Вибираємо холодильник

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Багіра, 23 Листопад 2012.

  1. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    також придивляюся до холодильників. Почитала відгук про Samsung RB31FERNDEF і хочу запитати phobika чи дійсно туди не поміщаються великі каструлі та з пляшками така проблемка, як пишуть? Можливо ще у когось є такий холодильник? Що скажите?
     
  2. phobika

    phobika Well-Known Member

    В мене інша модель - Samsung RL48RLBSW1/UA, то такої проблеми нема. Власне для мене це був один із критеріїв вибору. В стаціонарних магазинах для перевірки є спеціальні картонки розміров з трилітрову банку) Тому раджу підійти в якийсь магазин з побутовою технікою і подивитися вживу обрану модель.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чи хтось стикався з такою проблемою - під холодильником вода. холодильник капельний, я вже той отвір всередині потикала (на вигляд нічим не забитий), все від стінок ще далі повідсувала, а він далі калюжі видає. холодильник розморожувала може 2 міс тому. це вже до майстра?
     
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене таке було, але в нас холодильник ноуфрост (але то ще дуже стара модель, один з перших ноуфростів), виявилось що в нас на моторі стояла мисочка, в яку збиралась вода. Коли пересували холодильник, та мисочка впала і вода текла на підлогу...
     
  5. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    чи хтось міняв гуму в холодильнику, яка є на дверях і на морозильний камері. Холодильник старий, працює, але пропускає тепло, влітку особливо то відчутно. Знайомий каже, що ще може послужити з поміняною гумою не менше років 5. Можливо хто має досвід?
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    А я хочу похвалити холодильник SAMSUNG RL48RRCIH1/BWT
    [​IMG]
    Фактично 4 полиці (ми не ставимо великі кастрюлі в холодильник, але є схожі моделі з 3ма полицями і двома відсіками свіжості) Два окремих відсіки на фрукти/овочі і м'ясо/рибу. Окрема низька шухлядка на лід, вареники тощо у морозилці. Система no frost, довго все зберігається свіжим (перевірено на зелені)
    В принципі, методом тику дійшла висновку що ті моделі що починаються на RL мають чотири полиці і 2 зони свіжості, дві наступні цифри то вже на позначення моделей різного об"єму, екран на дверках і т.д. В кінці - колір.
     
  7. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    А якщо міняти, то де?
    Може хтось знає чи має контакти?
    В нас не дуже щільно пристає, тому буває, що вода стікає від задньої стінки..
    Може, у вас також через це? Вирішили проблему?
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    відсували холодильник, продували трубку, рівняли з нахилом до стіни, рівно на 3 дні помагає. далі тече. пристає щільно, деколи відкрити не можу.
    треба майстра(((
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Joll

    Joll Well-Known Member

    Якщо міняти, то тільки на оригінальну. Ми міняли гумку на 11-річному "Електролюксі" - спочатку пробували поставити нову, але із старої моделі радянського холодильника. Не помогло - все одно гумка відставала, прийшлось таки замовити оригінальну на авторизованій точці продажу за 2000 грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. modniy

    modniy New Member

    При виборі холодильника важливо відповісти на ряд питань:
    Вбудований брати холодильник або окремий? Які максимальні габарити варто розглядати?
    Який потрібен обсяг? Де повинна розташовуватися морозилка ?Як вибрати відповідний колір ?А який мені потрібен клас енергозбереження? і т.д.
     
  11. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Чи може хтось порадити хорошого майстра з ремонту холодильників? (маємо Zanussi)
     
  12. OlesyaS

    OlesyaS New Member

    1) Вбудований звільняє місце, а окремий дешевше.
    2) Дивлячись якого розміру ваша кухня, стандартний варіант для наших кухонь – 60х60.
    3) Обсяг і кількість камер залежить від розмірів вашої сім'ї.
    4) Розташування морозильної камери – діло смаку.
    Колір, знову ж таки, справа смаку.
    Стосовно останнього, я взяла вбудований KIV38X20 Studio Bosch саме через клас енергозберігання. Не люблю економити на побутовій техніці, потім все рівно виходить дорожче.
     
    Останнє редагування: 8 Липень 2017
  13. Gabicce Mare

    Gabicce Mare New Member

    Дівчата, а в кого є морозильна камера ? Бо треба купити, через те що чоловік почав часто у відрядження в Молдову їздить, а там мега дешеві фрукти і ягоди) Які в неї основні характеристики мають бути, по яким його треба вибирати. Цікаво почути досвідченних користувачок). Хочу вже на цьому тижні купити, але сумніваюсь з приводу свого вибору. Поки що мені подобається Індезіт comfy.ua/ua/freezing-chamber/brand__indesit/ В когось така є ?
     
    Останнє редагування: 12 Липень 2017
  14. Zemlychka

    Zemlychka миється в бані

    В мене Атлант, задоволена, Але, кажуть що самсунг нічо такий
     
  15. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Чи брав хтось техніку, зокрема холодильник на вул.Трильовського 25?
    там є б/у з Європи, хочемо поїхати подивитися на Лібхер і Бош,
    маємо вже 14 років Індезіт, сильних поломок не було,
    але тепер він російської збірки і якість далеко не така як була.
    ще порадьте щось про Лібхер і Бош
    може ще десь у Львові можна подивитися на них, крім фокстротів, ельдорадо і тп.?
    дякую
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Може хтось останнім часом купував холодильник і порадить свіженьку модель. Мені треба найдешевше з надійного, стандартний з однією холодильною і морозильною камерами, ну і щоб наповнення не "гуляло" і не ламалося. Не знаю, куди дивитися.
     
  17. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Рік назад брали Горєньє. 2 метри висота. Холодильне відділення більше за морозильне (дуже зручно). Зараз приблизно 11-12 тисяч коштує. Морозильне відділення - фростлесс. Нарікань стосовно якості нема. Та і відгуків багато позитивних стосовно надійності читала перед тим, як купувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    вибираю холодильник. що взяти: Gorenje чи Siemens? характеристики приблизно однакові і ціна не дуже відрвіняється
     
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    почитайте реальні відгуки покупців, на Розетці точно є, часто характеристики хороші, але відгуки не дуже

    Цікавить чи хтось має холодильник із "зоною свіжості", чи варто за це переплачувати, чи дійсно там довше гарно зберігається зелень і овочі?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    відгуки на обидва ок. Але вони ж не дуже інформативні, бо люди ще мало користуються, раптом зламається через 3 роки