки.
     
  13. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Я маю завжди домашнє молочко, бабуся Насті передає, то точно знаю що не розбавлине водою, а сиворотка також є.
     
  14. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Купила сьогодні йогуртницю "Saturn". шукала зі скляними баночками, тому і вибрала цю. Тепер мені підкажіть де ви купляєте бактерії як його робити.(бажано біля центру) Хочу сьогодні спробувати зробити.
     
  15. HalynaKv

    HalynaKv Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Закваски Гуд Фуд питайте в аптеках, Віво кажуть є в Сільпо. Ну або на Винниченка ось тут детальніше .
     
  16. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    А закваска Наріне, хтось пробував?
     
  17. kharchenkoiryna

    kharchenkoiryna New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Я користуюся Бактериальные закваски Good Food (Гуд Фуд) дуже задоволена, пробувала Віво не завжди воходять, і смак чесно кажучи бажає кращого, трохи краще скишого домашнього полока.

    Купую в аптеці Природа чистоти до11 грн штучка, що по вул. І. Франка 33.
     
  18. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Я купила вчора Гуд Фуд, застиг ідеально, але я одні пачку дала на 1л. молока, то він мені був трохи зажирний. Наступного разу спробую на 1,5 літри
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    На пакетику і в інструкції написано що з нього виходить 1-3л продукту

    Відкритий пакетик можна зберігати добу, я даю пів пакетика на йогуртницю 1,2 л, а через добу з другої половини пакетика ще раз роблю, виходить ідеально і йогурт, і наріне, і кефір.
    А жирність залежить не від закваски, а від молока, тому я рідко беру казкове 3.4% жирності, бо йогурт виходить зажирний, частіше просто з сонечком.
    Наріне трішки кисліше,ніж йогурт і тягуче
     
  20. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Я молоко перед готуванням йогурту кип"ятила, а ви кип"ятите ? Купляла пастеризоване 2,5 %