Вибираємо холодильник

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Багіра, 23 Листопад 2012.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Ага, любий каприз за ваші гроші):girl_devil:
    Шкода людей, які попадаються на таке.От, тоді, якби мій чоловік був сам, то 100% заплатив ту суму і пішов щасливий.
     
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    нам таке пропонували в супермаркеті ШОК... якби знала що то супер діє то заплатила би, а без відсутності відгуків не ризикну... гроші не муляють)))
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    У нас холодильник side-by-side SIEMENS KA 60 NA 45. Місця на кухні для нього достатньо, працює тихо, якщо не брати до уваги тих кілька хвилин, коли дробиться лід. Тоді чути, як кубики торохтять і набираються в контейнер. Для прохолодних напоїв супер опція, а влітку для мохіто взагалі рай (ще є функція подрібнювач льоду).
    Віконце дуже зручне, бо там кладу найпотрібніші продукти, які часто використовую, і не потрібно кожен раз повністю холодильник відкривати.
    Подобається, що є затримання низької температури на випадок, якщо не буде світла. І блокування є для дітей (і від тих, хто береже фігуру:girl_crazy:).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

     
  5. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Шукаю собі новий холодильник. Почитала в неті про холодильники з "нульовою камерою". Чи хтось має таке чудо і чи варто за це переплпчувати?
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Якщо йдеться про так звану "зону свіжості" або "нульову зону" (де температура близько 0 С), то вона ефективна, тільки якщо окрема (тобто закривається на окреме дверцятко, так як морозильне і холодильне відділення). Якщо це просто ізольований ящик в холодильному відділенні, то це одна назва. (в нас така "зона свіжості" - герметичний ящик в середині холодильного відділення. В інструкції було написано, що свіжість забезпечується вакуумом того ящика, і що фрукти/овочі так не висушуються, як на полицях (бо "Но фрост" таки висушує продукти, щоб там не казали), але особливої різниці не бачу.
    В друзів теж така, як в нас (тільки виробник холодильника Самсунг) - те саме враження.
    Це якщо я вірно зрозуміла Ваше запитання.
     
  7. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    нульова камера зараз практично всюди є, я навіть і не бачила, наприклад, двокамерних сучасних холодильників без нульової камери.
    там зберігаються овочі, можна розморожувати поволі м'ясо, зберігати деякий час м'ясо. В мене так колись редиска лежала до листопада місяця:)))
    Щоправда якість тих камер дійсно дуже залежить від ТМ холодильника, дехто дуже і дуже нарікає на навпаки псування продуктів
     
  8. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    ми нарешті вибрали холодильник samsung RB 31 FSRNDEF/WT бежевий, довго ходили-шукали цей підійшо на всі 100%: Система No frost, вмістимий, класний дизайн, вольт-контроль, економічний і ціна доступна 4495 грн., до речі про ціну рекомендую купляти в інтернет-магазинах від супермаркетів електроніки. Ми замовили в інтернет-магазині ельдорадо, і вийшло значно дешевше ніж іти в магазин фізично (до речі на сайті попереджують що ціни актуальні тільки при купівлі в інтернеті), а оплатили безпосередньо в маг. і відразу забрали товар. Така послуга існує і в інших супурмаркетах
     
  9. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    також в процесі обрання холодильника. Хто може толком пояснити що таке той no frost плюси і мінуси бо одного разу в магазині мені сказали, що то добре для морозилки, а для самого холодильника не дуже...
    Ну і про марки: в мами гореньє- не задоволена, внизу буває вода, а овочі і фрукти в спеціальних відділеннях замерзають:girl_mad:. В свекрухи електролюкс- ніби не погано але теж не фонтан: проукти буваюь вологі ну ручка знизу дуже не зручна, всі відкривають збоку, а він металік...самі розумієте... Вже придивилася атлант, але мамина співробітниця жалілася, що свіжий суп там скис і температуру не дуже тримає, тут ще прочитала, що самсунг гріється, то взагалі не знаю... то все звичайно дуже суб*єктивно, але все ж...
     
  10. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Атланти колись були дуже якісні, а тепер їх так штампують, що якість в них, м"яко кажучи, не найкраща. Мої родичі, і кілька знайомих купували Атлант, то до року часу холодильник ламався, в мого хресного, три роки назад за 3 чи 4 місяці після покупки того холодильника- згорів мотор.
     
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Тут ще писали, що не гріється. Навіть ходили перевіряти. Зараз знов свій попробувала - теплий, не гарячий.
    Ще на Вірпули подивіться. Кажуть, непогані.
     
  12. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    не гріється, користуємся холодильником цієї марки вже 6 рік! :girl_yes2:
     
  13. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    не показник той самсунг і цьогорічний, бо виробники такі, що змінюють деталі, запчастнини і країну виробника.
     
  14. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    цілком згідка, але це можна сказати за будь-яку торгову марку))
     
  15. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    У нас такий вже 9 років . Мені тільки морорзильна камера малувата, а загалом - задоволена.
     
  16. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    то правда. мій дядько місяць тому купив новий самсунг. то бокові стінки так нагріваються, що аж гарячі! я казала йому, що то шось ненормальне, але він казав, що в магазині його "запевнили", що то ок. уявіть як то влітку жари на кухні додає.
    ага, в моїх батьків вже 8 років, служить на славу, тільки теж кажуть, що
    особисто у нас бош. всім дуже і дуже задоволені - тихий, великий, велика морозилка, не гріється. хоч він нам на нашій новій хаті не пасуватиме по кольору на нову кухню, але ми зробимо йому аерографію під колір кухні і прінт кухонного фартуха нанесем, бо не бачимо сесну купувати щось нове, якщо цей недавно купили і всім задоволені.
     
  17. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    а чия то збірка буває?
     
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Мали норд ДХ-245-6, ще чоловік купував коли був холостяк, на днях здох, пропрацював 6.5 років. Ремонт оцінюють у 500-1000грн приблизно. Вирішили купувати новий.
    Майстер каже, що зараз все китай і що там пише на них, повний брєд. Радить усю техніку старатися брати з дешевшого, бо нове однаково 3-4 роки пропрацює, як повезе, а тоді не шкода і інше купити, а от коли здохне найдорожча техніка....
    Зараз і не планували таких витрат, та й ремонт недавно зробили, то в кухні шафка зверху є під той холодильник, то вище 1.6м зараз не купимо і так, а мені холодильника мало, от якби знайти без морозилки, але кажуть у нас таке рідко буває, от за кордоном є. Але там справжня їхня техніка і коштує порядно.

    Я думаю що купити зараз з не дорогого і нормального на 1.6 м???
    Порадите?

    Усю техніку купуємо на Галицькому перехресті, там є 1 будка де возять з Європи. Поки все працює, та й зверталися туди за порадою знайомих. Може вже і з форуму хтось брав за моєю порадою, то діліться враженнями?
    А головне, ціни там на 50-100% дешевші фокстротів/фоксмартів.
     
  19. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Чи має хтось холодильник Hotpoint - Ariston? Цікавить чи не дуже шумний, бо цікавить саме такий виробник, але начиталась відгуків про високий рівень шуму (44дЦб), тому вагаємось. Буду вдячна за коментарі ;)
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    якщо не помиляюся Самсунги бувають найперше китайської і корейської збірки (самі розумієте яка краща), + якщо купляти в ненадійному місці то і товар може бути "сірий"
    нашому корейському)) самсунгу десь рік, стінки не нагріваються