Відпочинок на морі Херсонщини

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем EgoMusicus, 3 Липень 2015.

  1. Diana

    Diana мрійниця

    А я навпаки люблю,бо моїй дитині підходть найкраще їх мікроклімат, після відпочинку ми там залишили бронхіти, ларингіти та аденоїди і трошки алергію. ну а медузи то проблеми як і комарі, але ніц не зробиш
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я була там позаминулого року в першій половині червня. То перших кілька днів було чисте і спокійне море. А в другій половині море було штормове з хвилями, медузами і водоростями. Місцеві казали, що ще на початку літа в них чисто, а вже під кінець капець твориться. Ну але пляжі брудні і на початку літа були:bad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    о, мені є про що розповісти в цій темі :) "відпочивала" минулого року на Херсонщині, десь з 17го серпня. Вирішила на патріотичній хвилі спробувати відпочинок по-українськи. Тим паче хвалили мені знайомі ті місця як надзвичайно сприятливі для дітей в плані клімату і моря.

    Доїхала туди поїздом (з двома дітьми, 1,5 і 4 роки) без жодних проблем. Набрала нових забавок, зупку на обід, на вечерю макарончики і всяких смаколиків. Їхали добре, кондиціонер в поїзді працював, було не душно. Взяла зі собою дорожний горщик, то малих не мусила водити в той туалет. Правда спати мені було незручно, я з меншою малою на одній поличці, лягти мені не дуже було де, а старша на сусідній, ще її цілу дорогу рукою притримувала, щоб не випала. В Херсоні нас зустрів таксіст, з яким було домовлено про поїздку, і завіз в Залізний Порт. До речі, саме таксі коштувало 500 грн (за 60 км).

    В Залізному Порту ми поселились в приватному сімейному пансіонаті "Сказка". Коштував десь 1100 грн за номер за добу з харчуванням (2 дорослих + 2 дітей). Харчування було відмінним, діти їли все аж за вухами лящало. Обіцяної анімації дитячої (на яку я дуже розраховувала, оскільки була з дітьми сама спочатку) практично не було. Якась дівчинка сиділа коло дітей які там збирались вечорами, і бавилась на планшеті. Часом бавилась з ними в міста. Російською мовою, ясно. (До речі, мені власниця пансіонату сказала, що "українці до нас раніше не приїжджали", маючи на увазі, що ми україномовні, мабуть (а самі вони хто? москалі?..) Дитяча кімната там була, з поломаними іграшками, в якій ніхто ніколи не прибрав за час нашого там перебування. Коротше, до сервісу обіцяного (відповідного тій ціні) тому пансіонату, як до неба.
    До моря від пансіонату було коло кілометра поганою дорогою. А також возили на пляж за містом, але возили тільки раз на годину, не дуже зручно. Треба було постійно чекати на ту машину. Дуже кльовим було те, що на тому пляжі практично не було людей, і було досить чисто. Правда, медузи в воді практично нівелювали той морський відпочинок для моїх дітей, оскільки вони відмовлялись заходити в воду з медузами :))) ахаха
    Сам номер був так собі, дуже чути сирістю і по стінах повзали слимаки вночі (і по моєму рюкзаку теж), фе. Під ковроліном тупо бетонне перекриття, жодної ізоляції. Добре було те, що була постійно гаряча вода. Було де скласти речі, шафа в номері, підставка для взуття. І не було чути жодного шуму вночі, дуже тихо.

    Але через той запах плісняви в номері, який мені фактично не давав спати, я вирішила переїхати в інше місце. Розповіла мені одна знайома про базу відпочинку Корабел в Лазурному. Що ніби там дуже просто в номерах, але чисто, і дієтичне харчування. Ну що ж, переїхали ми на ту базу. Чистоти в номері не спостерігалось, взагалі. Душ треба було приймати в якійсь ямі, в яку малі відмовились залізати. Сам номер з харчуванням на двох дорослих і двох дітей коштував поза 600 грн. Харчування було таке, що малі не їли там взагалі ні разу, перейшли на фрукти і кукурудзяні пластівці. Холодні пельмені на сніданок, на обід якісь пересмажені котлети з невідомого фаршу, холодна каша до них і маленький помідор. Просто жах. Ми харчувались в кафе навпроти Корабелу, там нам готували домашню їжу на замовлення. Найгірше було те, що вночі було дуже чути шум дискотек, причому жахлива музика, якась російська попса нонстоп, ще й придурочний МС постійно молов якийсь брєд, який на жаль було дуже чудово чути. Закінчувались ті дискотеки коло 5ї ранку. Дзвінки в міліцію не допомогли. Пожили ми там кілька днів, і вирішили спробувати ще якесь місце. В Лазурному не знайшла жодної сучасної бази, крім одної, з номерами по 100 баксів, що було мені задорого, тому переїхали ми знову в Залізний Порт в приватний готель Добродвір. В цілому, враження непогані про те місце, правда ціни були досить дорогими, сам номер (в щойно зданому корпусі, а тому без гарячої води) коштував 800 грн, і харчування в їх ресторані, теж не з дешевих, на день виходило на 2х дорослих та 2х дітей коло 500 грн. Найприємнішим було те, що жили одразу навпроти моря, лежачи на ліжку можна було дивитись на дельфінів :)

    Погоди після 24го серпня вже не було зовсім, дощ та вітер і холодно, хоча з 1го вересня випогодилось і вже можна було плавати. В ті краї не вартує їхати на кінець серпня, там завжди похолодання, казали місцеві жителі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    скільки раз ви там були? бо ми після минулорічного відпочинку в санаторії зі всіма процедурами покращень не побачили, але я списала на те що були лише раз... там дійсно сприятливий мікроклімат, бо Скадовськ знаходить практично в затоці там вміст солей в повітрі більший, але це їхнє море, бє:bad:
     
  5. Diana

    Diana мрійниця

    три роки підряд, також були в пансіонаті по путівці з роботи, мені сподобалося, а дітям особливо дискотеки
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Дивлюсь на карту і на фото в неті, там в Лазурному є і затока, і море? Якийсь такий шлях між морями. Правильно я розумію?
    І де краще житло винаймати? Біля того шляху, щоб можна було і на пляж затоки, і на пляж моря ходити? Чи краще далі по пляжу в сторону моря? Де кращі пляжі, інфраструктура? Цікавить, щоб був гарний пляж з пісочком, базар і магазини недалеко від житла.
    А, і до речі, а в Лазурному є великі супермаркети з продуктами?
     
  7. LIG

    LIG Member

    Так, в Лазурному є ще лиман. Там мілко і водичка відповідно завжди тепла, людей дуже мало. Особисто мені не подобається, мені той лиман смердів. Якщо хочете близько до магазинів, ринку та інфраструктури, то краще в сторону моря.
    Два роки тому там був один невеликий супермаркет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Куми кличуть до себе в пансіонат відпочивати -Генічеськ -хтось їхав туди машиною? Як там дорога?
     
  9. octavia

    octavia Well-Known Member

    Дорога нормальна, і від Херсона до Генічеська теж нормальна. Правда море в самому Генічеську дуже мілке і пляж не дуже. Можливо ви їдете не в сам Генічеськ а в ГенГорку ? Там і пляжі кращі і море , поруч Сиваш повітря дуже насичене солями є термальні води "гарячий Істочнік" тепер кажуть є платний набагато доглянутіший ніж безкоштовний. Тут в темі всі їдуть на Херсонщину на Чорне море і ніхто на Азовське. А даремно ігнорують Арабатську Стрілку на Азові , клімат кращий вода тепла немає штормів і НІКОЛИ НЕ БУВАЄ МЕДУЗ !!! Відсутні промислові порти і заводи . Була 1 раз в Залізному Порті ,проїздом в Скадовську :sarcastic_hand:і 10ки разів в Генічеську. то не до порівняння.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я була в Залізному Порту 2 рази. Але останній раз якось так вийшло, що вибрали житло дуже далеко від моря, то хвилин 25 треба було йти, хоч ніби писало менше часу. То важко було по пару разів ходити туди сюди. Цього року їдемо, думаємо напевно в Лазурне, бо теж читала, що там острів є, на який можна зїздити. Про Більшовик теж думали, але я шось не могла знайти інформації про автобуси, які з Більшовика до Херсону їздять. Бо потяг назад до Львова з Херсону в 10 ранку їде, то треба ще якось добратися. А на одному сайті бачила, що з Лазурного і в 6 ранку є і в 6.45, а про Більшовик такої інформації не було. А хто бронював житло в Лазурному, то ви просто домовлялися по телефону, чи якусь передоплату кидали на карточки власникам? Бо як я була в Залізному Порту, то просто домовлялися по телефону. А зараз шукаю інформацію, то дехто пише, що треба завдаток скидати, а так шось не хочеться. Ще правда не дзвонили ніде за житло, але шукаєм напевно приватний сектор так до 100 грн. з людини без харчування.
    А ще хотіла запитати, може хтось їздив на екскурсію в Асканію-Нову? Бо то Херсонська область, а якщо вже там будемо, то думали поїхати. Чи варто їхати туди, і якщо хтось був, які враження?)
     
  11. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Ми їдемо в Лазурне. За житло просто домовились по телефону, без завдатку. Були і таеі, що просили завдаток. Тобто, є різні господарі. Житло винайняли за 65 грн з особи, не дуже далеко від моря, якщо по карті дивитись. Я шукала житло на сайті, де є адреса, то зразу по адресі на карті собі дивилась, зручно.
     
  12. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Хто зараз в Лазурному, як море? Медузи є? Чисте чи з водорослями? Водичка тепла?