Мандри

Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

Posted by galagala on 31 Липень 2013 відповідей - 632
  1. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Re: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Через Мостиська, мабуть)
     
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Зранку черги рідко бувають. Найбільші черги в середу, і кожного дня під вечір. Найменші зранку і в неділю.
     
  3. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    це точно, 5-6-7 глуш) Люда а якщо поїхати швидше і посилитись на 1 день щоб не переживати або виїхати з запасом 3-4 год(але то молодша напевне знудиться)
     
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Та справа в тому, що нам ще потім паромом на острів плисти, то перемучимось сильно, голова пухне(
    Та й переночувати щось коштує, таким макаром я можу і з Києва летіти, буде трохи дорожче, проте на кожного можна багаж по 32 кг., а з Польщі за кожну валізу 30€, можна лише в салон маленьку сумочку на кожного.
    І будь мужрий, як краще :)
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Головне щоб обєм кожної баночки з рідиною не перевищував 100 мл. А загальна кількість тих баночок має бути 1л. Крім того все треба спакувати в пакет, що герметично закриваеться. В Жешуві в аеропорті я купувала такий пакет. В Осло такі пакети лежать безкоштовно.

    Надіслано від мого LG-P765, використовуючи Tapatalk
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    прилетіла сьогодні, правда летіла чартером- в ручний багаж дозволялася лише 1 баночка вмістом не більше 100 мл. Навіть у кого була вода, треба було вилити до 100 мл. Коли летіла на відпочинок , це було через кілька годин після збиття літака над Торезом, навіть у Львівському аеропорту перевіряли ретельно- тут тоді не дозволяли в ручну кладь брати узагалі ніяких рідин. Навіть парфуми в 10 мл чи краплі до носа просили усіх перекласти в багаж. І обшукували навіть вручну при найменших підозрах. В аеропорту ж Анталії сьогодні служба безпеки перевіряла всіх двічі. І ручну кладь теж всім двічі через сканер проганяли.

    Ну а всі аерозолі-дезодоранти, звісно. що не можна. Це у правила усіх авіакомпаній вказано- це пакується в герметичні пакети і в багаж.
    креми-шаппуні мають бути в пакетах і в багажі. З ручної кладі можуть викинути. Принаймні , коли ми кілька днів тому летіли, то у львівському аеропорту пасажирів просили залишити усі рідини з ручної кладі.
     
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Уууу, на завтра Візейр Дортмунд-Львів 3100грн. Шо ж то за ціни такі?
     
  8. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Нові лоукости від поляків. Вильоти з Жешува.
     
  9. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Як бути з дитячою коляскою при перельоті.
    В нас не компактна тростинка, а звичайна прогулянка від каляски 2 в 1.
    Знаю що коляски забирають в салон літака, чи є якісь обмеження?
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Ми зі Стокке літали не раз і з візком для двійні і нічого. Сумка з памерсами йде як додаткова. Дитинка навіть без місця має право на окремий багаж. Рідину мені ще жодного разу не викидали, цього разу навіть пляшка мінералки пройшла..
     
  11. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Та як хочете)
    Хочете здаєте в багаж, хочете їдете до трапу і там залишаєте.
     
  12. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    У Віззейрі трохи на сонці перегрілися. Рейси в Грузію і Італію поскасовували, зато відкривають в Москву

    "Визз Эйр Украина" открывает рейсы из Киева в Москву с сентября-2014
    Единственная украинская лоу-кост авиакомпания "Визз Эйр Украина" с 30 сентября 2014 года открывает рейсы Киев-Москва, аэропорт Внуково.

    Согласно информации в системе бронирования на сайте компании, они будут осуществляться три раза в неделю по вторникам, четвергам и субботам, а цены на них стартуют с 479 грн в одну сторону.
     
  13. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    В салон літака ні, лишають біля трапа!
    Дуже гарно було в Тревізо, хлопці мені допомогли скласти возик, я тримала і так повно сумок! А от у Львові то картина маслом- вийшла, мій візок валяється, навкруги лише дами в спідницях і раціях, ніхто ніякої допомоги не пропонував, добре, що якийсь італієць підбіг до мене!
    Доречі, брала сумку з памперсами окремо від інших сумок, нічого не сказали і не доплачувала! Але в Тревізо вони трохи пофігісти!
    В літаку стюардеса знайшла нам 2 місця ( попросила пересісти двох інших пасажирів!) Все було дуже позитивно!
     
  14. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    http://glavnoe.ua/news/n185850 якраз те саме прочитала. Якраз вчасно відкривати регулярний рейс Киів-мАсква. Зелені чоловічки прилітати будуть чи як? У мене виникає питання може візз це не угорська компанія, бо зі Львова в Кутаісі чи Рим вони бояться, а в мАскву прошу дуже!
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    думаю, тут банальний бізнесовий прорахунок. Напрям на Москву і з Москви і так користується попитом на регулярних рейсах не лоукост компаній. Навіть зі Львова щодня йде регулярний рейс ( у нас родичі ним з Москви двічі на рік до Львова і назад літають). От і Візейр прорахувала можливі прибутки від рейсу на Москву і рейсів на Кутаісі та Рим і вирішила, що їй вигідніше

    п.с. у мене коліжанка до сестри зі Львова в Москву і назад якраз от зараз літала . звичайним регулярним рейсом- літак досить заповнений і вільних місць не так і багато.
     
  16. Megan

    Megan Well-Known Member


    Так, літала кілька разів, таки багато людей. Але оті літаки, не знаю назви, мама мія, не знаю як та рухлядь ще літає. Спинки падають, штори на дротиках, все старе тріщить-скрегоче. Реально страшно було в нього сідати. Але нічо, прилетіли.
    Ну і ціна була немаленька, літала в 2010 році, то білет туди-назад був прибл. 2600грн.
     
  17. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Так в Мілан і Венецію теж людисьок завжди вистало, Італія й Іспанія навряд чи з Західної України давала їм недобор на рейсах. А за ту москву писали шо то з 2013 переговори велись але рашка добро не давала. Але все одно то дуже противно читати такі новини в теперішній час:sad:
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    зі Львова на Москву Ютейр літає. А в них весь парк- це "Боїнги 737" на 200 посадочних місць і десь таки 30 літньої давності .
    зараз теж приблизно така ж. Але на поїзд в купе- майже зрівнялася. Ну і якщо для нас квиток на Москву коштує "нехило", то москвичам у Львів літати вигідно- у них вартість квитка на цей напрямок "смішна" . Я не знаю, як цьогоріч, бо цьогоріч родичі не ризикнули як звично у Львів приїхати ( через те, що там чоловік колишній військовий РФ і його могли просто не впустити), а от минулоріч влітку їм злітати до Львова і назад обійшлося в 200 дол. на двох
     
  19. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    порадьте перевірену туристичну фірму у Львові
     
  20. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

    Завжди через Пілот відпочивали. Ні разу не виникало нюансів.