Відкриття візи у Польщу і не тільки (2)

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Megan, 17 Жовтень 2014.

  1. Linar

    Linar невиправна оптимістка

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Робила запрошення на бізнес візу чоловікові, то самі поляки написали, що проживання і перебування за рахунок фірми. (Раніше такого не робили, а цього разу сказали що так краще для нас). Як ви думаєте цього достатньо замість броні готелю?
     
  2. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Сьогодні в кол-центрі сказали,що без заброньованого житла не приймають документів.Для бізнес візи має бути бронь готелю проплачена на 50%, підтвердження з букінгу не підходить,має бути лист готелю про бронювання і оплату...
    Слів нема,щоб написати,що я про це думаю,бо роблю візу дитині:girl_devil:
     
  3. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    не хочу нікому збаламутити інформацію, бо і так нічого не зрозуміло, але вчора брат подавав документи на бізнес-візу, то достатньо було підтвердження з букінгу. про оплату нічого не казали. також коментував чергу, яка окремо за записом, і окремо на доздачу документів. відповідно бардак. був записаний на 14-30. здав документи о 16.
     
  4. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Сьогодні власне була в консульстві, черга до консула була не дуже велика.. Коли я прийшла на 11 годину, то стояло чоловік 20 і їх швидко пропускали. Всередині теж людей до консула було не так багато (то я порівнюю з червнем, коли було просто дууже багато).
     
  5. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Нині здавала на 3 шопінг. Сказати що жах то нічого не сказати. Бардак страшний. Моя порада, беріть всі можливі папери що маєте. Ми готель не бронювали, але мали контакт з Польщі. Я безробітна, то всеодно брала довідки з банку про рух коштів, окремо довідку про стан рахунку, ще копію завірену в нотаріуса про право власності на квартиру і оригінал. Малому з садочку довідку і папір від нотаріуса про супровід його за кордон, ну і ті всі заяви і тд..
    Чоловік ніс море справок, і все одно носом крутили. Незнаю що з того буде, але надіюсь що отримаєм візу, бо шкода грошей і часу витраченого.
    Записані були на 12 годину, попали десь в 13.00, вийшли в 13.30.
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Це 2 різні довідки? Що таке довідка про стан рахунку? Які суми приблизно на рахунках ( не в деталях, а так, орієнтовно).

    А, і що таке контакт з Польщі? Маєте знайомих? Як виглядає цей контакт?

    Дякую, що ділитесь інформацією.
     
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Так, то 2 різні довідки. Одна- роздрук операцій проведених по картці, інша це те скільки грошей на рахунку станом на вчора- нині. Я 3 дні тому поповнила картку привату на 1000 грн, то нині вчанці ще брала справку про стан рахунку і ту іншу бо вчора ще не показало прихід, хоч смс на мобілку прийшо. Така в них система. В візовому взяли обидві довідки, сказали що добре що є 2, чому - незнаю,бо на сайті про то нічого не сказано. Про рух коштів, то брала довідку за останні 6 міс, то хоч на рахунку не дуже але були операціі по кілька тисяч, але незнаю на скільки то важливо.
    Контакт, то коліжанка свекрухи. Вона громадянка Польщі, і в випадку чого ми можемо до неі звернутись. З цього приводу писали заяви на кожного члена нашоі сім'і, з адресою і телефоном нашого контакту.
     
  8. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Тобто отак самі написали і від польської сторони нічого більше не потрібно?
    Маю родичів в Польщі, реально близька родина, буваємо в них по уілька разів на рік, може то теж їх вказати? Хоч готель я вже забронювала, але трохи непонятки з меншим, бо його всюди можна брати з собою і нікому ніц не казати...
    А щодо бардаку - то в нас і при нормальній роботі умудрялись черги робити...


    Що маю робити з меншим, якщо черги такі? Він реально там все рознесе, і лишити нема з ким (ну бо циця не відшпиляється)).

    Гм, форумлянки, мо хто живе недалеко ВЦ, міг би мені з дитям погуляти, поки я буду там??? Єслі шо, буду на машині, можу і привезти і завезти?
    Здаюсь 19.11 в 11.00. Була б дуже вдячна за допомогу.
     
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Дали нам бланки тоі заяви чи як воно називається, там вказали точну адрусу, з індексом і номером телефону та й все. Мали ще паспортні дані контакту, але це вказувати не було де. А як маєте родину в Польщі то вкажіть то в анкеті, то зайве не буде. Основне родину попередьте щоб якби щось, були в курсі і поручилися за вас.
     
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    То якийсь такий брєд виходить - ну бо якщо є родина, то тре робити гостьову візу..
    Короче будєм пасматрєть.

    П.с. Iriwa, то в тій довідці про стан рахунку у вас було лише 1000грн?
     
  11. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Ну там були операціі по нарахуванню і по оплаті по 4 тис, і по тис грн, але остннє що є то залишок в 1000 з гаком грн. На сайті написано що того залишку є достатньо. Там вроді має бути залишок мінімум чи то 500 грн чи 1000 грн

    ---------- Додано в 14:54 ---------- Попередній допис був написаний в 14:50 ----------

    Ну а взагалі я могла і більше закинути на рахунок, але то вже було б дивно що в мене, безробітноі, кругла сума на рахунку незнати звідки.
     
  12. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Хто не планує ночувати - замовте собі самий дешевий хостел +/- 25 злотих.
    Чоловік купив страхівку в PZU за 200грн, і там йому дали ще додатково страхівку на те, що якщо візу не відкриють то страхова компанія поверне "неустойку" в розмірі 600грн. (Інформація станом на кінець вересня 2014) Правда в нюанси я не вникала.

    ---------- Додано в 17:05 ---------- Попередній допис був написаний в 17:02 ----------

    В консульство з малою дитиною пропускають без черги.

    ---------- Додано в 17:09 ---------- Попередній допис був написаний в 17:05 ----------

    Якщо розраховувались карткою, і маєте доступ через особистий кабінет, то роздрукуйте собі виписку по рахунку, де вказано що ви оплатили за даний готель.

    ---------- Додано в 17:10 ---------- Попередній допис був написаний в 17:09 ----------

    Реально потрапити, але на вході охорона питає з якої причини, і якщо це не в компетенції консула - можуть не пропустити.
     
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Та пускають, але наші люди то жесть. Минулого разу малий ще був на візочку, то дівчинка на вході дала мені номерок на перший поверх.. Та, що приймала документи в мене з явним незадоволенням спитала чи то я інвалід, що мені дали соціальну чергу, кажу маю дитину малу, важко з візочком. Відповідь геніальна "то сидіть вдома як вам важко" ((
     
  14. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Дівчата, отримала я сьогодні візу. Але... Розказую по порядку. Я мала першу шопінг візу на тиждень. Подавала наступну на рік, також шопінг. Дякувати Богу, дали на рік. Але написали, що ціль видання 23. В моєї подружки також є така сама віза, правда на півроку, і в неї пише 23, а внизу уточнення - на закупи, а в мене нема. Подзвонила я в візовий центр, а там мені сказали, що тип 23 -це коли віза видається на цілі переселення в якості члена сім'ї репатріанта. І сказали, щоб я дзвонила в консульство і виясняла. Я подзвонила в Консульство і мені сказали, що це тип - "Інші", а на запитання , чому не вказано "на закупи", сказали, що з 3 листопада вони не будуть це вказувати. Тепер я зовсім розгублена, незнаю що то в мене за віза, якщо спитають на кордоні прикордонники, що їм відповідати? А саме головне, що я маю зимою їхати в тур в Чехію і країною вїзду буде Польща. Перед тим планую прокатати візу, але незнаю, що на кордоні з Чехією може бути. Поясніть мені, будь-ласка:)
     
  15. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Кордону з Чехією не буде
     
  16. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    тобто не будуть провіряти документи? :)
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Кордонів вже давним давно нема, інше діло , що прикордонна служба таки працює і може просто на дорозі зупинити автобус і документи перевірити. Теоретично, якщо вже віза буде прокатана в Польщу, то проблем не має бути.
     
  18. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    в сусідній темі (про нащадків переселенців) прочитала таке, але в мене нема картки Поляка:girl_sad:
     
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Хто реєструвався у ВЦ через сайт? Скажіть, як вносити номер квитанції? Бо я як не пишу все одно якісь знаки питання видає, код вже активний, оплатила вчора.
     
  20. crissola

    crissola Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Хто знає на яку дату проходить зараз реєстрація на шопінг-візу?