Відкриття візи у Польщу і не тільки (2)

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Megan, 17 Жовтень 2014.

  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Нотаріуси знають/мали б знати про ту довідку на спонсорство. Роблять.
    Стосовно документів про майно - копія свідоцтва про право власності на дім/квартиру, або техпаспорт на машину, завірена копія в нотаріуса. Але це додаткові, а не обов'язкові документи. Але якщо маєте -то теж подавайте.
    Довідка для дитини з садочку , що він відвідує такий-то садок, і керівництво не заперечує невідвідування дитини, якось так.


    Такс, а що тепер неможливо на сайті зареєструватись напряму в консульство? Ні, про відсутність дат в курсі, але тепер без вписання номера квитанції навіть не пускає далі... Чи то я шось не доганяю?

    Чи в курсі хтось, якщо відкривати робочу візу по дозволу на роботу, то є якась експрес-подача? Чи то теж чекати чергу у ВЦ 2 місяці?
     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Дівчатка, хто подає на шопінг візу і не має родичів в Польщі, приготуйте на аркуші паперу точну адресу будь-якого готелю і обов"язково № телефону того готелю.
    Дають писати заяву, в якій вказується, що якщо не встигнемо повернутися за один день, то зупинимося там-то (потрібно вказати точну адресу).
    А взагалі, відчула себе сьогодні резидентом країни третього світу.
    Черги просто шалені (окрім записаних, купа народу позапізнювалося або прийшло раніше ***забиламби***; купа народу доносить документи ,ще одна купа на консультації).
    Біля віконечок шум, гам, скандали.
    В мене з документами був порядок, не вистачало тільки адреси готелю, то вся процедура подачі документів зайняла мені 2 години.
    Оскільки мені було шкода витраченого часу, щоб ще раз їхати, вирішила пошукати адресу готелю в неті з телефону.
    Дівки, я думала,працівники ВЦ мене з"їдять. Охоронець підбіг, почав виганяти на вулицю , ну з ним я на раз-два справилася. Потім вибігла якась худосочна і дуже зла працівниця, як почала до мене рота відкривати, я думала, дійде до мордобою, чесно.:girl_devil:
    Короче, порцію стресу отримала, тепер ждю паспорт, щоб отримати сатисфакцію за перенесені потрясіння. З вірою в краще майбутнє...:girl_wink:
    ************************************************************************************************************************
    Дівчата, SOS!
    Подзвонили чоловікові з ВЦ в Рівному (він там подавався, бо там прописаний), вимагають до понеділка особисто довезти оплачену бронь готелю, інакше (дослівно) "буде відмова у розгляді без повернення коштів".
    При подачі чоловік написав заяву, що перша поїздка буде на 1 день, тому готель не потрібен. В переліку документів на шопінг-візу ні на сайті консульства ні на сайті ВЦ жодного слова про бронь готелю немає.
    Що робити???


     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2014
  3. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    а яким чином зробити оплачену бронь готелю? наприклад, бронь на букінгу, оплата знімається в день заїзду, хіба не так? чи то спеціально шукати якийсь готель, котрий прийме оплату завчасно для отримання візи??
     
  4. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Ми так робили для німецького посольства. Брали готель через букінг, потім я їм писала на електронку що мол зніміть з мене зараз проплату і дайте відповідну писюльку бо мені тре на візу. То один хостел у Вроцлаві відповів що в них нема передоплати, але довідку вони мені зроблять типу шо я таки оплатила. Може і тут якось так пробувати
     
  5. darusynka

    darusynka Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Пробувала і я своє щастя сьогодні (службова віза).... Вимагали бронь готелю, я відповіла, що у переліку необхідних документів цього не вказано. Відповідь генільна - "ми не встигаємо оновлювати інформацію!!!" А я шо - телепат??? Мене то має хвилювати???? Теж трохи поскандалила, але безрезультатно - треба через тиждень знову здавати з тою бронню.




    Питає дівчина, чи ходить дитина в садок, кажу ходить - а де довідка? Ой, згадала! Ні не ходить! Добре, ставимо прочерки.
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2014
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    То дурдом, застрелиться и не жить ((((

    Ну як таке може бути?? Ну чому на нас ото все валиться? Та то не третій світ, то якийсь десятий....

    А на яку кількість днів бронювати готель? А дату яку обрати?

    Ну і хто розуміється в тому бронюванні, розкажіть на хлопський розум як то робиться?
     
  7. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Не розумію, а в чому тепер "прікол" тої шопінг-візи?(((( Мене вже так ті візи дістали...дійсно як люди третього світу....ставлення принаймні таке...так образливо, румунам відкриті всі шляхи в Європу, хоча вони дійсно роблять європейцям чималі проблеми...А ми як були 15 років тому...на такому ж рівні і залишились...Якась безвихідь :girl_cray:
     
  8. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Бронюєте на букінгу готель на певні дати (я так розумію на ті ж, що вказуєте у бланку заяви на відкриття візи, як дати першої поїздки). До бронювання ви побачите умови номерів: оплата відразу при бронюванні чи оплата при поселенні. Виходить, що треба обирати ті, які оплату знімають з картки відразу.
    Все - вам на електронку прийде від готелю підтверджання бронювання і оплати з кодом броні.

    В такому випадку, дівчата, що - вже візу точно відкриють? Не відмовлять, як думаєте?
    Я би вже потім таки в той готель і поселилась хоч на 1 ніч. Ну а як? Не пропадати ж грошам. Взяла б собі в Кракові готельчик і по всьому! Як біла людина.

    А як бронюють і оплачують готелі на візи інших країн, де більший ризик відмов? Пропадають гроші і за візу і за готель чи що в разі відмови?

    Бачу, що скоро дійсно доведуть, що будем біженцями прориватись через кордони, як з Африки, блін...
     
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    А картка підходить лише кредитна?

    І щось я не пригадую, що в анкеті є пункт про першу поїздку.. Є дата в'їзду і дата виїзду, тобто від коли віза і доки... Ну не буду ж я на рік готель бронювати..

    Ше пару років, і ми станемо відсталішими від африканців(((
     
  10. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Так, напевно на ту дату в'їзду і треба готель. Ну, а картка може бути будь-яка з наявним залишком на рахунку. Дані карточки треба буде внести при бронюванні.

    Шкода, що вимагають оплачений готель, бо я стараюсь завжди бронювати так, щоб платити вже в готелі і в разі чого щоб за пару днів до дати поселення можна було б відмовитись абсолютно безкоштовно від броні. І на букінгу є багато саме таких варіантів. Але консульство не сьогоднішнє - про це теж знає, тому і вимагає з оплатою. Хоча де логіка - не зрозуміло. Чому мені не дають права передумати і перенести дату поїздки, тобто бронювати готель з післяплатою і можливістю відмови? Чому мені не дудуть врешті в разі як я за один день не встигну повернутись з шопінгу додому - прямо на місці поселитись в готель чи перший ліпший хостел? Яка проблема? Я так в Кракові і робила - на місці знайшла готель без проблем і не бомжувала ту ніч! Та то ж віза на шопінг, люди добрі! І як я забронюю готель перед подачею документів на 1 ніч, то не факт, що буду бронювати його і всі наступні рази як їхатиму на закупи. Або ж нас може чекати ще одна новація, що тепер на кордоні питатимуть щоразу бронь готелю. Оплачену бронь.
     
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Запитаю ще раз, з якою причиною можна йти до консула? І взагалі, до нього реально попасти?
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    я була шокована, еоли побачила ці 2 черги. В нас по запису було на 10 годину. Ми приїхали за 5 хв. 10. Мій чоловік має дуууже спецю характер і як написано на 10, то стояти в черзі він не буде. Він пішов по черзі, перепитив хто на яку годину. Спізнилися, то ще пів біди, але нафіга приходити раніше і створювати чергу? Він просто відшпилив ту стрічку і відкрив двері. Охорона з круглими очима погнала до нас, ми показали їм реєстриційні листи на 10 годину. Навіть не пікнули, пропустили. Я пішла отримувати номерок з паспортами, він пішов робити страхівки з копіями паспорта. Якось звикли всі "клерки", що можна нам їздити по голові і тримати в стойлі. Не можна і ми не дамося. Не треба дозволяти нікому тримати себе за безправне сотворіння. Ось знову у візовому центрі європейської країни в цьому переконалася. Є правило - значить діє для всіх і без зауважень.

    ---------- Додано в 01:19 ---------- Попередній допис був написаний в 01:18 ----------

    можна. Записатися в чергу для консультації Ніхто не має права Вам це заборонити. Єдине, що невідомо яка там черга.
     
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    А де взяти чек про оплату? Написано заброньований готель із квитанцією про оплату, чи отой лист на електронку канає?
     
  14. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    flameЧитала в другій темці ,що Ваш чоловік отримав візу на 5 років. Якщо не секрет що то за тип візи. Службова ? Яке запрошення було? Бо тепер якась кара з цими візами.
    Тепер думаємо може знов подавати на службову?!:girl_mad: До- речі я не в курсі ,якщо фірма запрошує і гарантує що ми будемо ночувати в їхньому службовому готелі, то також потрібен чек про оплату готелю ?
     
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Наскільки я зрозуміла, у flame віза для нащадків переселених.

    Щодо службових віз - у мене так біля Кракова вимагали (зупинили на автобані) запрошення, страхівку, контракт з фірмою, що надала запрошення, дзвонили кудись...
    Тепер в запрошенні треба вказувати хто покриває витрати на проживання - якщо запрошуюча сторона, то броні не потрібно, якщо заявник сам, то треба бронь.

    ---------- Додано в 10:39 ---------- Попередній допис був написаний в 09:40 ----------


    Я напевне достану всіх вас, поки здам документи, ну але де спитаю як не на ДП..
    Отже, почала я шукати готель. І практично всюди пише доки можна анулювати бронь, і що не потрібно ніякої застави. То мені таке не підходить, правильно?

    А, і в переліку документів на сайті вказано, що дані дітей мають бути у підтвердженні броні готелю. Для дорослих про готель не пише ніц. Ну маразм чесслово (((
     
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    саме така.
     
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Такс, нарила я якийсь готель, забронювала, то тільки ту писульку з пошти роздрукувати і все, то і є то підтвердження броні? Аде пише мені, що на 2людей, ну бо дітей до 2 років можна безкоштовно, без місця, лише на старшого місце... Чи не буде то проблемою? Йой, я сі чокну, реально (((
     
  18. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    а ви вказували дані дітей, коли бронювали? Якщо там ніде не відображається та "безплатна" дитина, то може роздрукуйте ще додатково умови розміщення дітей до 2 років в цьому готелі. А взагалі найкраще це запитати в кол-центрі візового - хай роз"яснюють - а що?!
     
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Ну питало мене про вік дітей. Більше ніяких даних.


    Ага, питай в кол-центрі, я вже знаю що вони мені скажуть "на даний час у нас відсутня інформація по даному питанню", або "слідкуйте за новинами на сайті"...

    В принципі то ідея, щоб роздрукувати оті правила поселення з дітьми.

    То та писулька то і є бронь?
     
  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Та що вам на пошту прийшла? Там є вказаний код броні, дані готелю і всі умови (тип номера, вартість, дати)?
    Якщо так - то це воно і є. А от на рахунок квитанції про оплату - то вже в готелю дізнавайтесь деталі. В принципі можна їм і питання про поселення з дитиною до 2 років поставити. Напр., щоб написали вам підтвердження на пошту, що ви зможете поселитись без проблем з дитиною чи щось в тому роді...