Мандри

Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

Posted by galagala on 31 Липень 2013 відповідей - 632
 1. Megan

  Megan Well-Known Member

  Дівчата, з купівлею квитків на wizzair розібралась, розуажіть мені про ручну поклажу.. то жіноча сумочка рахується як ручна поклажа??? Шо чесно? Якщо я буду мати сумочку, а діти по рюкзаку, це проходить? Багаж не оплачувала. Наскільки прискіпливо дивляться розміри рюкзака? А, і ще, ручна поклажа то під сидінням? Чи то в багаж? Бо попалась мені реклама типу "набридло чекати біля стрічки поки приїде твоя ручна поклажа.."..

  Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
   
 2. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  Там все на сайті написано. Подивіться, яку конкретно ручну поклажу ви маєте
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Megan

  Megan Well-Known Member

  Так, з реєстрацією і багажем розібралась, дякуючи вам, дівчатка :girl_in_love: А ще мені розкажіть з практики, наскільки прискіпливо ставляться до розмірів ручної поклажі? 3-5см влів-вправо грають роль?
   
 4. lunti

  lunti Member

  Ми летіли wizzair весною. Біля стойки реєстрації стоїть металева "штука", де можна виміряти свій багаж, але мені здалося, що крім нас тим ніхто не заморочувався)) Рюкзаки нам ніхто не міряв, не важив, можливо так попали. Єдине, що бачила дівчину з рюкзаком і сумочкою, то сказали їй заховати сумку у рюкзак, бо то рахується як дві ручні поклажі, але в літак вона заходила нічого не ховаючи.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Інформативно Інформативно x 1
 5. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  Якщо захочуть вашу поміряти - то грають, попросять доплатити.
  Якщо пощастить - міряти не будуть.
  Я би не ризикувала
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 6. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Погоджуюсь, "ризикувати" можна лише, якщо валіза "м'яка" і при потребі перевірки впихнеться в ту "рамку". Чуть більший рюкзак, але не напханий, може бути о.к., я так їхала, візуально не видно. Але особисто бачила, як дитячу валізу (таку жорстку) забанили, правда то був Райанейр. І то в ту рамку не влізли КОЛЕСИКИ. Оплачувати щось 25 євро, причому то не МАУ, готівкою не беруть, лише картка, добре, що люди (а то були поляки, їхали зі Львова на Варшаву) мали кредитку...
   
  • Інформативно Інформативно x 2
 7. Svjatkova

  Svjatkova Well-Known Member

  Просвітіть мене по тих факультативних екскурсіях, будь ласка, бо поїду вперше і нічого не тямлю в тому : коли, як , що обов язково з того платити? Чи достатньо часу на огляд за два дні? Чи сильно втомлюють переїзди нічні? Чи зручні місця в автобусі для високих чоловіків?
  Якої суми +- достатньо на гаряче харчування?
  --- дописи об"єднано, 14 Грудень 2019 ---
  «Микс уикенд: Будапешт + Вена»
  --- дописи об"єднано, 14 Грудень 2019 ---
  Їздили? Які враження?
   
 8. mitla

  mitla All You Need Is Love

  Svjatkova, їздили, загалом задоволені

  Як на мене, потрібно мати із собою таку ж суму, як коштує тур (це щоб відвідувати цікаві екскурсії+харчування)


  З плюсів:

  - хороший керівник групи (це насправді дуже важливо)
  - достойні готелі та сніданки (думаю, що адріатік в цьому плані дбає про репутацію)
  - інформативні платні та безкоштовні екскурсії, гіди також в більшості сподобались
  - тільки один нічний переїзд


  З мінусів:

  - немає туалету у автобусі, заправки (санітарні зупинки) забирають дуже багато часу
  - група, яка подорожує з вами...це як рулетка, кожен вимагає щось своє, складно знайти золоту середину
  - різні там акції, аля пропозиції тури 40-50 є - це все "замануха", такий вид відпочинку (особливо якщо не економити на всьому) дорогий

  Поради:

  - беріть тури не менше 3 -4 днів (кордон забирає багато часу, різні додаткові зупинки, просто нічого не побачите, лише автобус)
  - якщо маєте можливість беріть тури без нічних переїздів (маx 1 і то лише в тому випадку якщо тур більше 4-5 днів)
  - бажано сидіти десь по середині автобуса, тільки не на "гальоркі"
  - якщо вам будуть пропонувати їсти в певних кафе - не спішіть погоджуватися
  - по максимуму зручне взуття та одяг - ми находжували кожного дня 10-20 км

  Якщо ще щось Вас цікавить - запитуйте)

  І ще одне: не раджу турагенство акорд, на їхньому сайті лише позитивні відгуки, насправді - це просто "жесть", чоловіка брат подорожував і каже, що бажано їх обходити 10 стороною. У фейсбуці, якщо добре пошукати вистачає правдивих, негативних відгуків про них.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. olerusya

  olerusya sweet candy ;)

  Не погоджусь, ми їздили з Аккордом, все було чудово, крім керівника групи, особливо готелі і сніданки.
  Не знаю як в якого оператора, але в Аккорда ніякі факультативи не є обов'язкові, і про це треба знати і пам'ятати! БО керівник може зовсім інше "наплести". Тобто людина може заплатити лише ціну туру, і більше нічого по ходу не оплачувати, окрім харчування, якщо хотіти їсти))) ну і хіба що ще міський транспорт, але в такі міста як, наприклад, Краків, Відень і Будапешт автобус приводить в сам центр, тому можна гуляти самим і будувати свої маршрути цікавих екскурсій, а не платити за кожен крок агенту.
  --- дописи об"єднано, 15 Грудень 2019 ---
  @Svjatkova , дуже раджу відвідати термальні купальні в Будапешті, це особливо казково в холодну пору року:)
  Їх там є багато, пошукайте інформацію і ціни в гуглі.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 10. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  за останній місяць - 2 такі поїздки близьких. Одна - від Акорду, друга від Адмірал туру. Загалом задоволені. По екскурсіям ніхто не наполягав. Про інше - дівчата вище написали. Нічні переїзди є трошки важкими. Місця не так багато в автобусі ( висновок- краще в такі "вихідні екскурсії" кататися в теплу пору року). Помитися нема де. Туалети і все інше - хіба на заправках і дійсно займає багато часу. Скільки мати із собою- це залежить від ваших потреб. Загалом - не менше, ніж вартує поїздка +ще 20-30%. Загалом при поїздці на 3 дні один дорослий і одна дитина - підліток, при вартості на двох туру в межах- 110 євро ще приблизно 120-130 треба мати із собрю на двох. Це якщо не шикувати. ЧАсу для таких поїздок є мало, кав ярні в межах доступності - дорогі, а дешевші шукати нема часу.
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Svjatkova

  Svjatkova Well-Known Member

  Дякую, дівчата!
  Ще цікавить чи нежалкували ті, хто їхали в січні, лютому щодо погодніх умов?
   
 12. бетменша

  бетменша Well-Known Member

  то, напевно, сильно залежить куди їхати. Ну або яка погода випаде. Бо може бути як зараз, +10 і вище, а може -20. Я недавно вернулась з такої поїздки в ближні закордони)) то було три дні і погода була спочатку морозяна, потім потепліло. От коли плюсова, то воно набагато приємніше десь походити. Але то я з тих, шо не любители прогулянок в морози) В зимові місяці би не ризикувала їхати. Хіба замовляєте за тиждень і тоді більш-менш можна спрогнозувати погоду. Ну або їдете в Італію-Іспанію
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 13. Online

  Online Well-Known Member

  Залежно куди саме їдете і наскільки насичена програма. Якщо цілий день в одному місці - це одне, а якщо багато коротких переїздів, то вилазити-залазити з теплого автобуса в холод, роздягатися-вдягатися по сто разів може бути напряжно. Мої спогади з зимових, ранньовесняних і пізньоосінніх поїздок загалом позитивні, але все-таки період з травня по вересень кращий.
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. Svjatkova

  Svjatkova Well-Known Member

  А що можна брати з собою на сухий перекус вдорогу на тих чотири дні? Є якісь обмеження на кордоні?
   
 15. бетменша

  бетменша Well-Known Member

  можна. в нашому автобусі і канапки везли і котлетки) ніхто ніц не забирав і особливо не перевіряв. Хоч по правила м"ясо і молочне ніззя.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 16. Online

  Online Well-Known Member

  Врахуйте, що холодильників в номері може не бути, тому з канапками і йогуртами ризиковано. Хіба на перший день. А так: сухарики, сушки, печиво. Переважно групу організовано ведуть на обід або дають для цього вільний час. Ввечері теж вільний час, можна сходити повечеряти чи купити щось в номер.
   
 17. Bluemchen

  Bluemchen Well-Known Member

  Я колись брала автобусний тур Угорщина - Відень у лютому. Чесно кажучи не дуже сподобалось, дуже багато залежить від погодніх умов. В Угорщині падав весь день дощ, а Відень був весь у снігу. До цієї поїздки була у Відні осінню у відрядженні, то у Відень закохалась. А під час цієї поїздки мало можна було побачити, оскільки по-перше все було в снігу, по друге було дуже мало часу на самостійну прогулянку.
  Коротше, я б перенесла поїздку на більш тепліші місяці. І зараз, коли з,явилось досить багато лоу костів, то брала б наприклад квиток у wizzair до Будапешту, а до Відня як варіант їхала б потягом.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 18. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Ми їздили в лютому, в люті морози )
  Відповідно вдягнулися, і тому не змерзли.
  Сподобалося більше, ніж червнева поїздка в пекельну спеку.
  Бонусом взимку туристів є суттєво менше, навіть сфоткатися нормально можна. ціни на все нижчі, а в Будапешті взимку в термах казково.

  Одного разу в кінці квітні іздили автобусною екскурсією в Прагу, виїжджали майже з літа, потрапили в листопад :girl_crazy:
  Я пам‘ятаю свої світлі шматяні кеди, які в перший день були наскрізь мокрі від дощу, а на наступний день в Чехії випав сніг :suicide:
  Деякі люди з групи навіть парасоль не мали, і в перший день якось не було як і де купити, бо щось там було зле сплановано, і екскурсіі йшли одна за одною, зовсім без вільного часу.
  Весело було, словом :crazy:
   
  Останнє редагування: 17 Грудень 2019
  • Подобається Подобається x 1
 19. Altera

  Altera зачарована птуха

  Поділюсь і я своїми враженнями про автобусні мандри. Такий формат короткострокових екскурсій нам дуже підійшов, я б навіть сказала – ми на них вже підсіли (завдячуючи @OlgaSoroka- саме в неї замовляємо тури, вона підказала нам, як і куди краще подорожувати вперше)

  Двічі їздили саме з Аккорд-тур оператором , були у Відні, Кракові, Будапешті, Дрездені, Вроцлаві. На весну замовили вже третій:connie_pull-pigtail. Можливо є й цікавіші компанії – діліться, я про них не знаю (просто майже всі в кінцевому результаті все одно ведуть в Аккорд).
  Що можу сказати саме про Аккорд-тур? Це лотерея. Дуже багато негативних відгуків читала. Свої ж? – виключно позитивні:girl_crazy:.

  Скажу основне – все залежить від вашого власного настрою, від вашої налаштованості на поїздку. Звісно, треба бути готовим до деяких тягостєй служби – тури в них все ж бюджетні. Обираємо весь час БЕЗ нічних переїздів – це обов’язкова умова (просто не уявляю собі кайфу від екскурсій, якщо я невиспана й "поломана",). Ну але це дуже індивідуально.

  Багато залежить дійсно від групи…часом попадуться такі екземпляри, що…

  Гіди в Аккорд-турі – то окрема тема. То не гіди. То…супроводжуючі. При чому – ні-за-що-не-відповідаючі в принципі. Це в більшості випадків – випадкові молоді люди, які просто сезонно підзаробляють Тому покладатися на них не раджу в жодному випадку – треба самому скласти собі програму , а уже в неї можна вписати ті екскурсії, що запланує тур фірма
  --- дописи об"єднано, 18 Грудень 2019 ---
  До речі, про екскурсії – в жодному разі не беріть обов’язкові турпакети (Акорд час від часу оголошує акції – бронювання турів БЕЗ обов’язкового турпакету – от ними й скористайтеся). Бо у всіх інших випадках – цей пакет є обовязковим. АЛЕ! Навіть якщо ви його візьмете й оплатите ті екскурсії, які точно хочете відвідати – не факт, що це станеться. Як було в нашій практиці
  – не назбиралася достатня кількість бажаючих для екскурсії (читай – не рентабельно возити туди-сюди)
  -не склалися погодні умови (закритий музей, вихідний, ремонт тощо)
  -банально поломався автобус..

  Короче – у двох попередніх наших поїздках була маса людей, які не змогли відвідати проплачені екскурсії, відповідно піднімали кіпіш (і їх можна зрозуміти - одна сім"я їхала виключно через те, щоб потрапити з Кракова у Величку, бо там планувалася зустріч з друзями дитинства, а більше ніхто з групи туди їхати не виявив бажання – можете собі уявити атмосферу в автобусі всі 4 дні:girl_sad:

  Чи повертали їм у підсумку кошти за невикористані тур пакети не знаю, але підозрюю, що геморой там ще той
  --- дописи об"єднано, 18 Грудень 2019 ---
  Ще одна особливість Акорду – ніколи не можна розрахувати час подорожі. Першу я спланувала на свій ДН…і була дуже розчарована, бо мені його запропонували відсвяткувати …на два тижні раніше, або ніяк:girl_sad:. Але погодилась і не шкодую:connie_pull-pigtail
  Другу подорож теж перенесли майже на місяць…я вже було навіть відмовилась і хотіла кошти повертати…але не встигла:girl_haha:. Теж не шкодую..:girl_dance:
  Третя…я ввійшла у смак!! І навіть вважаю оцей елємєнт нєожиданності родзинкою Акорда!:girl_crazy:
  (ну але розумію, що не кожному підходять отакі сюрпризи)


  Мінусами звісно є обмеженість в часі і просторі. Мусиш підлаштовуватись під графік, дивитись те, що вже бачив чи не цікаво – бо боїшся відстати від групи. Не треба гнатися за всім й одразу – 3 міста максимум в короткій 3-4денній подорожі – інакше вже не сприймете ні морально, ні фізично враження.

  Все ж готуюся морально до організації власних подорожей (хоча так бюджетно, як з Акордом то не вийде – все ж відвідати два-три європейські міста за 50-60 евро (при ранньому бронюванні це можливо) з дорогою, проживанням, сніданками й оглядовими екскурсіями навряд чи получиться)
  Але мрію таку маю і сподіваюся її втілити, а необхідний досвід набула саме з Аккорд-туром - і вдячна йому за це попри усі..нестиковки
   
  Останнє редагування: 18 Грудень 2019
  • Подобається Подобається x 3
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Корисно Корисно x 1
 20. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  можу додати від себе (це не стосується жодного тур оператора). Якщо їдете в якесь місто, перевірте які в цей час є безплатні музеї\заходи.
  Наприклад у Відні можна безплатно багато куди потрапити (день відкритих дверей), але про це тур оператори часто мовчать
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Інформативно Інформативно x 1