Відкриття візи у Польщу і не тільки (2)

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Megan, 17 Жовтень 2014.

  1. Energy M

    Energy M Member

    До підрахунку беріть використані дні попередньої візи (до скасування)+остання віза. Я так рахувала собі. Все,ніби, було ок. Зрештою спробуйте калькулятор.
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Шенген рахується від кінця. Тобто дату виїзду робите 180 днем і рахуєте до заду. Тобто напр 31.05.17, то 0м днем у вас буде 03.12.16!!!! За цей період ви можете бути 90 днів в ЄС.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

  4. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Так, будь-яка національна віза ставиться в біометричний паспорт, так само, як і в звичайний.

    Є роботи, які виконуються до 3 місяців, в цьому випадку треба робити або звичайну шенгенську візу в звичайний паспорт, або, якщо у Вас біометричний, то в нього шенгенська віза не ставиться тоді Ви їдете по робочому запрошенню без візи, але запрошення має бути на період не більше 90 днів.
     
    Останнє редагування: 7 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  5. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я знову за порадою. Якщо не в ту тему, перепрошую. Буду дуже вдячна за відповідь.
     
  6. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

     
  9. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. maty

    maty Well-Known Member

    ми давали домашню адресу, лист кинули в скриньку-так кілька раз і чоловік отримував, і син.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я знову за порадою. Хто мав заборону візду в Польщу (депорт) і писав ту заяву на відволання цього рішення? Напишіть мені будь ласка як то на практиці виглядає? Ту заяву сказали відправляти поштою, а чи можна завезти прямо ім, щоб вона не загубилась і може в когось є зразок такоі заяви? Буду дуже вдячна за допомогу, можна в пп.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    не знайшла більш підходящої теми
    потрібно відправити рекомендованого листа до Польщі, так щоб було найшвидше!
    я знаю, що найшвидше то через водія автобусом, але документ важливий, має бути поштова служба і рекомендований лист
     
  13. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    що каже Укрпошта?
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Вже відсилали, до тижня часу. Нова пошта обіцяє до 4 днів. Хотілося б швидше

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Дівчата, а якщо є робоча польська віза (на рік здається) національна, але по суті чоловік з нею їздить по Європі. Питання таке - відпочивати по цій візі можна у країнах Шенгену? Чи треба робити для відпочинку біометричний? І чи зроблять його як другий закордонний?
     
  16. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Так, можна перебувати по ній в країнах шенгену, за тим самим принципом - щоб було не більше 90 днів перебування в інших країнах шенгену, крім Польщі.
    Так, старий паспорт маєте право залишити, тим більше, що в ньому є дійсна віза.
     
  17. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    От чоловік мені торочить, що по робочій візі він не має права кудись їхати з сім"єю, типу відпочинок і тд. Мене цікавить чи то якось перевіряють? От де б то таке почитати?..
     
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Як ви хочете аби вас перевірили??? Поїхали ви в якусь країну окрім Польщі, тамтешні стражі порядку на запрошення не дивляться та й польської мови не повинні знати, максимум можуть перевірити чи дійсна віза . Мені в Польщі за 2 роки жодного разу документи не перевіряли. Як писала форумлянка вище, 90 днів в зоні шенген. Пошукайте на сайтах ППВА чи посольства.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Я їздила, і всі мої знайомі їздили Інформація перевірена на власному досвіді:). Маєте на це право, і все. Так, віза робоча, але вона річна, всі люди за рік, крім роботи, мають ще відпустки від тої роботи, і їдуть відпочивати. По робочій візі можна перебувати в інших країнах шенгену, працювати не можна, а от відпочивати якраз можна. Почитати на сайті, як Вам вже написали -
    Там в описі до національної візи написано "Всі візи категорії D дають право пересуватися Шенгенською зоною протягом 90 днів протягом будь-якого періоду в 180 днів". Всі, це і робоча також:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я вже писала, що з робочою візою була в Німеччині, і навіть попала на контроль. Паспорт перевірили, побажали щасливої дороги і я поїхала. Навіть запрошення не дивились. Якби не можна було, то все би було зовсім по іншому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1