Мандри

Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

Posted by galagala on 31 Липень 2013 відповідей - 632
  1. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    А коли Ви надсилали їм свої документи? Наскільки давно?
     
  2. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Мені візейр повернув вже й решту грошей за відмінені рейси. При чому, разом з візклубом, по якому ми встигли вже взяти інші квитки. Може зтось знає, чи не скажуть доплатити в аеропорту?
     
  3. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Я вже надіслала другий лист з проханням якось відгукнутись, бо від першого ні слуху ні духу. Місяць якраз минув. Про гроші мовчу. Звонила і на кол центр (включно з англійським) - сказали що вони не компетентні. Потім звонили мені сказати що рейс відмінено, і після моїх питань виявились теж некомпетентні. Я то повязувала з тим, що теж купила віз клуб і по ньому вже взяла білети на інші рейси також. Але як вам розібрались, то вже і не знаю на що мені списувати. Чекаю далі....
     
  4. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Я відправила доки, вони отримали і відписалися за 1 пакет, а вже після того я викупила нові квитки. Так вийшло, що оплату за членство в клубі мені повернули, але я встигла ним скористатися. Тепер думаю, чи прийдеться доплачувати, бо члонство купувала в укр. компанії, а квитки в угорській. Я за другий пакет подзвонила вияснити, а в той час мені повернули кошти. ось такий збіг. Поки повернення членства вважаю компенсацією))) А там буде видно)))
     
  5. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Нововведення від ryanair, може бути особливо цікавим для сімей з дітьми. Деталі нижче, посилання не даю, бо то всьо шматками шукала в гуглі. На сайті повністю інформації нема. Щойно просто зачекінилась і побачила вживу це нововведення і прийшлось трохи дослідити. Якщо коротко, то починаючи від 8 квітня при чекіні за 7 днів до вильоту вам обовязково безкоштовно вкажуть місце. Але вони не гарантують, що наприклад мамі з дитиною випаде поруч, а за це прийдеться доплачувати (якщо ви не захочете сидіти окремо). Якось так.

     
  6. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Щодо цін на авіаквитки:в мене була така ситуація, коли з чоловіком, сидячи в різних кімнатах за ноутом і компом, моніторили один і той самий напрямок і дати, то ціни були різні. Читала, що в них програма по ай-пі орієнтується, чим більше відвідувань, з одного ай-пі, тим активніше людиа цікавиться певню датою і ціна росте. Тому досвідчені мандрівники рекомендують моніторити ціни, вводячи дату 2-3 дні до/після дати польоту, а потім по стрілочках переходити на наступні, саме ті, які вас цікавлять.
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    або ховати свій IP
     
  8. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    ну а я помітила що на якщо вибирати 2 і більше пасажирів, то ціна відразу збільшується. При буканні на 1 людину виходить досить дешевше.
     
  9. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Не знаю чи правда, мені знайомий айтішник казав, що навіть коли шукаєш з дорожчого пристрою( ноута чи телефона) то може показувати різні ціни...не перевіряла не знаю чи достовірно...
     
  10. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Такс, повернули мені Віззи гроші. Після двох немовби в трубу листів, пару безуспішних дзвінків накатала вчора ввечері на сайті скаргу. Сьогодні зранку вже були гроші. Цікаво тіки чи то збіг чи так і мало бути. Пройшло більше місяця, до слова.
     
  11. Santi

    Santi Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    І я двічі дзвонила, написала дві скарги і лише тоді отримала мейл із запитом банківських реквізитів і проханням більше не писати скарг :) Це було 8 днів назад, а грошей досі немає :-( Так мене розізлив ВізЕйр з такою паскудною організацією повернення ! Політ відмінили, так ще й кошти не можуть нормально повернути. Зла на них дуже :girl_devil:

    Сказала би, що більше з ними ніколи не буду мати справи, але думаю, що буду :)
     
  12. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Дівчата а їздив хтось через турфірму#поїхализнами#?

    Надіслано від мого GT-I8190, використовуючи Tapatalk
     
  13. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Цікавлять відгуки про турфірму "Адмірал-тур". У них досить приваблива ціна на виготовлення віз в Болгарію, але маю сумніви, бо відгуків про фірму знайти не можу...
     
  14. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    я їздила минулого року в Туреччину. Зверталися в той офіс, що на Південному. Дуже сподобалася мені робота дівчат, приємні надзвичайно. Наталя нас обслуговувала.
     
  15. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    От халепа - вичитала таке з правил Візейр
    "Чи можна в зареєстрованому багажі перевозити ліки?
    Зареєстрований багаж не повинен містити медичних препаратів. Однак медичні препарати, необхідні під час польоту, можна перевозити в ручній поклажі. Ознайомтеся з правилами перевезення рідин, наведеними у правилах безпеки. "

    Невже я не зможу нічого в чемодан взяти з ліків?
    В ручну поклажу я візьму, напр., деякі таблетки, але хотіла ще взяти в багаж сиропи від температури, ніфуроксазид в сиропі і спрей від горла на всяк випадок.
    Не ризикувати, дівчата, хто знає?
    А в разі чого - ну, викинуть мені це з чемодану і все? Не завернуть же, думаю...
     
  16. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Стверджувати не буду, але думаю, що, по-перше, не факт що ті ліки хтось знайде, а як знайдуть-то думаю просто викинуть і все. З їжею вони саме так і роблять.
     
  17. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Коли ми летіли, то люди в ручній клажі на борт літака брали з собою їжу, яка по правилах категорично заборонена. І ніхто нічого не забирав. Але компанія була не Wizzair. На мою думку,то все залежить від персоналу, ну і якщо Ви летите на відпочинок, то вони не так сильно і перевіряють ті сумки.
     
  18. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Нам оператор кол-центру сказав написати скаргу, і тоді швидше вирішиться питання з поверненням грошей. Кожен день по мейлу різні уточнення перепитують, тягнуть резину... Кожен ранок новий мейл з такими закрученими реченнями, фіг зрозумієш без перепитувань, а на перепитування відповідь тільки на наступний день, більше одного мейла в день не висилають. Чоловік має золоте терпіння, поки що чекаємо, що все вирішиться через тиждень-два.
     
  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    це коли чартером від турфірми - то бери, що завгодно, а звичайним рейсом - ні.
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    що я тільки не возила із забороненого. не будуть вашу валізу дивитися - не переживайте)))