Відгуки про кардіохірургів м. Львова

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем onebyone, 21 Грудень 2016.

  1. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Доброго вечера , дівчата . Потрібно на наступний тиждень робити татові операцію на серце , шонтування здається називається . Буде робити Мороз в кардіоцентрі на Кульпарківській . Може хтось чув про нього, бо щось страшно .
     
  2. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    а це точно він, а не вона?
     
  3. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Якщо чесно , я не знаю . Сказали Мороз і що завідуючий.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Це дійсно завідуючий відділенням. Два роки тому оперував знайомого. Каже, що задоволений. Правда він ще не старий, на той момент він мав 43 роки.
     
  5. Відьмочка

    Відьмочка Well-Known Member

    2 роки тому оперував мою бабусю-протезування мітрального клапану.Всім задоволені,в відділенні порядок і дисципліна,а завідуючий дійсно хороший спеціаліст.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Yroslava

    Yroslava Active Member

    По відгуках - дуже хороший спеціаліст. Мав робити шунтування мому тестю 5 років тому, але вирішили робити операцію в Києві в кардіоцентрі в лікаря Бабляка. Але за Мороза чули багато хорошого, всі його дуже рекомендували, і лікуючий лікарь тестя також.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dgaga

    Dgaga Active Member

    Робив операцію моєму татові, операція була дуже складна, проблеми були досить серйозні з серцем, лікарі говорили щоб молили Бога щоб тільки дожив до операції...операція пройшла успішно) Однозначно рекомендую, лікар дуже компетентний, справжній професіонал.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Як там справи у вашого тата? Моеу татові також пропонують робити шунтування і також в Мороза, тільки десь через 2 тижні, тато також в розгубленості, а як там ваші справи? Всі відгуки, які я знайшла про цього лікаря - тільки хороші.
     
  9. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Завтра мають робити, сподіваємося і молимося щоб усе було добре.
     
  10. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Молюся разом з вами, нехай Бог допоможе і все буде добре, якщо вам буде не тяжко - розкажіть потім як все було.
     
  11. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Дуже дякую за підтримку . Обов'язково напишу вам в пп .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Також дякую дівчатам форумлянкам, які написали відгуки і тим трохи заспокоїли в підбадьорили. Операція вже йде і має тривати десь 5 годин .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Не знаю чи вас це підтримае - я особисто розмовляла з Морозом, мені розмова сподобалась, розповів як робиться операція, казав, що такі операціі зараз буденність, він кожного дня робить декілька таких операцій, хоча операція здаеться такою страшною, бо серце, але по відсотках вона вважаеться нетяжкою, Мороз казав, що відсоток ризику 1 зі 100. Відновлення після операціі проходить швидко, вже через 15 годин дозволяють сідати, на другу добу вже можна ходити і кожен день заставляють збільшувати навантаження (час ходіння), повністю відновлюеться людина до місяця-півтора часу (виписують з відділення швидко). Життя після операціі суттево покращуеться, під час операціі беруть судини з ноги чи руки чи грудини і ставлять в обхід зашлакованоі ділянки (таких обходів може бути декілька), в мого батька, наприклад, знайшли три зашлаковані ділянки, якщо треба робити декілька обходів, то все роблять за одну операцію. На рахунок лікаря питалася в різних людей - всі його рекомендували. Нехай Бог допоможе лікарям зробити все якнайкраще, щоб ваш тато швидко одужав!
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Дуже дякую . Вроді все пройшло добре Вроді .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  15. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Можна я вам у середу-четвер передзвоню, цікавлять деталі (як відходять від наркозу, чи потрібно постійно бути комусь присутньому), якщо вам це буде не напряжно, то скиньте в пп ваш телефон. Не хочу надоїдати, бо розумію, що вам зараз ні про що не думається. Якщо операція пройшла нормально, то все буде добре, молюсь за вашого тата.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Oles Ogirko

    Oles Ogirko New Member

    Я б не радив, сам працюю медиком і розумію, в якому стані перебувають хірурги, які через свою захланність проводячть по три операції в день.
    Хоча лікарі, не тільки Мороз, в кардіоцентрі дуже хороші, підстраховують його, в разі чого. А слава вся йому.
    Будьте здорові, бережіть серце.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Операцію зробили , все слава Богу добре , по троху легше стає. Не погоджуся з вами, так як він врятував тата . Після операції виникли ускладнення не з його сфери , сів в своє авто і повіз його в іншу лікарню. Там до нашого приїзду ще почали іншу операцію , і він був присутній на ній, та поки все не завершилося добре , додому не їхав . При тому що це було свято . А про славу пишете певно із заздрості , вибачте.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Oles Ogirko

    Oles Ogirko New Member

    Дуже радий за вашого тата. Хай буде здоровим. Але маю власну думку.
     
  19. Well known member

    Well known member New Member

    Єдина твереза думка, хочу вас запевнити, що не лише слава залишається йому. А гарно говорити в кабінеті він мастак
    Людина працює в іншій лікарні і не є кардіохірургом, чого йому заздрити? А коли ти збираєш з людей 700 000 - 1 000 000 гривень щотижня, то для того щоб все було спокійно і щоб утримувати монополію, то не тільки на своїй машині повезеш, а ще й свої гроші віддаш, лиш би все було добре. Власне для збору тих сум він і був призначений на посаду.
    А ви особисто бачили, що він на своїй машині возив пацієнта? Бо насправді це був інший лікар.
     
    Останнє редагування: 12 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  20. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Можливо ви праві , ви працюєте в цій сфері і зсередини вам ця кухня відома . А щодо того чи я бачила , особисто не бачила , зі слів батька.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk