Відпочинок на Львівщині

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Юкола, 14 Червень 2009.

  1. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Відпочинок на Львівщині

    Дівчатка, хто був останнім часом в зоопарку в Меденичах? Чи не відкрили там якесь кафе шоб поїсти? і скільки зараз коштує вхід?
     
  2. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Відпочинок на Львівщині

    Заглянула з таким ж питанням))))
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  3. AirLady

    AirLady Active Member

    Відповідь: Відпочинок на Львівщині

    Були там трохи більше місяця тому. Там є всередині простеньке кафе, перекусити можна, але наскільки смачно не знаю, бо брали тільки каву (не добра). А от вхід коштує 30 грн., якщо не помиляюсь, бо щось мені зовсім з голови вилетіло.
     
  4. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок на Львівщині

    Були знайомі в цю неділю. Вхід 30 грн, дитячий 20 грн. Вони мали свій перекус, канапки та солодке. Там брали лише пити. Там дуже багато лавочок щоб присісти відпочити.
    Всі звірятка не спали а радували собою відвідувачів. Хоч людей було багато, доступ до кліток нормальний. Всіх роздивились і всі були дуже задоволені.
     
  5. visloushka

    visloushka New Member

    Девочки, подскажите, может кто знает ...
    хочу ребёнка (девочка, 10 лет) вывезти на 2-3 недельки в село ...
    а то в городе - животных не видит (зоопарки не считаю), овощи/фрукты - только в супермаркете и на прилавке рынка видим ...
    хотелось бы свежий воздух, босиком побегать, козочек/поросяток/курочек покормить, если рядышком будет какой-то водоём - совсем замечательно :girl_tender:

    Сколько ищу - не могу найти ничего подходящего (((
    в основном, турбазы предлагают или что-то подобное, а хотелось бы ребёнка в сельскую жизнь окунуть ненадолго ...

    может кто-то слышал, даст ссылочку или телефончик ...
    может чьи-то родственники/друзья живут в селе и могут на пару недель нас пригласить к себе :girl_blush2:

    или посоветуйте варианты ... почти все наши одногодки едут к бабушкам в села, моя - тоже очень хочет ... куда можно съездить?
     
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Їдьте в Карпати в приватний сектор. Буде вам і природа, і ліс (ягоди/гриби), і гірська річка, домашня кухня та свійські тварини.

    У пошуку може допомогти karpaty.info
     
  7. visloushka

    visloushka New Member

    спасибо, сейчас гляну!
    но может кто-то уже возил своих деток так отдохнуть?
    подскажет проверенные координаты ...
    хочется отзывов о конкретных местах, а не по объявлению :girl_tender:
     
  8. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Дівчата, може, має хтось телефон на озеро в Тростянці. Хочемо замовити альтанку.
     
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Дівчата, може хтось знає, чи їздять маршрутки з Жовкви до Крехова, і як часто?:) От за Жовкву знаю як добратися, то думаємо поїхати в Жовкву, а звідти ніби до Крехова недалеко?
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Їзять точно, а як не підкажу.
     
  11. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ми раз так їхали. Не раджу. Далеко трохи там. То і пішки йшли, і дядько підвозив і таки потім на львівську маршрутку попали і ще нею доїжджали. Окремо Жовква-Крехів немає, лиш зі Львова.
     
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Планую собі вікенд у Трускавці. Обрала спа Молдова велнес і окремо віллу Вікторія щоб переночувати, але по карті вони далеченько одна від одної. Хтось в курсі як там з добираннями? Або хтось має відгуки про конкретні місця в Трускавці
     
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Вже пізно ваші повідомлення побачила, то встигли з'їздити:) От справді важкувато вдалася поїздка, бо вже до Жовкви маршрутка приїхала повна (зі Львова), і там ледве влізли, і ледве доїхали:) Просто думали, що зручніше буде спочатку до Жовкви, бо до електрички були близько йти . А від Крехова до Львова то ніби кожної години маршрутки ходять, і їхали вже в пустій, але такі там чи то дороги погані були, бо підкидувало зі сторони в сторону і трусило, чи то водій так їхав, але почала боліти голова і ще аж досі поболює:)
     
  14. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Там така дорога. Зайшла би швидше в тему, то швидше б і підказала. А взагалі, Крехів - чудовий.
    Давно там не була, але прожила біля року. На той час з добиранням все було нормально. Трускавець не надто велике місто, як на мене. Спочатку пересувалась таксі , а потім вивчила мрашрутки. Ходили часто, не переповнені. І гроші мені зекономили. Наголошую - це було досить давно
     
  15. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Коли починається купальний сезон в Мурованому чи Винниках?

    Надіслано від мого LG-D686, використовуючи Tapatalk
     
  16. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    хто що знає за озеро в Оселі (біля Новояворівська). Зібрались туди на вихідні з наметами, але ніхто там раніше не був, тільки чули що там добре.
     
  17. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Дівчата, а в зоопарку в меденичах можна тварин годувати?Якщо так, то що з собою взяти?
     
  18. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Бачила, що годували. Овочі, печево, хліб давали. Ми не знали, що можна, то хіба козі в кутку трави надерли: )
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Ми ведмедів яблуками годували) там у багатьох тварин є труби, я так розумію, встановлені спеціально для того. Мавпи і ведмеді буквально вимагали гостинців)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    можна
    Печеня марія, банани мавпам, яблука...
    А мавп таке відчуття що можна і пельменями нагодувати, тягнуть до лап все
     
    • Подобається Подобається x 1