Відкриття візи у Польщу і не тільки (2)

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Megan, 17 Жовтень 2014.

  1. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    в мене таке враження, що термін віз видається не по запиту, як просиш в анкеті, а як напише лінія, яка штампує візи ))
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А ми сьогодні подавали дітям на супровід до наших репатріаційних. Найбільше, що мене напрягло, це те, що відповідь буде від 6 до 60!!! робочих днів. То нормально? Я щось не була до такого готова. А ще людей дуже багато, та і дівчина-оператор була не дуже привітна, бо "дуже багато людей". Яка мені до цього справа, адже я заплатила за іх послуги. Короче, не найкращі враження від сьогоднішнього відвідування візового центру.
     
  3. Energy M

    Energy M Member

    Буду пробувати після першої (семиденної) шопінг просити одразу на два роки.Думаю не заставлять виправляти:girl_in_dreams:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    В нас теж якась злюка приймала документи. Бачить, що у мене немовля в слінгу, і хаотично швидко називає, які доки їй давати: домова книга, довідка нотаріуса, бронь готелю - я швидко дістаю доки, і все одно каже: пані, давайте швидше, бо в мене на вас трьох є 15 хв часу. Але всі інші були добрі - охоронець без черги пустив, перевірка відбитків по соціальній черзі.
     
  5. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    В чоловіка є карта часового побиту для роботи в Польщі. Чи по цій карті можуть їздити і діти без оформлення візи чи біометричного паспорта. Чи дія карти поширюється тільки на нього?
     
  6. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Думаю що тільки на нього, якби поширювалась на дітей то їх там якось мали прописати. Навіть карту поляка для дітей роблять на основі карти батьків.
     
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Лише не вашого чоловіка, на основі цієї карти жінка і діти теж можуть собі виробити карти побиту, з метою воз"єднання сім"ї, при виконанні цілого ряду умов(з/п...). А без паспорта, навіть з картою, вас через кордон ніхто не пропустить.
     
  8. MariannaVtst

    MariannaVtst Well-Known Member

    Вони всім кажуть , що розгляд від 6 до 30 чи 60 днів, але на практиці 6-7 днів.

    Надіслано від мого ALE-L21, використовуючи Tapatalk
     
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчатка дуже надіюсь на Вашу допомогу. Питання чи відкриють в Украіні громадянину Єипту польську візу? В Украіні він має дружину. Чи можна таке десь дізнатись?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  10. Igor Solovey

    Igor Solovey Member

    Зателефонуйте в консульство Польщі

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Скільки дійсні довідка з роботи і гарантійний лист про фінансування від приймаючої сторони (не запрошення, запрошення ніби дійсне 3 міс.)? Якщо взяти ці довідки зараз, чи приймуть їх в липні/серпні?
     
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Усі довідки дійсні 1 місяць
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Energy M

    Energy M Member

    Хто робив дитині візу на закупи(неповнолітня)? Що вказували у п 21(мета подорожі), "інше"? Що прописували? і п 33 (витрати на подорож і проживання) теж "інше"? прописували "спонсорство, мати/батько? Щось на інформації по різному кажуть.
     
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    У п.21 пишете супровід, витрати на подорож я писала інше і себе вказувала як спонсора.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. mysia petelka

    mysia petelka New Member

    Підкажіть хто знає або куди можна задзвонити. Робоча віза була відкрита у січні на пів року до червня. Перебування у Польщі 40 днів. Чи можна якось довикористати ті дні. Чи потрібна нова віза?

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
  16. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Ви мали вкластись в термін дії візи. У вашому випадку потрібна нова.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. mysia petelka

    mysia petelka New Member

    А якщо буде запрошення на роботу ?

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
  18. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    З новим запрошенням потрібно подаватись на нову візу.
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  19. Energy M

    Energy M Member

    Нову робочу візу типу D Ви зможете відкрити з січня наступного року. По даті першого в'їзду. На скільки днів відкрита віза, 180? тоді на 140 днів відкриваєте робочий шенген( добираєте дні).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Маю ще таке питання, може хтось із таким зіштовхувався. По дійсній візі вистачає днів перебування, все нормально. АЛЕ - перед тим була інша віза, з використаною половиною днів, після цього вона була скасована, і відразу відкрита інша, також шенгенська, тільки інша ціль видання. Все це відбувалось в межах останніх 180 днів:girl_impossible:Чи сумуються всі дні перебування, чи тільки по останній візі? Бо якщо сумувати по двох візах, то днів на наступну поїздку вже не вистачає.