Види швів, стібків і техніка їх виконання

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Ума, 13 Травень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

  2. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    В моїх тюльпанах є півхрестики по 6 ниток. Ще не добралася, але поки що не розумію, як це буде виглядати. Але там півхрестиками зашивається виключно весь фон.

    І взагалі, як вишивати півхрестиком? Може хтось майстер-клас може дати по тим переходам з одного рядочка на інший з ідеальним виворотом?
     
  3. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Тобто? Там є якась система?
     
  4. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    От я і думаю, може є якість примудрості вишивання півхрестиком, наприклад, хрестиком можна вернутися в попередню точку, а півхрестиком - тільки перейти в наступний ряд, чи протягувати нитку на звороті? Я маю на увазі щось типа такої картини:

    / / / / / ////// //
    //// / /// / / ///

    Крізь ті пробіли просто протягувати нитку?
     
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Поради вишивальницям

    я коли вишиваю півхрестиком (а вишиваю я стовпчиками), то до прикладу пішла знизу до гори, а тоді переходжу на наступний стовпчик і спускаюся вниз, потім знову до гори. Інколи якщо довгий стовпчик, то розвертаю вишивку на 180, бо мені так зручно голку через дві дірки просувати одночасно. Зі звороту горизонтальні лінії і інколи косі перепади між висотою в стовпчиках. в принципі, нормально

    читала в правилах гарного звороту, то з півхрестиком гарного - ідеального звороту не вийде!
     
  6. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    о, і я так вишиваю:girl_cool:
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Знайшла про мережку. Сподіваюся, до цієї теми пасуватиме:
    [​IMG] [​IMG]

     
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Хух, перечитала, маю бажання вишити сорочку гладдю, але ще ніколи так не вишивала. Зараз книгу скачую, що рекомендувалась на першій сторінці!треба буде якусь рукодільницю попросити, щоб показала.і ще питання: то в одну нитку вишиваються?? мабуть хочу атласною гладдю.
     
  9. Glori

    Glori New Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Підкажіть,будь-ласка, як робиться отаке викінчення країв. Не розберу, чи тканина підгинається, чи той шов вберігає від виторочення.

    [​IMG]
     
  10. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Такі зубчики робити дуже легко. По всій довжині стрічки з одного та другого боку в місці, де буде підгинатися тканина, потрібно висмикнути декілька ниточок і зробити мережку стовпчик, а потім по середині скласти, на згині утворюються такі зубчики. Цей вид мережки називається зубцювання
     
  11. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

     
  12. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    я також недалеко втекла від вишивальних тлумків, але в мене в наборі від Діма є таке пояснення : couching - выкладная нить , тобто нитка просто приставляється на вишивку в тих місцях де потбібно, а іншою голкою з ниткою в деяких місцях пришивається. Таким чином, вдається добитися плавного обвення контурів вишивки.
    Не знаю чи зрозуміло пояснила, зараз спробую зробити фото з інструкції Діма, там є малюночок.
     
  13. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    [​IMG]
    краще фото зробити не виходить , сподіваюся що зрозуміло.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Цей шов на схемах та поясненнях виглядає дуже просто...
    [​IMG]

    Але на тій тканині дрібосенькій, на якій я зараз вишиваю, його майже неможливо зробити рівним, а не "гори-долиноньки", тим більше в 3 нитки...
     
  15. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Ось знайшла свої фото
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    мережка настилом по сітці я вчилася її вишивати тут
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    так дэвочки, все рівно не розумію.
    петіт - це те саме з вигляду що й півхрестик чи 3/4 хрестик. ??
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Це на 3/4.

    Почитала ще раз темку.
    І будь тут мудрий. :girl_crazy:
     
  18. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Я думаю, що петіти - це загальна назва різних "неправильних" хрестиків.
    *******************************************************
    Але нарила на інших сайтах - що петіт-пойнт - це гобеленовий шов, тобто з лиця як півхрестик.
     
    Останнє редагування: 25 Червень 2010
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    [​IMG]
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Не зню чи в тему але...часто буває так, що хрестики лягають не рівно чи нитка у хрестику перекручується, що заставляє нервувати. Сьогодні знайшла варіант виходу з ситуації "Возможно кто-то из вас слышал об этом, а может, кто-то применяет на деле.Я надеюсь, что для кого-то эта информация окажется полезной.
    Способ вышивания ровных крестиков называется "railroad". "Железная дорога" по-нашему. Весь секрет заключается в том, чтобы прежде чем вколоть иглу с ниткой в канву, сначала в нужном направлении, на клеточку канвы выкладывают нить, придерживают ниточку слегка пальцем, а иголкой прокалывают между двумя нитями (как между рельсами) и потом только в дырочку канвы. Этот приём хорош, когда вышивают в две нити."
    і фото [​IMG] судячи з відгуків- реально допомагає, хоча на початку зменшує швидкість вишиваня. От збираюсь спробувати. А може так уже й вишивають, а я як завжди нічого про то не знаю:girl_crazy: