Види швів, стібків і техніка їх виконання

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Ума, 13 Травень 2009.

  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Я займаюсь рукоділлям: питання, поради, обговорення

    півхрестик це коли вишивається лише в одну сторону так як у вас лягає верхній (закриваючий) стіжок в звичайному хрестику
     
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Я займаюсь рукоділлям: питання, поради, обговорення


    або так, або так. По правилах, його треба вишивати як Анута каже, але я в полі трохи зхалявила і шила як нижній. І мені тепер небо (півхрестика) з хмаринками (хрестики) кучеряво виглядають...


    Взагалі, я думала, що кожна вишивальниця знає, що ВСІ хрестики на лицевій стороні мають лягати в одну сторону. А вчора з коліжанкою почала говорити, яка вишила вже з 5-ть великих картин і в неї завжди була бездоганна зворотня сторона. А виявилося, що вона лице то вправо, то вліво вишивала... я аж тепер придивилася - не дужето гарно. Тепер вона сердиться на мене, що я не сказала такого ( я ж думала, що то само собою зрозуміле)
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Я займаюсь рукоділлям: питання, поради, обговорення

    в погоні за бездоганною звороткою вийшла халтура з лицем :sad:
    з такою катавасією (я маю на увазі хрестики в різні сторони) можуть ще цікаво виглядати невеличкі картинки, але ліпше з тим не зв"язуватись і вишивати по правилам (все в одну сторону)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    я все шию тільки в одну сторону. це дуже видно якщо у різні сторони, як на мене.
    а от не заморочуюся зі зворотом. вузликів не роблю, але переходи чи закінчення ховаю просто акуратно. хто ж дивиться на той зворот, окрім мене?:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    цілком згідна. з виворотом потрібно заморочуватись коли вишиваєш рушник, а все решта в рамку - і ніхто ніколи не побачить :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Та зворот і справді не мусить бути ідеальний. То колись дівчину перевіряли, свекрухи майбутні особливо, бо якщо зворотня сторона охайна, то й порядок у дівчини в хаті буде також. Нащо нам ті дурні забобони зараз? :girl_in_dreams: От я стараюся максимально акуратно, але результат мені важливий на лицьовій стороні, а вже ліва на те й ліва... :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Ідеальна зворотня сторона.
    Насправді її вишити не так важко, але навіщо мучитися?
    Хіба салфетки, скатертини; все решта - особливо те, що піде у рамку - то тільки даремна трата ниток!
    Отже, майстер клас по ідеальній зворотній стороні.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Оленко, супер! я якраз щось таке шукала.

    А от питання, тут показано, як то на аїді шити, а як на полотні? От я зараз на полотні коня вишиваю, ще й вишиваю в одну тиночку. Закріпити нема як, спереду не заховаєш... добре, що то картинка і я тим не переймаюся, що там ззаду. Але все ж, як правильно?

    о, додивилася, що я інакше закріплюю ниточку. Якщо вишиваю в дві нитки, то всиляю в голку двома кінцями (складаю метровий відрізок навпіл), тоді зі звороту на лице виводжу ниточку і вишиваю перший півхрестик (тобто голку назад заводжу на виворіт),а там в петельку пропихаю голочку і вуаля! абсолютно нічого не видно, досить швидко і практично!
     
    Останнє редагування: 10 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  9. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Не знаю як правильно...:girl_in_dreams: я на вивороті в ті вертикальні палички змійкою вивожу... треба пошукати, що розумні люди про то кажуть...
    Я теж так роблю, коли довгий відрізок нитки. Якщо менший то ховаю під хрестик.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    відповідаю для Уми про вишивку гладдю я собі скачала книжку Валентини Мельник Вишивка гладью. Полезные советы. Виды швов, там все так гарно росписано.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Дівчатка-вишивальниці, ось тут є корисні поради щодо вишивання та різні види швів, а також тут. Надіюсь комусь пригодиться;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    інструкція від Heritage

    (я думаю, що вона якраз підійде до схеми дівчина з квітами, яка вишивається одним кольором з бісером, бо там власне є хрестики на півклітинки і чвертьклітинки)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    види швів зібранні з інструкцій різних виробників вишивальних наборів
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    То якщо вишивати через одну, а якщо канва більша, то як тоді той половинний хрестик вишити?
     
    Останнє редагування модератором: 26 Червень 2009
  15. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Niferttiti Коли шєте Херітадж то краще брати рівномірку, бо ця фірма полюбляє ці хрестики як ніяка інша. На рівномірці ті трьох четвертні хрестики без проблем зробити. А На аіді це тяжко. Треба брати гостру голку і колоти в серединку переплетення.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Тобто тканинка має бути така як би домоткана? Так?
    А що таке Херітадж?
     
  17. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Niferttiti
    Так, схожа на домоткану. Якщо проводити аналогію з 14 аідою, то треба брати рівномірку №28. Є в інет магазинах.
    Херітадж то фірма англійська. Дизайнери тої фірми полюбляють використовувати в своїх дизайнах трьох четвертні хрестики, бо це додає реалістичності навіть маленьким схемам. Воно хоч і нудно їх шити, проте результат того вартує! Осьо можна ліцезрєть наборчики Херітадж: http://www.rukodelie.com.ua/part1-7.php
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    можна б було ліцезреть якби хоть один наборчик там був :sad:

    ось їхня домашня сторінка
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Отака схемка, товщина кружочка - то є величина майбутнього кутасика.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    То ніби і не шви, і не стібки, не знайшла куди, тому сюди запостю :girl_haha:

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 19 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 11