Мандри

Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

Posted by galagala on 31 Липень 2013 відповідей - 632
  1. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    На відпочинок, так. Але чи обовязково в літак?
     
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    а як? я ліки пакую в чемодан, але правила перевезення забороняють перевозити медикаменти в багажі. Тому й пишу, що насправді це не перевіряють так строго і ліки можна провезти без проблем.
     
  3. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо


    Не все так везе. Летіла у вівторок візейром, завернули, попросили витягнути ліки. Добре, хоч попросили, а не викинули.
     
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Дівчата, яку агенцію гарячих путівок можете порадити?
    Бачу тут oti tur...
    Ще надибала Море турів. Хтось до них звертався?
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Летіла чартером.аптечку в багажах нікому не рухали.в ручній кладі не дозволялося.як і будь-які ріддини- пасажирів просили парфуми чи краплі доноса залишати.аналогічно з запакованими сочками чи водою- забирали
     
  6. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Спало мені на думку, на рахунок візейр, дитяча сумка, з памперсами не рахується, як окремий елемент багажу? Я щось почала сумніватись, а на сайті не знаходжу ніякої інформації!
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    я би сказала, що рахується. хіба як ручну поклажу беріть.
     
  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Дитячий візок не рахується багажем. Може, памперси в корзину візка покладіть...
     
  9. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    летіла візейром 6 та 21 липня Катовіце-Рим і назад. Мали тільки маленьку ручну поклажу. В Катовіце питали за рідини і косметику, ми нічого не мали. Назад в рюкзаку мала краплі вушні 50 мл та крем від сонця 100 мл, приготувала їх зверху, щоб зручно витягати для огляду, але навіть не прийшлся виймати, ще й в бічній кишені 0.5 л чаю пропустили, попросили викинути тільки 1.5 л воду.
    В рамку ні в Польщі, ні в Італії ніхто не клав.
     
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо


    Хороша ідея. Все дитяче впхала в візок. При потребі під час польоту можна попросити щось взяти.
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Не думаю, що можна в корзині модна щось залишати. І точно ніхто не йтиме в багажне відділення для вас діставати з візка. Всі необхідні речі беруться з собою.
     
  12. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Таки так, зізок ж здається при трапі!
    Я щось навіть і не думала про ту корзину, я певно все таки візьму дитячу сумку, повішу на візок, в разі чого, запакую в ручну кладь! А ще в мене велика сумка буде і слінг, і документи, ще якусь мінімальну калаталку треба в руки дитині!
    А і ще таке, наскільки я бачила, то маму з дітьми пропускають першими на борт! Ще пам'ятаю, як у Львові так з дитиною 10-12 років пройшла сімейка з 5чоловік!
     
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо


    Я лишила, ніхто нічого не казав, але не брала звідти нічого. Я думала візок не кладуть в багаж. Не бачила де вони його понесли, думала десь під рукою мають.
     
  14. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Не завжди. Буває пускають першими, буває йдуть в загальній черзі, а було навіть (то в Києві) мене попросили зайти останньою. До речі, останніми заходити то найраще, вже не треба чекати поки всі розсядуться, а в той час дитина вже нудитись починає.


    ---------- Додано в 14:00 ---------- Попередній допис був написаний в 13:56 ----------

    Кладуть в багажне відділення. Навіть не знаю чи ж суто технічна можливість доступу туди під час польоту. Одного разу мені довелось пару хвилин зачекати на візок, то бачила, що спеціально відсувають рукав і подають візок, тобто то не в салоні.
     
  15. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    А як щодо ryanair? Літала ним ще 3 роки тому, тоді навіть шампунь з собою не брала, бо в ручну клажу не можна рідин, а летіли без додаткового багажу. Цікавить як тепер, якщо мати тільки ручну клажу, а креми-шампуні в герметичні пакети спакувати, то дозволять так летіти? Чи викинуть? І чи можна в дитячу сумку ліки для дитини?
     
  16. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    у Льовві ВізЕйр оголошує, що починається посадка з пріоритетним білетом, а також пасажирів з дітьми до 2 років. Вагітних до речі теж пускають на пріоритетну.
    В Бергамо ж той Візейр вагітних до пріоритетної посадки не практикує і не відносить. На рахунок дітей теж сумніваюсь.

    ---------- Додано в 15:45 ---------- Попередній допис був написаний в 15:41 ----------

    обєми рідин перевіряє не компанія-перевізник, а служба безпеки (чи як вона там правильно в аеропорту зветься). Пасажири ж всіх рейсів проходять сканер в одному місці, правильно?
    Якщо не перевищите дозволену норму - переллєте шампуні і тд в банки максимум 100 мл - пустять, чому ж ні.

    ---------- Додано в 15:48 ---------- Попередній допис був написаний в 15:45 ----------

    До речі, коліжанка викинула дезодорант після того сканера, бо там ж малює отой значок вибухонебезпечно, а ми звикли що коли летимо то пильнуєм тіки рідину щоб не перевищити. А отой значок профукали. Тому краще перед польотом ознайомитись з картинкою дозволеного/забороненого до ручного багажу і не мати сюрпризів на місці.
     
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В мене таке питання: планую з дітьми летіти з аеропорту Катовіце в Неаполь на 3 тижні, до аеропорту хочу їхати сама машиною, машину залишати на стоянці. Чи хтось практикував таке? Чи безпечно залишати автомобіль? І як розрахувати дорогу, чергу на кордоні, щоб не спізнитись на літак. Чи пропустять мене у випадку чогось митники, якщо я буду мати квитки і їхати сама з дітьми? Чи на таке не надіятись?
     
  18. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Re: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо


    А скільки дітям? Українські митники пропускають малих дітей без проблем. Поляки трохи вимахуються. Я б на кордон брала не менше 1-1,5год. часу. Залежить в який час і в який день ви будете їхати.
    Щодо того, щоб залишити машину - багато людей так роблять. В мене шефи стабільно кидають машину при аеропортах і летять відпочивати. То залежить як ви особисто ставитесь до машини, ну і певно її вартість.
     
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Re: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Найменшій 3, а хлопці старші 11 і 13(
    За машину не переживаю аж дуже, я вже поцікавилась: платна стоянка в аеропорту 10 злотих в день. Переживаю не спізнитись на літак.
     
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Re: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо


    Наші митники мали би пропустити. Нас пропустили без черги, то кордон (обидві сторони) ми пройшли за 25 хвилин.

    Через який пункт пропуску поїдете?