Мандри

Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

Posted by galagala on 31 Липень 2013 відповідей - 632
  1. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    petrywka, такі як і ви - польські, бронь справжню
     
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Літали зі Львова в Неаполь всією сім"єю 2 дорослих і троє дітей з польським Шенгеном. "Свіжу" візу перед тим прокатали раз в Польщу. Квитки були в дві сторони. Ніхто нічого не питав, зарезервовано нічого не мали. Взагалі без проблем)))
     
  3. Ксеня26

    Ксеня26 Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    дівчата! Ви вже чули, що WIZZ AIR відмінила майже всі рейси зі Львова:girl_cray:
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    ну, але деякі ще залишилися
     
  5. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Та, я вчора тіки купила білети, а менш як за добу отаке взнаю http://wizzair.com/en-GB/about_us/news/wizen241

    Чи хтось вже отримував якісь листи про компенсацію, особливо цікавить червень? Чи є шанс шо ми в червні таки полетимо чи шукати вже резерв і скоро купляти? Я в розпачі майже :sad:
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    я б вам радила самій їм подзвонити і дізнатися.
     
  7. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    От блін. Вже налітались.
    Нащо то було запускати нові рейси, щоб зразу відміняти?!...
     
  8. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    ну, планували введення ще до всієї цієї катавасії, а коли зараз таке твориться, це дуже великі ризики впроваджувати нові рейси
     
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    А ми як відчували. Зазвичай квитки на травневі свята Купуємо ще у вересні, а цього разу вирішили поїхати машиною
     
  10. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Чули....це жах!!!Скільки ше ми будем без Лоукостів?Вже весь світ літає по 10-30 Євро, а ми далі будемо за ті ж гроші по 12 год. в автобусах товктися!!!ЖАХ!!!!(((((Яке ж ми село забите....Добре хоч ті старі рейси лишили, одне тішить...
     
  11. tuti

    tuti Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Як тільки дізнались про те що вводять нові рейси, купили квитки Львів - Неаполь - Львів, забронювали все проживання/машину. Ніякого листа не отримували, але подзвонили в головний британський офіс - сказали, що є два варіанти
    1) повертаються гроші
    2) міняєте на будь які інші квитки, але тільки на ті напрямки, які літають з Украіни.
    Ми теж в шоці і розпачі, бо вже налаштувалась з малим відпочити на морі, ще й ціна на квитки тоді була смішан - 1500 гр за трьох в дві сторони.
     
  12. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Ми відразу ж вирішили купити квитки на інший рейс, але це буде з пересадкою в Бергамо, бо теж мали проплачене частково море. А за цей відмінений рейс повертатимем гроші.
     
  13. Santi

    Santi Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    І я мала куплені квитки на вересень в Барселону - мав бути подарунок нам з чоловіком на річницю шлюбу :-( І ціна була така гарна! Тепер думаю чи міняти на інший напрямок чи повертати гроші.

    П.С. Жодного листа про скасування ще не отримувала. Трохи зле з їхнього боку, бо про відміну довідалась з посиденьок, і якраз планувала бронювати житло і туристичний автобус.
     
  14. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Мені стогодні візейр повернув гроші за частину квитків з відмінених рейсів:girl_curtsey:
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    А ви до них дзвонили? Чи вони лист присилали?
     
  16. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Відповідь: ЯК заощадити під час подорожі:)

    Мені не дзвонили і не писали, я відправила доки заказним листом і через кілька днів прийшло повідомоення, що отримали і повернуть протягом 7-14 днів. Повернули наступного дня. Але я ще оплачувала свекрушині квитки, то нема ще, думаю, може треба було мої доки відсилати, а не її. Ще чекаю, бо на її квитки прийщло повідомлення про відміну рейсів.
     
  17. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Дівчата, кому ще Візейр повернув гроші за скасовані рейси? Бо я відправила документи вже давніше, але ніяких відгуків по них не отримала. Чи комусь хоча б щось приходило після надсилання документів?
     
  18. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    мені на один пакет надіслали е-лист, що отримали і наступного дня гроші були в мене, а на другий пакет, надісланий з першим разом - нічого поки.
     
  19. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо


    А які документи ви надсилали? Щось я в танку, а гроші треба повернути поскоріше...
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Marigold, мені повернули ще минулого тижня! спробуй подзвонити на англ.лінію, нам там відповіли з першого разу(на украінській мові!)

    ---------- Додано в 19:04 ---------- Попередній допис був написаний в 19:02 ----------

    Alicia, на сайті в розділі відшкодування є перелік доків, які потрібно відіслати укрпоштою