Відкриття візи у Польщу і не тільки

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Niferttiti, 25 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Ще сьогодні дзвонила, перепитала про 3 сторінки. Сказали чистих має бути 2 і нічого не треба рахувати. Бо я вже подумала паспорт новий робити. Але я на подачу вже записалась, то сказали, що паспортні дані поміняти не можна, і в квитанції вказано паспорт...
    Короче як завернуть мені паспорт, то плакали мої 900грн. за послуги ВЦ.
    Блін, ну чого в нас все так складно..
     
  2. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Всьо. Прикрили халяву з шопінг-візами :)
    Брєд... тепер треба бронювати готель щоб прокататись в Перемишль на закупи...:khomyak:
     
  3. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    відколи це ввели???
     
  4. syavych

    syavych Well-Known Member

  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Таки працівники ВЦ не володіють інформацією, бо я питала про документи, а мені нічого нового не сказали. Записалась на 19.11. І незрозуміло, на який термін бронювати готель?
     
  6. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Мене більше цікавить а НАЩО бронь на готель, якщо їдеш на один день?
    Ото покращення, да уж))).
     
  7. Maternity

    Maternity Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Почався якийсь масовий психоз, всі шляхи нам перекривають
     
  8. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Та, йдемо до безвізового режиму, тільки якось в другий бік йдемо.
    Ну от взяти довідку з роботи з зп, стажем, відпусткою... А я в декреті, то мені що, нести довідку з нулями? І у ВЦ дадуть стандартну відповідь.

    Видно забагато людей їздило з шопінг-візами, от і вирішили прикрити лавочку...

    Блін, була б знала, плюнула б на той місяць візи і записалась би на сьогодні... Але, якби знав де впадеш...

    На сайті уже є нова інформація.
     
  9. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Дівчата, я в шоці. Записалася на кінець жовтня. Де я маю взяти бронь готелю? На роботі не факт, що напишуть імену ту довідку, яку потрібно і чи вкажуть усі дані. З банком також не ясно. Але саме гірше з тим готелем? Дівчата, порадьте щось, бо я в розпачі
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Забронюйте на букінгу готель на день/два. Роздрукуйте підтвердження, подайте у віз. центр, а потім відмініть бронь.
     
  11. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    "Як повідомили ZAXID.NET у Секретаріаті Генерального Консула РП у Львові, друга половина жовтня буде перехідним періодом, відтак ті, хто має призначені дати подачі документів у жовтні, не підпадають під нові вимоги.

    Що ж стосується пункту про підтвердження наявності фінансових коштів, то працівники кол-центру наразі не володіють інформацією щодо мінімальної суми, яка мала би фігурувати у цих документах. Також наразі не відомо, на скільки днів і на який термін має бути бронювання готелю і чи повинно воно бути оплаченим чи ні. У Генконсульстві радять стежити за повідомленням на сайті установи, де про це все це згодом буде повідомлено."
     
  12. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Десь недавно мені проскочила інфа, що навпаки українцям частіше стали відмовляти в візах, я думаю, то пішла якась вказівка: не випускати нас. Подруга, котрої мама вже багато років в Чехії і зараз там здає на громадянство, казала, що по неофіційній інформації чехам сказали максимально перекрити нам канали. Не думаю, що з іншими країнами ситуація інша.
     
  13. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    дуже мило... здаю доки на шопінг-візу 16 жовтня...
    допустимо довідку завтра на роботі візьму (о, як я це люблю!). виписка має бути з мокрою печаткою з банку, чи роздруківка з Приват24 підійде? (може хтось подавав на інший тип візи - підкажіть чи підходило)
    бронювання на букінгу достатньо? оплачувати його не потрібно? (десь проскакувало, що треба підтвердження оплати)
     
  14. Megan

    Megan Well-Known Member


    Так пише, що всі, хто здають до кінця жовтня подають ще старий пакет документів.
    На рахунок виписки з рахунку - подавала в німецьке з мокрою печаткою банку, коштує 30грн.
    Щодо бронювання на букінгу, на який термін бронювати, якщо я хочу візу на рік? Я ж не знаю коли і на скільки днів я поїду... Брєд якийсь. А діти... Їм же віза видається на супровід, то нащо довідка зі школи із зазначеним терміном канікул? Щоб школу не прогулювали?
    Шось вони тут "заганяються"..
     
  15. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    хочу в це вірити, але на сайті візового центру зараз такої інформації немає, а коментар пресі - недостатньої ваги
     
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    А оператори кол-центру звичайно ж не володіють інформацією.... Ааааа, як мене то дратує..
    Хочу панамський паспорт)
     
  17. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Хм- а на кордоні того перевіряти не зможуть?
     
  18. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Дзвонила щойно. Ще нічого незнають... А як бути людям, які подають документи завтра, післязавтра. І цікаво, що означає пункт "в"?
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    а до чого тут кордон? то ж на подання візи вимагають бронь, так? Ну і на кордоні точно не перевіряють, неодноразово бронювали готель у угорщині( щоб проїхаити на чоп з польськими візами без зайвих питань) роздруковували бронь, а на момент перетину кордону ту бронь вже відміняла
     
  20. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    читала, що візовий центр хоче документ про 100% оплату
     
Статус теми:
Закрита.