Відпочинок на Херсонщині

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем oksakh, 21 Травень 2016.

  1. oksakh

    oksakh New Member

    Дівчатка, порділіться інформацією про відпочинок в Херсонській обл. на Чорному морі - особливості відпочинку, умови, проживання, пляжі, ціни, враження, що відвідати, що подивитися і взагалі чи варто?Запропонуйте якісь гарні пансіонати чи бази відпочинку, чи може приватний сектор для комфортного відпочинку з маленькими дітками.
     
  2. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І я би була дуже вдячна за конкретні поради якихось баз, пансіонатів.
    Чи контактів порядних господарів
    Хотіла би в серпні поїхати з дитиною, чи не буде вже холодно?
    Сама була давніше в Лазурному лише, то мені тоді сподобалось.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  3. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відпочинок на морі Херсонщини така тема вже є. Ми були в 2012 у ЩЗалізному порту, якось мені не затишно було. Ціни на продукти дорожчі, ніж у Львові, море холодне, набудовано все на купу. Чоловікові сподобалося і пропонує туди їхати, а я не хочу(
    В скадовську була років 10 тому. Тодді мені сподобалося, зараз хіба одні негативні відгуки, ну море там справлді бруднувате, але містечко гарне.
    А самі ми шукаємо на Одещині, та ціни вищі, а умови гірші, ніж думали. Тепер перекинулася на Очаків, що скажете? (Хоча це Миколаївська область)))Відгуків дуже мало якось...
     
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    я всіх агітую їхати туди в вересні. Погода супер, народу мало, лафа!! І ціни на житло в рази нижчі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. vjv

    vjv Well-Known Member

    Минулий раз відпочивали саме в вересні, лишились задоволені.
    Цей рік плануєм їхати на початку липня. Мене по категорії ціна-якість влаштовує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Побачила темку вже, нам треба на початок серпня щось. Вже розглядала Затоку на Одещині, ціни на тій базі та схожих 150-200 грн за день з людини найпростіше.
    Якщо знайдете щось адекватне, то поділіться, бо я хочу кудись поїхати, але нема кому порадити куди.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  7. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Скадовськ нам сподобався, майже щороку там відпочиваємо. Але переважно їздимо катером на острів Джарилгач.
    В Очакові довелось якось побувати по справах... Гм... Ніколи б більше туди не поїхала. Враження склалось , що це депресивне забуте усіма містечко з далекого минулого(


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ми далі в пошуку, а тим, хто планує в Залізний порт, тоо можу порадити базу Лілея. Правда, до моря там реально хв 10-15, але не шумно, дорога цікава. Пам'ятаю, що ми приїхали, бронювали одне, а в результаті шукали на місці. Жили в такому корпусі, що по центру, то гарний був чистий номер і по ціні не дорого.
     
  9. Veselivka

    Veselivka Member

    Давно вже ніхто тут не дописував,напевно вже хтось поділиться досвідом відпочинку в Лазурному. Ми плануємо відпочинок на кінець липня. Бажано зняти номер на 2-3 кімнати, не далеко від моря, а якщо ще можна замовити харчування, то буде супер. Чи хтось порадить якісь конкретні місця?
     
  10. Jana Marjana

    Jana Marjana Active Member

    Якщо порівнювати Лазурне,Затоку та Залізний порт, куди б краще поїхати з дітками.Не були там,вагаємось з вибором.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    а де саме були?приватний сектор?як море- чисто, багато медуз?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Так, десь у далеких родичів наших друзів. В липні трохи були медузи, трохи зелені водорості прибивало, але такого, щоб це заважало купатися не було. Пляж широкий, досить чистий.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. galagala

    galagala Member


    Знайшла відео цьогорічне з Залізного Порту - людей багатенько там.
    Взагалі також на Херсонщину раджу ближче до осені їхати, якщо буде така можливість. І головне, якщо буде бажання поїздити трохи. Бо ж Херсонщина - це не тільки два моря. Це і Дніпро широчезний з плавнями, і Асканійський та Чорноморський біосферні заповідники, і рожеве солоне озеро, і ще багато-багато всього, чим можна помилуватися. Але, звичайно, не в таку спеку, як там є зараз. Точніше, можна і зараз, але важкувато буде. Кінець серпня-вересень - ідеальний час, на мою думку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а хтось відпочивав в с. Хорли ? Щось не бачу відгуків.
     
  15. galagala

    galagala Member

    Сама не відпочивала, але чула, що місцина унікальна. Знаходиться на півострові Гіркий Кут, поряд Асканія-Нова. Море не відкрите, вода відповідно тепліша, але від того і водоростей може бути більше. Розваг там мало, зазвичай туди їдуть люди з проблемною щитовидкою - вода там збагачена йодом. Також є лікувальні грязі. Тож, якщо хочете відпочити в спокої та оздоровитися, то непоганий варіант. Плюс поряд багато місць для екскурсій.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Ми зараз в Хорлах. Питайте, що цікаво.
     
  17. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

  18. Olha Kukharuk

    Olha Kukharuk New Member

    Минулого року там було дуже багато медуз. Як тепер?
     
  19. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Ціни і умови є дуже різні.
    Від 300-350 грн за номер з частковими умовами або спільним на всіх туалетом і душем до 1300 грн за номер з харчуванням для двох дорослих і двох дітей (на базі з басейном). Ось тут я дивилась варіанти проживання Частный сектор Хорлов, частный сектор в Хорлах, весь частный сектор Хорлы на портале MORE.ks.ua
    Можна знайти дешевше - кімнату в господарів зняти, але цін я не знаю, не цікавилась такими варіантами.
    Ось тут кращий варіант Оздоровительный комплекс «ЛОК Черноморец», Хорлы, Черное море з власним чистим пляжем, з шезлонгами, але ціна - 1800 грн за 2+2 з харчуванням.
    Розваги.... навіть не знаю, що написати. Для дітей є море і два надувні батути. Для дорослих можна хіба що на катері на пташиний острів добратись, вартість з особи - 150 грн, кілька годин купання на острові.
    --- дописи об"єднано, 3 Серпень 2016 ---
    Тут завжди так, для дітей є відгороджена ділянка, але в ній теж дітей пече шкіра після купання, особливо після обіду.
    Кажуть, в 7й ранку немає медуз у морі, але для нас в 7й ранку купатись - нереально, дуже рано :))
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    до речі, оця отрута, яку випускають медузи , є дуже небезпечна для алергиків. Тобто якщо дитина не алергічна ( та і дорослий теж)- нічого страшного. А от алергики можуть постраждати , коли концентрація медуз велика, і , відповідно, підвищена концентрація їх "отрути" у воді.
     
    • Інформативно Інформативно x 2