Вибираємо холодильник

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Багіра, 23 Листопад 2012.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    вроді і неважко вибрати холодильник, але все ж... читала що досить хороші марок Liebherr, Electrolux, Gorenje, Samsung, LG... по відгуках знайомих досить непогані Ariston, Indesit... але власне і про супер надійні можна знайти багато поганих відгуків..
    може важливо не марка, а де саме замовляти, чия збірка і тп. чекаю порад і контактів
     
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    У нас Зануся, куплений років 5 тому у фокстроті. Ми пристрілювалися до Електролюксу, але за порадою консультанта в магазині взяли Занусю, який відрізнявся лише назвою і ручкою. Ну і ціною - в півтора рази. З його слів - технологія, завод і матеріали ті ж самі, виробник той же, а різні бренди - просто для різних сегментів ринку.
    Наразі не шкодую.
     
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Електолюкс, Занусі та АЕГ - одне і те саме (різні торгові марки з різними ціновими категоріями)
    важливо знати де вироблений холодильник, бо то дуже і дуже впливає на якість і остаточну вартість. Є також просто моделі з певним браком, які досі продаються, часто ламаються, але їх виробник не відкликає, бо вважає що періодичне ламання того ж самого реле - не критично (а спробуй його ремонтувати кожних 3-4 місяці)

    В нас вдома стоїть Снайге, куплений 3 роки тому (порадив знайомий продавець), в брата було 2 холодильника Атланти - один куплений 6 років тому і працює досі без зауважень, інший, такий самий, купили на початку зими - уже кілька разів реле міняли.
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Сестри чоловік працює в маг. "Атлант" і собі всю техніку додому вони брали звідти- вже 8 років все працює і вони задоволені. Але нам радив брати Елекролюкс або Горенію. Ми так і зробили -взяли холод. Горенію . Вже 6 років "гаратає" ніяких нарікань не маю.
     
  5. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    маємо угорської збірки, купляли через нет-магазин.
    з першого ж дня холодильник видає дивні звуки час від часу, так ніби в холодильнику закрили гігантського комара ((.
    хочемо звернутись в сервіс, щоб подивились в чому проблема, хоча в інструкції пише, що час від часу такі звуки - норма, але перед тим мали старий холодильник, то ніколи нічого зайвого не чули.
    і ще з незручностей - розташування ручки горизонтально. по звичці завжди беремо за дверку, відповідно вічні відбитки пальців.
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    То у всіх моделях, чи тільки в тій, що ви вибрали?
     
  7. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    гугл видає різні варіанти дизайну, є й вертикальні ручки.
    ми, чомусь, не звернули увагу на то, думали, що такі речі мають бути продуманими.
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Такі варіанти ручок, наскільки мені не зраджує пам"ять, були майже у всіх старих совєцкіх маделів))
    Ми ще маємо старенький Канді, то там теж такі ручки
     
  9. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    щось не пригадую такого, тим більше старі радянські холодильники переважно мали морозилку всередині холодильної камери, висота приблизно 1.4-1.6м, як технічно та ручка там мала б бути прикріплена?
    зараз в пам"яті постають взагалі холодильники без ручок ))
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

  11. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    і ми маємо Electrolux spaceplus (такий же, як і в Сorena). замовляли через нет.
    але в нашому комарі не водяться:).
    з недоліків - то хіба ручка, в мене вся верхня дверка в магнітиках, так-от, як хтось відкриває не за неї, а по звичній вертикалі, то мої магніти зрушуються((
    ну, і за горизонтальну ручку як тягнути, то теж доволі важко
     
  12. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    У нас Самсунг вже 2 роки. Працює, ттт, як має бути. Вибирали так - срібного кольору, морозилка знизу і "втоплені" ручки. Вибір звузився до декілька моделей. Взяли Самсунг, бо так порадили знаючі люди. Задоволена на всі 100%. Проблем не виникало, є якісь налаштування температури, але я то один раз встановила і зараз навіть не згадую. Коротше кажучи, претензій нуль:girl_curtsey:
     
  13. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    У нас двокамерний Bosch (модель вже не пригадаю). Порадили як надійний та вмістимий. Вже 3 роки користуємось і дуже задоволені, ттт :girl_dance:. Взяли біленький, бо я замахалась в батьків срібний витирати від пальців :8: Замовляли в знайомого, який возить техніку з Європи в мережу магазинів побутової техніки.
     
  14. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Ги-ги :girl_crazy:
    Підписуюсь під кожним словом. Я дуууже задоволена своїм холодильником, а особливо дуже вмісткою морозилкою. Іноді з приходом свят хочеться побільше місця в холодильній камері, але то таке, на щодень він супер!
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    а бокові стінки не гріються? я дуже хотіла самсунг бо підходить по дизайну, але начиталася, що його не можна ставити впритул до меблів (в нас місце на холодильник в ніші біля меблів кухонних) через оте нагрівання
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    якщо вже мова про вмістимість, то дуже раджу холодильник типу side-by-side, бо дійсно вмістимість величезна, відпадає по суті купівля окремої морозилки. Ну хіба що місце більше займає, але якщо це місце є, то це не проблема.
    ми собі обрали LG і хоча користуємось лише другий рік, наразі нарікань немає. Ніяких "комарів", нагрітих стінок, шумної роботи, нічого немає. Стоїть собі тихенько, часом чути його роботу, подібно на шум прібоя, але дуже дуже тихо. Ноут і то гуде сильніше.

    Купляли на південному, там де вже мабуть третина форуму собі техніку купила за моєю порадою.
     
  17. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    не більше ніж в маминого Вірпула. Тобто він тепленький (трішки тепліший ніж кімнатна температура), але не гарячий. Одною стінкою стоїть до стіни, а іншою до меблів. Ніякого впливу на меблі не помітила:girl_curtsey:
     
  18. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    І у нас Самсунг RL38ECSW (No frost), користуємся вже 5 років, задоволені ттт.

    перевірила :girl_crazy:, абсолютно не нагріті, також стоїть у нас практично впритик до меблів). Такий самий мають і мої ще 2 подруги, також ним задоволені)
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    а в мене двокамерний Атлант вже 8 років, я дуже задоволена:girl_yes2:
     
  20. allarud

    allarud New Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Купили влітку Атлант. Поки задоволені )))