Вибираємо холодильник

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Багіра, 23 Листопад 2012.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    у нас лібхер. нарікань за майже 2 роки жодних...хіба що вмістимість мала,ну але то в принципі всі вбудовані менші по об"єму. Хоча і тут я нашла плюси- менший холодильник,менще нтам всього валяється, частіше роблю порядок, нема купи банячків. Ну і добре що ще є окремо мороз. камера, теж лібхер
     
  2. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    а де Львові є гарний вибір Атлантів?
     
  3. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    А у нас вже понад 8 років Beko, поки жодних ексцесів не виникало, морозить добре, переніс вже стільки стрибків напруги.
    Головним фактором при виборі був колір, конче хотіла сріблястий, а їх було обмаль. Серед претендентів ще був Індезіт, але зупинила його російська збірка.
    [​IMG]
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Фірмовий магазин на початку вул.Січових Стрільців
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    зараз Беко теж російська збірка.. принаймі в тих магазинах, в яких я його дивилася... а Лібхер німецький тепер в Болгарії збирають чи де там...

    то вул Гнатюка
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    А, пьйос його знає))), може і так. Це єдиний магазин, де працюють на пряму із заводом, тому і ціни повинні відрізнятись від супермаркетів електр.
     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    на південному дешевше :girl_smile:
     
  8. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Батьки минулого тижня обиради холодидьник. Але їм треба було вузький, і з всіх марок по ширині їм підходив або лібхер або гореньє. Обрали лібхер за порадами консультантів. Хоч по ціні вони були однакові.
    В мене індезіт,теж задоволена.
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Можливо але, який термін гарантії дають?
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Нашому 7. Турецька зборка. Тре було, щоб конче три банячка впихалося на одну поличку. І ми тоді таки знайшли його. Мінусом є маленька морозилка, але додаткова морозильна камера то компенсує.
    Свекруха має Лібхер років з 10. Німецька зборка, але місця там було малувато, тому купили ще Бош б/у (в мне таке враження склалося після тої покупки, що німці ніц їсти не готують, і там максимум йогурти і сирки лежали.), теж німецької зборки. Працюють без жодних поломок і нарікань.
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    У нас LG Total No Frost GA-B409ULQA
    [​IMG]
    Купували трохи більше року тому.
    Обрали цього виробника, бо хотіли обов"язково с-му охолодження No Frost, чоловік дуже хотів з електронною системою керування, а я - з великим морозильним відділенням.
    Холодильники цього виробника - єдині, які відповідали усім параметрам і підійшли нам за нам ціною.
    На разі нарікань немає. Переніс вже з десяток перепадів напруги , у відгуках було написано про те, що полички слабенькі - не погоджуся, вони досить міцні. От в морозильній камері ящики, якщо вони повністю завантажені, потрібно відкривати акуратно. (ттт, ще нічо не тріснуло, але так проситься не шарпати).
    Дуже сподобалося, що коли включаємо "суперзаморозку", то партія вареників або пельменів замерзає за 30 хв. Це також було зручно , коли морозила ягоди - тонким шаром розстелила, за півгодини зсипала в кульочок, розстелила наступну партію... відповідно, ягоди не змерзлися одним шматком, а зберегли форму.
    В морозилці 4 ящики, вона містка (як для сім"ї з двох осіб).
    Полички на дверцятах теж із надійної пластмаси, у мене в нижніх стоять скляні пляшки - ніц їм (поличкам) не є.
    Одночасно з нами друзі купили Самсунг такого ж функціоналу але на 1500 грн дорожче. Скаржаться на нагрів зовнішніх стінок і періодичний шум. (шум чула сама - була в шоці - нашого не чути зооовсім).
     
  12. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    В нас холодильник Лібхер. Задоволена на всі 100% Все влазить. Велика морозилка на 3 шухляди. Одного бракує в морозилці - полички для заморожувення пельменів та вареників. Але, вареники готую рідко, тому морожу на дошці в самій шухляді..
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    такий самий як і в магазині, зрештою, холодильник це не спонтанна покупка, можна піти і туди і туди, поцікавитися, порівняти.
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Вибираємо холодильник

     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    на південному, де купуєм техніку ми, гарантію дають ідентичну до тої яка в супермаркетах, бо гарантія є офіційна, на заводському гарантійному талоні і т.д. і відповідно займатиметься ремонтом в разі чого відповідний авторизований сервісний центр, це 100% бо вже мала нагоду звернутись до сервісу.
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Про супермаркети можу сказати, що нещодавно дещо купували в одному з таких
    То за одну ціну була одна гарантія(тобто її термін) або й взагалі не було,дивлячись який виробник, а за додаткову плату можна було собі її продовжити. Тобто самому собі оплатити ремонт вже наперед))) Тому, власне, це питання є для мене важливим
     
  17. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    ПДС - програма додаткового сервісу. Розвод. Якщо щось станеться після гарантії виробника, вони знайдуть 100500 причин Вам відмовити. Якщло доведете, що праві, то ремонтуватися буде десь в підвалі. Сервісні центри з такою гарантією не співпрацюють. Купляли мп3-шку подружці і на таке попали...Продавці то пропихають, бо мають проценти. А реально продають повітря.
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Не хотіла вдаватись в подробиці але я їм "напхала по повній" там, бо на ціннику була одна ціна, а на касі заплатила майже ще раз так. Вони і не попереджають про такі "нюанси".
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    часом не у форстрота? там у них якась муля колись була подовжений сервіс чи якось так....
    ми купили на південному: холодильник, плазму, пралку, духовку, пилосос, ще купу дрібьязку, ніяких додаткових гарантій ніхто не виписував і не пропонував. Якщо виробник декларує 3 роки, значить 3 роки, якщо рік - значить рік.
    Зрештою кожен сам собі вирішує.
    Ніш холодильник у фокстроті коштував 9 тисяч, на південному нам його під замовлення привезли за 6 , номерний бланк офіційного гарантійного талона присутній, завезений холодильник в Україну також легально, раз сервісний центр його тут ідентифікує, польська збірка. Мене все з вищеперліченого влаштовує, тому ми свій вибір давно вже зробили.
     
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    З мого досвіду роботи з супермаркетами