Відкриття візи у Польщу і не тільки

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Niferttiti, 25 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    А в мене взагалі ситуація дурна вийшла - маємо всі візи на 2 роки, дали у квітні, малий народився у червні, зібрали документи, записались телефоном на 22.10, я передзвонила швидше запитала чи є вільні дати швидше, мені відповіли що є на 10 число, я перереєструвалась, а 10 числа, у візовому центрі виявилось що... нас записали на 10.11
    Я в шоці! Покликали якогось менеджера, прослухали розмову - так дійсно, я запитала чи є швидше, мені сказали що є на ...10 листопада, але вкінці розмови сказали 10.10 і це дійсно так, бо я записувала за оператором на листочку і дату і годину.
    Змінити нічого неможуть, бо вони сервісний центр, винен кол-центр, з яким у них "відносини конфіденційного характеру про який вони немають права розповсюджуватись" скаржитись у сервісний центр без сенсу, бо винен колцентр, оператора покарають - а мені що з того? Підриватись з дитиною, трати час тусуватись там,псути собі нерви. Порекомендували звернутись на Франка до консула, пояснити ситуацію, але на словах, бо жодного підтверджуючого документу,про те що сталось нам звісно ніхто не дасть... Я забила, думаю здамо у листопаді, а тепер як?
    Ми маємо запрошення на дитину, але я вже маю візу, а зараз я не надам довідку з роботи, бо в декреті, дитина вписана в мій паспорт. Що дєлать?
     
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Якщо ви маєте запрошення -це означає, що у вас бізнес віза. А ці зміни стосуються шопінг-віз.

    Ну і дитині дають візу на супровід, по ідеї, якщо ви вже маєте візу, то ніяких своїх документів не надаєте. Ну може копії паспортів-свідоцтв.

    Мене цікавить довідка для учнів з навчального закладу. Це що? Знову ж питання: діти отримують візу на супровід, то може без тої довідки? Йой, то мраки:sad:
     
  3. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    ще може бути гостьова
     
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Так, може. Хоч мені здається, що в Олі бізнес. Менше з тим.
    Я ото думаю про ту бронь. Кажуть бронювати і оплачувати при відкритті візи. На який термін?
     
  5. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Я навіть такого чуда не чула про довідку зі школи?!
    Мені тепер виходить легше службову відкривати. Ото покращення:girl_impossible: Обіцяли що відкриватимуть мультітуристичні , а в реалі закриватимуть шопінг.
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    От щойно по новинах сказали, що польське консульство ускладнює видачу віз через надмірну кількість звернень.
    Так що ніде нас не потребують.
     
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Мені в візовому казали, що відкривають якщо вже є попередньо три туристичні звичайні під тур.
     
  8. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Так, в нас бізнес віза, але зміни стосуються і бізнес візи, тепер окрім запрошення ще треба
    Щодо отримання візи дітьми,батьки яких мають візу - то на сайті ніде не вказано,що підставою є віза батьків і запрошення нетреба. Я тут питала чи треба то запрошення, то думки розділились. Запрошення маємо,але за новими вимогами тепер ще треба витяг з Національного Судового Реєстру (KR) про здійснення господарської діяльності та Гарантійний лист приймаючої сторони щодо проживання для 3міс дитини?
     
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Брєд. Такі самі документи давала на німецьку бізнес візу. Тільки в німців має бути оригінал запрошення. Але не потрібно броні готелю.
    А тут шось таке враження, що всі документи які знали, всі тут написали. Називається "всьо лучшеє сразу". Ото правду в новинах сказали -забагато людей їздило. Але замість того, аби видавати довготривалі візи і тим самим скоротити наплив людей, вони просто придумали ше 100500 папірчиків.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    так там варіанти

    я як вдкривала робочу візу німецьку, то в контракті від приймаючої сторони було вказано, що вони мені надають проживання. І я в анкеті мала навіть вказати , де то проживання буде.
     
  11. Megan

    Megan Well-Known Member


    Згідна. Але от для шопінг візи вони поставили то саме. Гарантійний лист або готель. Ну брєд сивої кобили. Ну якщо по службовій зрозуміло, їде людина у відрядження, має справи кілька днів, жити ж десь мусить. Ну то хоч логічно. А до шопінг чого? Що, варіант одноденного шопінгу вже не проходить?
    Вікторія, то не до вас, то я просто висловлюю своє обурення. Таке враження, що вимагають всі документи, які існують, лиш би мені дозволили подивитися їх магазини.
    Таке, як не крути, ніхто Україну в ЄС не чекає ((

    До речі, Вікторіє, все маю на увазі запитати вас, у вас карта побиту чи віза D?
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    та я розумію :), Щодо шопінг візи сама не розумію, чому так, тим більше , що вона видається на рік, чи скільки? То якось взагалі не зрозуміло, на коли то бронювання має бути.. Хоча з тими бронями, то певно так як каті писала-то варіант і не є так складно.
    Невідомо які причини такого ускладнення. Ви писали в іншій темі, що і в німців можете скуповуватися. Ну але ж що полякам до того , що ви в Німеччині зробите шопінг? То хай би німці видавали шопінг візи, а німці огого як ускладнили нам видачу віз вже давно і ніхто не нарікає, а завдяки польським візам наші люди їздять по всій Європі. От і комусь то певно не сподобалося.
     
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки


    Нє, я і по польських галереях пройшлася. Фактур набрала, а в Німеччину я не їжджу спеціально на шопінг, я просто гостювала там пару днів, ну і які ж гостювання без шопінгу.
    Муж мій каже, що швидкість пересування жінки по магазинах 200 доларів в годину.
    Так і було, ага.

    Ну і на видачу віз німцями я ще в 2009 нарікала, коли перший раз отримала відмову.

    Щодо броні, то проскочила інфа, що вона має бути оплачена. Візу буду на рік просити. Гм... Якийсь лабіринт, чесслово.
     
  14. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Ну яка їм різниця скільки їздило? Вони гроші отримують ж.
    Грр.
     
  15. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    то вроді з 1 листопада! Брєд нереальний!
     
  16. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Тільки що прочитала цю "абалдєнну" новину! Як же це підло! Досі нормально все було, а тут різко виявилось, що забагато ми їздимо до Польщі. Я в шоці просто.
    Кх, як же ті біометричні паспорти і відміна візового режиму?

    Я зла! Це якесь знущання просто...

    А скільки часу як запроваджена була ця шопінг-віза? Вона ж була тільки для жителів прикордонних з Польщею областей, правильно? Ну скільки там вже тих звернень було, що аж так то прикрили? Ні, хай не розказують казочки, бо причина геть інша! В кінці кінців і візовий центр добре заробляв, кому зле було, не розумію?


    Читаю, що наразі невідомо, чи потрібно оплачену бронь чи ні. Радять слідкувати за новинами на сайті. Так само невідомо, яка сума має бути у довідці про доходи чи на банківському рахунку (для непрацюючих), щоб рішення про відкриття візи було позитивним.
     
  17. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    ми коли робили туристичну в Угорщину (їхала група людей), то ті хто не мали доходів робили так - шукали спонсора і приносили їхні довідки про доходи. Наприклад - дочка принесла мамину довідку про з\п і мама її виступила спонсором (мама не їхала і не подавалась, тіки дочка) і відповідно копію маминого паспорта і обовязково підтвердження що вони таки родина (теж копія з паспорта). Так само чоловік може виступити спонсором. Обовязкова умова спонсорства - родинні звязки. Уточняти тре в конкретного посольства.
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    А якщо в одного з подружжя офіційна ЗП мінімальна, а в другого - більш/менш достатня, але подаються на візу обоє, то може той, в кого більша ЗП, виступати спонсором?
    І що тре, щоб підтвердити спонсорство?
     
  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Дівчата, може, стосовно шопінг-віз якесь додаткове роз'яснення буде? Або ж їх взагалі скасують. Ну бо погодьтесь: то якось зовсім цікаво виходить їхати на шопінг на півдня і бронювати готель. Так само щодо доходів: як я маю тільки виплати на дитину і перебуваю в декреті, то що не можу собі дозволити за йогуртами і маслом до Польщі змотатися? Яку там довідку про зп потрібно, блін! Вони ж ніколи не виставляли умови, що закупитись потрібно на суму не менше стільки то злотих за день, наприклад.
    Ай, та що тут писати в принципі... і так по-нашому не буде.
    Цікаво, чи то на поляків так натиснули, чи вони самі додумались?

    Переживаю за сестру тепер, вона в Німеччині має якраз на пмж подаватись, щоб часом не було новацій і там для нас, українців.
     
  20. Pliuka

    Pliuka Active Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Новий прем'єр міністр Польщі, Ева Копач, після свого призначення сказала:
    "Ви знаєте, я – жінка. Уявляю собі, що б я зробила, якби раптом на вулиці з’явилася людина, яка вимахує якимось гострим предметом або тримає в руці пістолет. Моя перша думка: там, за моєю спиною – мій дім і мої діти. Тож я забігаю додому, ЗАКРИВАЮ ДВЕРІ і турбуюсь про своїх дітей... Польща повинна поводитися як польська розсудлива жінка. Наша безпека, наша країна, наш дім, наші діти – це найважливіше".

    Ось і маємо...
     
Статус теми:
Закрита.