Відкриття візи у Польщу і не тільки (2)

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Megan, 17 Жовтень 2014.

  1. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Я думаю, що при подачі документів, треба десь вказати, що ви переважно будете їздити до Польщі як на час основної та додаткової відпусток, та на час вихідних та святкових днів. Якось так. Десь в тих довідках вписати, чи на окремій заяві, принаймі в консультантів поцікавитись.
     
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Ото ще прикол буде як на кордоні скажуть: ви чого їдете сьогодні, у вас же чітко в графіку відпусток було вказано, що відпустка має бути влітку, гг. А сьогодні ану марш на роботу. Мене вже не вистачає на це все...
    До речі, ще собі пригадала: я на біржі стою, то у них є вимога, що про кожен перетин кордону їх треба прийти і попередити. Я питала: а якщо я на півдня їду в Польщу і в той день не маю візиту на біржу, то навіщо вам приходити і казати про поїздку? Ні, треба і все. Як мене ці всі правила дратують - не передати.

    Щодо виписки з рахунку, я так зрозуміла, що то має бути поточний або зарплатний, відкритий більш як 3 місяці. Інакшого не дано, так?

    А уточніть для пенсіонерів шопінг-віза безкоштовна? Чи то я неправильно попередні дописи зрозуміла?
     
  3. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    для них по-моєму будь-яка віза є безкоштовною, але при наявності пенсійного посвідчення. А вже послуги візогово центру потрібно оплачувати, страхівки також ( можливо при страхуванні в них теж є якісь особливі моменти)
     
  4. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    А тим хто на біржі стоїть, дорога в Польщу закрита? Чи там можна взяти довідку?

    І де інформація про довідку? Чому я не можу відкрити рахунок за день до подачі?
     
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Бо там є вимога, що має бути оборот коштів за останні 3 місяці.

    Ага, а вдруг, поки ви будете по заграніцам шастати, вас на роботу покличуть, а вас нема...
    Було би смішно, якби не так сумно..
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    А як щодо дорожніх чеків?
     
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Тоді чеки це вихід. Ви питали про рахунок.
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    ну так. А хтось купував?
    Я колись давно подавала документи на отримання італійського шенгену, то на 2 тижні 500 євро їм було замало, і у візовому центрі порадили піти купити чеки ще на 200 доларів. І відкрили.
     
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Ого, ото суми... А що потім з тими чеками? Їх всюди приймають?
     
  10. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Так, їх в банку можна обміняти на валюту. Єдине що втрачається на комісії трохи.
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    А що то за декларація (письмова декларація, підписана заявником, що відображає фінансове положення особи, яка подорожує. Щоб завантажити письмову декларацію, натисніть, будь-ласка, тут - http://www.polandvisa-ukraine.com/other_documents.html)?
    Це ж по суті просто папірець, підписаний заявником. Але згідно інформації на сайті, цього папірця вроді як достатньо? Чи я надто наївна? :girl_in_dreams:
     
  12. dzidzo

    dzidzo New Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Відпишіться, хто здавав на візу після 01.11.2014 р. по нових правилах, як усе проходить???
     
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Ну як справи у вас? Що скажете нам доброго?
    Бо я ото навіть не чухаюсь ще)), а здаватись йду 19.11.
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Поки не дуже маю, що сказати.
    Чоловік подавався на шопінг вчора, сварився з ними більше години, бо не хотіли приймати без оплаченої броні готелю. Заставили написати пояснення, що зі Львова до Перемишля можна без ночівлі з"їздити. При цьому навіть на сайті вже немає в переліку броні готелю.
    Знайома подавала вчора на культурну (волонтерську), то в неї вимагали Довідку (виписку) з банку не за 3 місяці, як вказано на сайті, а за 6 місяців.
    Я завтра подаю документи, роздрукувала прінт-скрін сторінки з переліком документів, взяла виписку за 6 місяців, всі інші документи згідно переліку.
    Готуюся воювати в разі чого.
    А результат буде за тиждень, адже в чоловіка документи прийняти-то прийняли, однак з єхидством попередили, що швидше за все при відсутності броні готелю візу не дадуть. Оскільки ми знаємо, що ВЦ таких питань не вирішує, то на це ми наплювали, тепер чекаємо.
     
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Та то вже маразм якийсь. Яке право вони мають вигадувати нові документи? Це консульство може (теоретично) попросити надати додаткові документи, але аж ніяк не візовий центр.

    Ще цікавить довідка з роботи, ви вказували графік відпусток?
    А ви вже річну шопінг мали? Чи це перша?
    Людей поменшало? Вони ж цього добивались...
     
  16. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Так а бронь вимагають оплачену чи не обов'язково?
    Якщо неоплачену, то краще на букінгу щось замовити і роздруківку взяти з собою при подачі документів.
     
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Та ні, на інші типи віз пише, що бронь має бути оплачена, здається навіть 100%...
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Ні в моїй ні в чоловіковій довідці з роботи графік відпусток не вказаний.
    Чому його бухгалтерія не вказала цього, я не в курсі, а моя бухгалтерія знаходиться в Києві, і в них чогось добитися дуже складно; я довідку замовляла офіційним запитом і чекала оригінал на фірмовому бланку майже місяць. Коли побачила, що там про відпустки ні слова, вже було мало часу, щоб замовляти нову.
    Ця шопінг віза в мене друга (перша була на 7 днів).
    Чи поменшало людей, напишу Вам завтра, але не думаю, до кінця листопада ще ж записана маса людей, які ставали на чергу ще до запровадження цих ідіотських змін.
     
    Останнє редагування: 4 Листопад 2014
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    А, ясно, у мене це вже буде 3-ій шопінг, бо невідомо чому, після одноразової, дали мені шопінг на пів року. От і думаю що тепер буде - річна чи відмова... Хоч до того мала 12 шенгенів..
    Далі буде ……
     
  20. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Дівчата, рятуйте. В п'ятницю здаю на 3 шопінг візу. Що то за маразми зараз напридумували? Я не працюю. Дитина в садку. З садку теж треба брати якусь справку? Чоловік з роботи довідку візьме, з банку теж, ну і ясно шо мене спонсоруватиме. То йому ще тре до нотаріуса йти і завіряти що він спонсор? А отой пунт що в деяких випадках треба мати якийсь папірчик про власність майна: квартири, машини - то як зрозуміти?